My PS4 Life – sprawdź swoje wszystkie statystyki na konsoli

Licznik godzin PS4 – jak sprawdzić?

Konsola PlayStation 4 to jedna z najpopularniejszych konsol czwartej generacji, wiele się mówiło o tym, że Xbox był daleko w tyle w wyścigu tej generacji. Popularność PS4 charakteryzowało to, że miała wyjątkowo dobrej jakości podzespoły i najlepsze gry. Przede wszystkim PS4 swoją premierę miało w listopadzie w 2013 roku. Jest to konsola ósmej generacji – zwracając uwagę na globalne generacje wszystkich konsol, z kolei jest to czwarta marki PlayStation. PS4 sprzedaje się w ponad 150 milionach egzemplarzy, jest olbrzymi wynik. PS4 z roku na rok wprowadzało nowe aktualizacje i ulepszenia, jedną z nich jest My PS4 Life. W dalszej części wpisu sprawdzimy dokładnie, co daje ta formuła My PS4 Life i sprawdzimy funkcję licznika godzin PS4.

My PS4 Life

Czym jest MY PS4 Life i jak dokładnie działa, czy da się sprawdzić licznik godzin? Każdy użytkownik konsol PS4 otrzymał możliwość skorzystania z ciekawej funkcji, którą udostępniła firma Sony. W dalszej części wpisu sprawdzimy, o co tak naprawdę chodzi w My PS4 Life, i czy da się sprawdzić licznik godzin PS4. Z okazji 5-tych urodzin konsoli PlayStation 4, Sony udostępniło z tej, wyjątkowej dla nich okazji, bardzo ciekawą funkcję, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu. My PS4 Life przede wszystkim umożliwia swoim użytkownikom konsoli, stworzyć własny filmik podsumowujący, i to wszystko zajmuje zaledwie dwie minuty. Dodatkowo kolejną zaletą funkcji My PS4 Life to statystyki i podsumowania całej dotychczasowej przygody z PlayStation 4. Ta funkcja daje podgląd swoim graczom do całej aktywności sprzed pięciu lat i licznik godzin PS4.

Sprawdź również – Coin Master spiny – generator bez weryfikacji za darmo, generator kodów, jak to działa?

Biorąc pod uwagę Xbox One, to PS4 jednak nie posiada ogólnodostępnych statystyk z gier. W tym przypadku wielu graczy narzeka na brak tej funkcji, ponieważ wiele osób lubi chwalić się takimi statystykami pochodzące bezpośrednio z gier. W tym przypadku czasami nie można mieć wszystkiego, chociaż warto się cieszyć z My PS4 Life, ponieważ otrzymuje roczne podsumowania i licznik godzin. W takim razie, jak aktywować My PS4 Life? Jeżeli chcesz sprawdzić ile czasu spędziłeś na graniu w gry na PS4, jakie tytuły najczęściej grasz oraz wiele innych statystyk wystarczy udać się na stronę główną PlayStation, zalogować się i przejść do zakładki My PS4 Life. Po zalogowaniu się na swój profil i wejściu w odpowiednią zakładkę My PS4 Life, można na niej wygenerować filmik podsumowujący, który przedstawi graczom kilka ciekawych rzeczy, które dokonało się na platformie. Oczywiście, zdarzają się sytuację typu przeciążenie serwera, dlatego warto odczekać chwilę, albo włączyć film w gorszej jakości. Co poza filmem można sprawdzić na My PS4 Life? W dalszej części sprawdzimy, czym jest licznik godzin PS4.

Licznik godzin PS4 – jak sprawdzić?

Na oficjalnej stronie PlayStation, poza funkcją My PS4 Life, Sony udostępnia swoim graczom niezwykle ciekawą funkcję, czyli licznik godzin PS4. Co daje dokładnie nam ten licznik godzin? Tak jak nazwa wskazuje, dzięki tej funkcji można dokładnie sprawdzić, jak wiele godzin spędziliśmy w grze od 2019 roku. Dodatkowo poza licznikiem godzin w PS4 gracz może tez sprawdzić, jakie dokładnie osiągnięcia zdobył, co odblokował i jaki poziom osiągnął. Jeżeli chcesz skorzystać z tej funkcji liczniku godzin w PS4 wystarczy wejść na oficjalną stronę Playstation i zaakceptować odpowiedni regulamin, po tym wszystkim otrzymujesz podgląd do licznika i innych funkcji

Oczywiście to nie wszystko, ponieważ gdy gracz korzystający z licznika godzin PS4, osiągnie pokaźne wyniki i statystyki, otrzyma pewien upominek. Upominki jako nagroda od Sony to przede wszystkim kilka, dość ciekawych awatarów, które można wykorzystać na platformie PlayStation Network, dodatkowo otrzymuje się dedykowaną skórkę. To, co charakteryzuje posiadaczy takich unikalnych awatarów, to przede wszystkim odzwierciedlenie swojej osoby, i tego jakim jest graczem oraz jakie preferuje gatunki gier. Z ciekawości sprawdziliśmy funkcje My PS4 Life i licznik czasu na naszym koncie, i był one dość zaskakujące, bowiem od 2019 przegraliśmy około 600 godzin.

Reklama