Jak oszukać krokomierz w telefonie i aplikacji? Oto prosty sposób!

Jak oszukać krokomierz w telefonie i aplikacji Oto prosty sposób!

Z pewnością większość z nas mierzy swoje pokonane kroki, jest to czynność, która jest wykonywana nie tylko z ciekawości, ale i w celach zdrowotnych. Dzięki liczeniu kroków w krokomierzu możemy stale monitorować dzienną aktywność, dodatkowo liczenie kroków odbywa się również w wielu różnych aplikacjach, czy nawet w grach. Przede wszystkim tego rodzaju aplikacje zachęcają swoich użytkowników do tego, aby wykonywać tę prostą czynność. Mimo wszystko pojawia się wiele osób, które stara się oszukać krokomierz w aplikacji. W związku z tym rodzi się pytanie odnośnie tego, jak oszukać krokomierz w telefonie, w zegarku czy w opasce?

Sprawdź również – Sandbella opinie

Każdy z nas wie, że oszukiwanie nie jest czymś przyjemnym, jednak w przypadku krokomierza zamysł ten powstaje w przypadku, gdy powstaje problem związany z przerwanie trwającej, dobrej passy związanej z wykonywaniem kroków. Najczęściej chodzi tutaj o brak czasu, chęci, czy najzwyklejsze motywacji do działania, w aplikacjach należy wykonywać określoną ilość kroków. Jak sobie z tym wszystkim poradzić? Jak nabijać i oszukać krokomierz domowymi sposobami w zegarku, opasce czy w aplikacji? Na te i wszystkie inne pytania odpowiemy w dalszej części wpisu.

Na co uważać próbując oszukać krokomierz?

W takim razie, jak oszukać krokomierz? To bardzo popularne pytanie nurtuje wielu z nas, jak oszukać aplikacje, zegarek czy założoną opaskę, czy w ogóle jest taka możliwość? Przede wszystkim wybór odpowiedniego sposobu na to, jak oszukać krokomierz zależy w głównej mierze od potrzeby i indywidualnych oczekiwań. W pierwszej kolejności należy dokładnie przeanalizować to, czy określona aplikacja, zegarek, czy opaska, która nalicza nam kroki posiada dostęp do sygnału GPS, a następnie sprawdzić, na jakiej podstawie są wyliczane kroki z przebytej drogi.

W związku z tym, jak dokładnie to sprawdzić i jak oszukać w ten sposób krokomierz? Pierwszą możliwa czynność związana jest z wyłączeniem ustawień, które dotyczą danych lokalizacyjnych, a następnie upewnić się czy poprzez tę czynność są naliczane kroki. W przypadku, gdy krokomierz po tej czynności przestał zaliczać kroki, wszystko to wskazuje, że aplikacja, zegarek czy opaska jest uzależniona od dostępu do Internetu, a tym samym do danych lokalizacyjnych. W związku z tym oszukanie krokomierza jest wtedy zdecydowanie trudniejszym wyzwaniem. Oczywiście pojawia się wiele innych sposobów na to, jak oszukać krokomierz, omówimy to w dalszej części wpisu. 

Jak zainstalować krokomierz w telefonie? Aplikacje

W takim razie, wszystko sprowadza się do tego, aby wybrać odpowiednią aplikację, które są dostępne m.in. w takich platformach, jak sklep Play, czy Apple. Po wybraniu odpowiedniej aplikacji przechodzimy do jej instalacji. Na podanych platformach wyróżniamy dwie najpopularniejsze aplikacje, które służą do liczenia kroków w krokomierzu.

Jak oszukać krokomierz w telefonie i aplikacji Oto prosty sposób!

Pierwszą z nich to aplikacja Google Fit, które liczy w dokładny sposób kroki w krokomierzu. Przede wszystkim Google Fit to bardzo popularna aplikacja na telefon z systemem Android. Warto pamiętać o tym, że telefony z danym systemem Android to jedne z najpopularniejszych telefonów w Polsce. Warto również podkreślić to, że dana aplikacja może być również wykorzystywana w starszych telefonach. W takim razie jak oszukać krokomierz?

Jak oszukać krokomierz w opasce i w zegarku?

Przechodząc do sedna pytania i tego, jak oszukać krokomierz w telefonie, opasce, czy w zegarku odpowiedź może być niejednoznaczna, bowiem pojawia się bardzo wiele różnych rozwiązań. Do najpopularniejszych metod, a zarazem banalnych można zaliczyć rozwiązanie w postaci machania urządzenia, który liczy kroki w krokomierzu. Przede wszystkim zastanawiając się nad tym, jak oszukać krokomierz, warto zastanowić się nad tym, w jaki sposób krokomierz działa. Krokomierz i jego działanie jest oparte na zasadzie wychwytywania ruchu, które jest wykonywane przez użytkowników podczas zwykłego chodu. W związku z tym dla takich urządzeń zwykłe machanie ręką w miejscu może być rozwiązaniem, które daje pożądany efekt. W ten sposób można oszukać krokomierz.

Innym sposobem na to, jak oszukać krokomierz w opasce i w zegarku jest to, aby zamontować mechanizm krokomierza do urządzenia, które porusza się. W ten sposób powstaje możliwość na to, aby w szybkim tempie zwiększyć swoje statystyki związane z uzyskiwaniem kroków w krokomierzu. Jednak pojawia się pytanie, do czego najlepiej przymocować opaskę, czy zegarek, aby oszukać krokomierz? Warto rozważyć różnego rodzaju elementy wahadłowe, może być stary zegar czy tempometry.

Banalnym rozwiązaniem na to, jak oszukać krokomierz może być klasyczne chodzenie po bieżni. Oczywiście nie jest ono skierowane do większości użytkowników, ale jest to z pewnością dobra metoda dla osób, które nie mają akurat danego dnia wyjść na świeże powietrze, aby podbijać swoje statystyki w krokomierzu.

Jak oszukać krokomierz w telefonie?

Jak oszukać krokomierz w telefonie? Czy pojawiają się jakieś inne rozwiązania i metody na to, aby podbić swoje statystyki? Omówiliśmy m.in. przykłady związane z przymocowaniem urządzenia, czyli telefonu, zegarka czy opaski do elementu wahadłowego, który może imitować chód. Z kolei omówiliśmy kwestię również kwestię z bieżnią, jakie zatem pojawiają się metody związane z tym, jak oszukać krokomierz w telefonie?

Warto pamiętać o tym, że każdy telefon posiada swoje zalety i wady. Jednak prawda jest taka, że każdy nas nosi telefon przy sobie, nawet wtedy kiedy idziemy skorzystać z toalety, czy idziemy do innego pomieszczenia. Banalnym rozwiązaniem na to, jak oszukać krokomierz, jest po prostu noszenie telefonu przy sobie.

Poza tak banalnym rozwiązaniem, warto również rozważyć kwestię związaną z włożeniem urządzenia, czyli telefonu, opaski czy zegarka do skarpety, a następnie wykonywać ruch wahadłowy. Czynność jest tak banalna, że w ciągu kilku minut można nabić dużo kroków.

Oczywiście są to rozwiązania, które są wykonywane w skrajnych sytuacjach, w związku z tym zalecamy korzystać z krokomierza w rzeczywisty sposób. Pamiętajcie, że sport to zdrowie, a zdrowie jest bezwartościowe, w związku z tym dbajmy o nie zawsze i wszędzie. 

Reklama