Najlepsze i śmieszne teksty na zgaszenie kolegi

Najlepsze i śmieszne teksty na zgaszenie kolegi

Wielokrotnie w rozmowie z rówieśnikiem, nie potrafimy szybko odgryźć się na uszczypliwe wypowiedzi. Dzisiejsze rozmowy nastolatków, są pełne ironii i sarkazmu. Każdy ma swój indywidualny sposób na obronę słowną, jednak zawsze trafi się osoba nad wyraz wygadana, którą jest ciężko zgasić. Staramy się szybko ripostować rzucone nam teksty, ale nie zawsze mamy na tyle mocne treści. Jakie są najlepsze teksty na zgaszenie kolegi?

Sprawdź również – jak usunąć konto na Instagramie?

Ludzie, którzy kochają słowne bitwy, najczęściej kierują swoją złośliwość do osób zamkniętych, które wolą odejść bez słowa. Pozwala im to na karmienie swojego ego w kąśliwy sposób. Co w takiej sytuacji będzie lepsze, odejść bez słowa, czy podjąć dyskusję. Zależy od naszego zaplecza sarkastycznych wypowiedzi. Jednak nawet cicha i spokojna osoba nie pozwala sobie na bagatelizowanie takiego ataku. 

Obrona jest naszym odruchem bezwarunkowym. W sytuacji ciągłego ignorowania naszego oponenta napędzamy go na więcej. Każdy z nas jest w stanie sobie przypomnieć tak zwanego kozła ofiarnego w towarzystwie. Nie ma na tyle siły, aby skutecznie gasić przeciwnika, który z coraz większym rozmachem dokucza swoimi drwiącymi opiniami na nasz temat. W takim razie, jakie są najlepsze i śmieszne teksty na zgaszenie kolegi?

Bywają również takie sytuacje w grupie dobrych znajomych, że sarkazm jest ich stylem rozmowy. Koleżeńskie przepychanki są ich formą rozmowy. Stojąc obok, możemy odebrać to jako atak, jednak oni podchodzą do tego z dystansem oraz z żartem. Nawet w takich sytuacjach czasami brakuje nam słowa, aby z powodzeniem zakończyć rozmowę. W dzisiejszym artykule pragniemy przedstawić Wam najlepsze teksty na zgaszenie kolegi, śmieszne teksty na zgaszenie kolegi oraz dobre teksty na zgaszenie kolegi. 

Najlepsze teksty na zgaszenie kolegi 

W takim razie, jakie są najlepsze teksty na zgaszenie kolegi? Przebywając w grupie znajomych, zawsze trafi się nad wyraz irytująca osoba. Przypuszczalnie, nie powinniśmy się tym przejmować, taki delikwent nie ma z nami zbyt dużo wspólnego, nie mieszkamy z nim, a nasze spotkania są sporadyczne, jednak spędzając czas w jednym miejscu, nasza cierpliwość jest wystawiona na próbę wytrzymałości. Jeżeli jednak lont do naszych nerwów jest zbyt krótki, najtrafniejszym sposobem będzie użycie najlepszych tekstów na zgaszenie kolegi. 

Nasze słowa oczywiście nie powinny w rażący sposób obrażać czy poniżać. Używanie przekleństw, wyzwisk czy gróźb jest żenujące. Odpowiednie sformułowanie najlepszego tekstu na zgaszenie kolegi świadczy o naszej inteligencji, a nie wulgaryzmie czy zwyczajnie o chamstwie. Najlepsze teksty na zgaszenie kolegi doprowadzą naszego rozmówcę, że poczuje się w potrzasku i nie znajdzie odpowiednich słów, aby się odegrać. 

W tym słownym starciu głównie chodzi o dobrą zabawę, jak i poczucie satysfakcji, opartej na bystrym sformułowaniu uszczypliwej riposty. Tylko jakie powinny być dobre teksty na zgaszenie kolegi, aby poczuć zamierzone zadowolenie? Przekonajmy się zatem. 

Dobre teksty na zgaszenie kolegi

Dzisiejsza młodzież doskonale wie co to jest dissowanie. W skrócie chodzi o ripostowanie lub obrażanie. Dobre teksty na zgaszenie kolegi idealnie wpisują się w ten styl. Odpowiadając na słowne zaczepki, nasze teksty muszą być oryginale oraz dobrze przemyślane, aby nasz rywal nie wykorzystał naszych słów przeciwko nam. 

Żeby móc wam pomóc zamieszczamy kilka kultowych tekstów, które będą w stanie odgryźć się przeciwnikowi. To oczywiście przykłady, bo każdy po chwili dissowania, złapie swój indywidualny styl. Dobre teksty na zgaszenie kolegi, powinny wprowadzać pewien luz oraz rozbawienie np. „jak Cię słucham, to mi się woda z chrztu odbija!”.

Kolejny tekst, aby zgasić kolegę, to „następnym razem weź, się brokatem posyp, będziesz błyszczał, „dziewczyny to od ciebie uciekają  przez oddech czy ryj? ”, następnie możemy zapytać, czy rodzice podczas porodu nie poszli na spacer?  Dobre teksty na zgaszenie kolegi to również: idź na drzewo, dokończ ewolucję, z pokemonami nie gadam, jak taki mądry jesteś, to w olimpiadzie weź udział, jak na ciebie patrzę to ziemniaki w piwnicy mi gniją, jesteś pociągający jak spłuczka w kiblu, człowieku, kto ci mózg wyprasował? 

Mów powoli i drukowanymi literami, zobacz czy nie stoisz za drzwiami. Dobrych tekstów na zgaszenie kolegi jest całe mnóstwo, ile osób, tyle tekstów. Wyobraźnia każdego z nas jest inna, i to tworzy niesamowite możliwości. Ciekawe co możemy powiedzieć w śmiesznych tekstach do kolegi.

Śmieszne teksty na zgaszenie kolegi

Podczas naszych spotkań towarzyskich, bardzo często słychać nas na cały lokal, bądź na zewnątrz domu. Uwielbiamy spierać się ze sobą, używając śmiesznych tekstów na zgaszenie kolegi. Wprowadza to dużą swobodę między nami, bo w śmiesznych tekstach na zgaszenie kolegi nie chodzi o sarkazm czy ironię, a jedynie o dobrą zabawę. Tego rodzaju sytuację są możliwe jedynie w grupie bliskich znajomych. 

Reklama