Najgłupsze i śmieszne pytania do kolegi – przykłady

Najgłupsze i śmieszne pytania do kolegi - przykłady

W relacjach z naszymi znajomymi nie chcemy tworzyć sztucznej atmosfery i rozmawiamy dosłownie o wszystkim. Dzisiejsza otwartość nam w tym pomaga. Kiedyś wiele spraw miało łatkę tabu, dziś możemy rozmawiać o wszystkim. Wiele, kiedyś ukrytych tematów, jest teraz poruszanych nawet w telewizji. Nasza świadomość jest znacznie większa niż kiedyś. Rozmawiając z przyjaciółmi, potrafimy mówić o wszystkim i o niczym. 

Sprawdź również – sprośne, osobiste i mocne pytania do prawda czy wyzwanie!

W relacjach z kolegami, z którymi nie łączy nas głęboka przyjaźń, możemy niekiedy zadać głupie pytanie, możliwe, że nie na miejscu. Jednakże bywają również takie osoby, które nieustannie zadają głupie pytania do kolegów. Również w sytuacji stresującej zdarza nam się zadać najgłupsze pytanie do kolegi, które po czasie nawet nam się nie mieści w głowie. 

W dzisiejszym artykule przedstawimy Wam śmieszne pytania do kolegi, głupie pytania do kolegi oraz te dziwne pytania do kolegi, bo one potrafią wprowadzić pewne zawieszenie w rozmowie. 

Śmieszne pytania do kolegi 

Kiedy spotykamy się z kim dosyć krótko, chcemy się dowiedzieć o wszystkim, co dotyczy tej osoby. Rozmawiając z kolegą, wiele spraw nas zastanawia. Padają różne pytania, te naturalne typu gdzie pracuje, czym się interesuje, czy jaką muzykę lubi. W dłuższych relacjach pytania pojawiają się tak samo, jak w tych początkujących. Wtedy możemy pozwolić sobie na więcej i zadać koledze nawet śmieszne pytanie, którego nie zadamy na początku znajomości. 

Przeglądając śmieszne pytania do kolegi, znajdujemy różne ciekawe wpisy. Pierwsze śmieszne pytanie do kolegi, które utkwiło nam w pamięci to – czy wierzysz w ufo. Wydaje się standardowe, jednak zadając je nagle, bez żadnego zmierzającego to tego pytania tematu można się uśmiać. 

Najgłupsze i śmieszne pytania do kolegi - przykłady

W kategorii śmiesznych pytań do kolegi widzimy również: czy chciałbyś zostać klaunem? Czy wyobrażasz sobie życie w innym ciele np. łosia? Masło na kanapce grubo czy bardzo grubo, bo mało musi być grubo. Czemu owca jest smutna? Kiedy przebywasz w domu bez głowy? Na niemiecko-polskiej granicy kogut znosi jajko. Do kogo należy jajko?

Śmiesznych pytań do kolegi jest wiele, oczywiście humorystyczność pytań zależy również od indywidualnego poczucia humoru każdej osoby. Bo dla niektórych śmieszne pytanie zadane koledze, może okazać się głupie, co nie zostanie pozytywnie odebrane. 

Głupie pytania do kolegi 

Atmosfera naszego spotkania czasami może ulec zmianie po pojawieniu się głupiego pytania do kolegi. Nie koniecznie zmiana nastrojów będzie zła, nerwowa, czy napięta, bo konsekwencją głupiego pytania do kolegi okaże się śmiech i niezły ubaw. Głupich pytań do kolegi jest od liku, bo pytając np. jaki ma telefon, od razu sprowadza rozmowę na dziwne tory. 

Kolejnym dosyć głupim, aczkolwiek częstym pytaniem do kolegi jest zapytanie, czy chodzi do kościoła. Na Liście głupich pytań do kolegi znajdują się również: ile waży? W kim się podkochuje? Z kim rozmawia na czatach portali społecznościowych, jakiego koloru nosi majtki, czy mnie lubisz, o czym teraz myślisz? 

Te pytanie nie dają żadnej przydatnej wiedzy, zadawanie głupich pytań koledze jest wpisane w ludzką naturę. Każdy z nas ma w swoim otoczeniu takiego ananasa, który zapyta o każdą najgłupszą rzecz tylko po to, aby zadać pytanie i ciągnąć jakoś rozmowę. A jak powinniśmy się odnieść to dziwnych pytań zadanych do kolegi? 

Dziwne pytania do kolegi 

Nasze rozmowy z kolegą mogą nosić najróżniejsze znamiona. Oczywiście przebywając z drugą osobą, niezależnie czy jest to dziewczyna, czy chłopak, rozmawiając, pojawia się sporo pytań. Pytania są różnej treści, pytamy o rzeczy, wydawałoby się oczywiste typu, jaka będzie pogoda. 

Pojawiają się także dziwne pytania do kolegi, na które wielokrotnie nawet nie mamy ochoty odpowiadać. Wynika to, z jakiegoś braku taktu w rozmowie i pada takie dziwne pytanie do kolegi, w stylu z kim utrzymuje bliską relację, czy jaką ma najskrytszą tajemnicę? Tego typu pytania do kolegi wzbudzają zakłopotanie. Rozmawiając z kolegą, musimy mieć na uwadze, że czasami lepiej jest przemilczeć kilka spraw, zamiast zadawać koledze dziwne pytanie. Pamiętajmy, każdy jest inny i dla nas coś oczywistego niekonieczne będzie takie samo dla innych. Nasz kolega może odebrać zadane pytanie jako dziwne lub głupie.

Reklama