Najlepsze wyzwania do butelki – TOP10

Najlepsze wyzwania do butelki - TOP10

Nie ma nic lepszego od wspólnie spędzonego czasu z naszymi przyjaciółmi. W gronie tych najbliższych czujemy się najlepiej, możemy być na sto procent sobą bez uczucia skrępowania. Organizowanie wspólnych wieczorów jest szczególnie ważne przez możliwość długich rozmów, razem przyrządzonych posiłków, gier, które potrafią nas rozbawić oraz utkwić w naszej pamięci na zawsze. Spotkania z przyjaciółmi możemy organizować na mnóstwo sposobów, począwszy od kameralnego zebrania w naszych domach po wyjścia na miasto do klubu, restauracji czy wyjście w góry. Każda chwila wspólnie spędzona dodaje nam endorfin i energii do działania. Nie ma przecież takich osób, które cały czas są same, przyjaciele oraz znajomi to osoby, bez których nasze życie byłoby smutne.

Sprawdź również – 50 trudnych i ciekawych pytań do przyjaciela

Nasi przyjaciele wnoszą do naszego świata masę radości oraz śmiechu, towarzyszą nam w trudnych chwilach oraz ważnych wydarzeniach. Potrafią w kilka minut poprawić nasz humor i zapomnieć o ciężkim dniu. Z tego względu z naszymi przyjaciółmi możemy spędzać czas w niekonwencjonalny sposób. Wszystkie poruszane tematy są dla nas oczywiste, również gry, w które gramy nie mają wprowadzać zawstydzenia, jedynie śmiech i dobrą zabawę. Jeżeli na imprezie komuś przyjdzie do głowy, aby zagrać w butelkę, nikt nie ma z tym problemu. 

Dlatego dziś chcemy Wam przybliżyć temat tej gry, pokażemy, jakie mogą być pytania i wyzwania do butelki, pytania i wyzwania do butelki 18+ oraz jakie są fajne wyzwania do butelki. 

Fajne pytania do butelki

Podejmując się gry w butelkę, z całą pewnością nie chcemy nikogo zawstydzić, chodzi nam raczej o dobrą zabawę oraz wybranie fajnych pytań do butelki. Nie zawsze jest to proste, ponieważ fajne pytania do butelki mogą okazać się tak rozbawiające, że osoba, która ma odpowiedzieć na nasze fajne pytanie do butelki, nie jest w stanie wypowiedzieć słowa. Takie sytuacje nas niezmiernie rozbawiają i wprowadzają jeszcze więcej luzu.

Najlepsze wyzwania do butelki - TOP10

Idealne dobrane fajnie pytania do butelki powinny być śmieszne, nowatorskie oraz lekko wyzywające do większego wysiłku. Fajnych pytań do butelki może być cała masa, wszystko zależy od naszej wyobraźni, bo to właśnie ona jest odpowiedzialna za nasze fajne pytania do butelki. Jeżeli przed rozpoczęciem gry chcemy się przygotować, warto poszukać jakiś fajnych pytań do butelki. Łącząc naszą wyobraźnię oraz internet, będziemy mieli wtedy pewność nieskończonej ilości fajnych pytań do butelki. 

Podpowiadamy jakie fajne pytania do butelki możecie przygotować:

 1. Czy zrobiłeś kiedyś coś, czego teraz żałujesz?
 2. Który kraj jest dla Ciebie najbardziej interesujący i dlaczego?
 3. Wygrywając milion złotych, co byś zrobił? Jak byś wykorzystał te pieniądze? 
 4. Gdybyś miał napisać książkę o swoim życiu, jaki miałaby tytuł?
 5. Opisz jedną planetę, której nazwa najbardziej Ci się podoba.
 6. Co byś powiedział swojemu wrogowi, gdyby przyszedł do Ciebie po pomoc?

Fajne pytania do butelki nie są niczym innym jak naszą wyobraźnią, dlatego nie musimy się ich obawiać. A jakie mogą być pytania i wyzwania do butelki? 

Pytania i wyzwania do butelki 

Grając w butelkę, możemy zadawać nie tylko pytania, ale także wyzwania. Tylko nie zawsze wiemy jakie pytania i wyzwania do butelki zadawać. Z całą pewnością pytania i wyzwania do butelki nie mogą nikogo obrazić ani zawstydzić. Gra w butelkę ma być zabawą, która nas rozbawi, dlatego tak ważne jest, aby pytania i wyzwania do butelki były powściągliwe i nie naruszały niczyjej prywatności. W gronie najbliższych przyjaciół pytania i wyzwania do butelki łatwiej jest nam wymyślić. Jeżeli jednak gramy w butelkę z dalszym towarzyszem warto, jest sprawdzić popularne pytania i wyzwania do butelki. 

Chcąc Wam ułatwić to zadanie, podajemy kilka przykładów pytań oraz wyzwań do butelki:

Wyzwania:

 1. Wybierz jedną osobę z towarzystwa i wyznaj jej miłość.
 2. Osobę po prawej stronie pocałuj w policzek.
 3. Zdejmij skarpetki i umieść je w lewej kieszeni.
 4. Wypij swój napój bez użycia rąk.

Pytania:

 1. Którego celebrytę pokochałeś jako pierwszego i dlaczego?
 2. Co najczęściej robisz rano?
 3. Czego boisz się najbardziej?
 4. Jakie jest Twoje marzenie na najbliższą przyszłość?

Jak widzicie, pytania i wyzwania do butelki nie są takie trudne. Przekonajmy się jednak, jak wyglądają pytania i wyzwania do butelki 18+.

Pytania i wyzwania do butelki 18+ 

Jeżeli jesteśmy w wąskim, zaufanym gronie możemy sobie pozwolić na trochę odważniejszą grę w butelkę. Pytania i wyzwania do butelki 18 + będą wyglądały troszkę inaczej. Takie pomysły możemy realizować tylko z najbliższymi osobami, ponieważ dalsi znajomi mogą poczuć się niezręcznie z pytaniami i wyzwaniami do butelki 18+.

Podajemy kilka propozycji pytań i wyzwań do butelki 18+:

Pytania:

 1. Kto był bohaterem twojego ostatniego erotycznego snu.
 2. Z kim zorganizowałbyś trójkąt.
 3. Jaką część ciała u innych osób lubisz najbardziej.
 4. Z kim chętnie byś poszedł do łóżka?

Wyzwania:

 1. Wykonaj erotyczny taniej dla osoby po lewej stronie.
 2. Opowiedz o najbardziej szalonym miejscu, w którym miałeś intymne zbliżenie.
 3. Przez 15 sekund udawaj orgazm.
 4. Pocałuj kogoś, na kogo masz ochotę.

Jak widzicie pytania i wyzwania do butelki 18+ muszą być wykonane w zaufanym gronie. 

Reklama