Od ilu lat jest Snapchat? Sprawdzamy!

Od ilu lat jest Snapchat Sprawdzamy!

Nasze dzisiejsze czasy są w dużym stopniu przeniesione do Internetu. Mamy po kilka kont społecznościowych na różnych portalach, do wielu profili zakładamy osobne komunikatory, przez które rozmawiamy ze znajomymi czy z rodziną. Technika w ekspresowym tempie aktualizuje aplikacje. Pojawia się już możliwości wysyłania zdjęć, filmów, nagrań głosowych w kilka sekund. Wiele dużych firm rezygnuje z organizowania spotkań i przenosi je Internetu, tworząc wideokonferencje. 

Starsze pokolenie czasami nie nadąża za szybkością Internetu oraz za możliwościami, jakie nam daje, jednak dla nas jest to duże ułatwienie. Szybkie przekazywanie informacji, stały kontakt z bliskimi, z którymi dzieli nas wiele kilometrów. Bez większego problemu możemy do nich zadzwonić, a nawet włączyć wideo połączenie, dzięki czemu możemy się zobaczyć. 

Komunikatory, które mamy do dyspozycji oferują nam wiele funkcji, taki jak tworzenie relacji, dodanie filtrów podczas robienia zdjęć oraz zmienianie głosu, czy Moneyo ankiety. W dzisiejszym artykule skupimy się na jednym z komunikatorów, który jest uwielbiany przez dzieci oraz dorosłych. Tym komunikatorem jest Snapchat. Sprawdźmy, kto może z niego korzystać i od ilu lat jest Snapchat.

Od ilu lat jest Snapchat?

W takim razie, od ilu lat jest Snapchat? Dorośli bardzo często boją się o swoje dzieci, które korzystają z Internetu. Mamy świadomość zagrożeń, które mogą spotkać nasze pociechy. Fikcyjne konta, zakładane przez różne grupy osób, potrafią zmienić nasze dzieci i ich światopogląd. Oczywiście rozmawiamy w domu o takich sytuacja, jednak nie zawsze możemy uchronić nasze dzieci. To nie jedyne niebezpieczeństwo, również portale społecznościowe, przez analizę naszego profilu, podsyłają nam reklamy, które często wpływają na psychikę naszych dzieci. Od ilu lat jest Snapchat?

Internetowe aplikacje oprócz zagrożeń, na które założyciele nie mają wpływu, wprowadzają pewne konieczne warunki do spełnienia. Taką aplikacją jest Snapchat. Zakładając konto w aplikacji Snapchat, konieczna jest weryfikacja wiekowa użytkownika. Snapchat wprowadzając taką weryfikację oraz ograniczenie wieku użytkowników chroni nasze dzieci. Każdy rodzic ma świadomość, że nasze pociechy nie mają samodzielnych ograniczeń korzystania ze smartfonów. Co warto wiedzieć nt. tej aplikacji i od ilu lat jest?

Snapchat ma wiele atrakcyjnych filtrów do edycji własnoręcznie zrobionych zdjęć, co wzbudza ogromne zainteresowanie. Małe dzieci ciężko jest odciągnąć od komputerów oraz telefonów. W związku z tym dla ich dobra Snapchat wprowadził ograniczenie wieku użytkownika. Kolejny powód, dla którego Snapchat weryfikuje wiek użytkownika to podpowiadane treści reklam. Od ilu lat jest Snapchat?

Przez fakt, że Snapchat jest znany na całym świecie, cieszy się ogromną popularnością. Aplikację Snapchat możemy pobierać za darmo na systemy z Androidem oraz na iOS. Po zainstalowaniu, przejściu przez weryfikację wiekową Snapchat otwiera nam drzwi do wielu atrakcji. Za pomocą Snapchat możemy robić zdjęcia, które przechowujemy w bibliotece Snapchat, ułożone według daty wykonania zdjęcia. Wykonane fotografie możemy edytować, dodając przy tym najróżniejsze filtry, nagrywać filmy, dodawać relację na naszym koncie, grać w systemowe gry. 

Mamy do dyspozycji jeszcze komunikator, przez który możemy rozmawiać ze znajomymi. Możemy wysyłać wiadomości tekstowe i głosowe. Klejoną funkcją jest poznawanie świata, dzięki funkcji mapy świata. Snapchat oferuję jeszcze kanał Discovery, który dostarcza nam informację z całego świata. Mimo tylu ciekawych funkcji Snapchat dba o bezpieczeństwo, dlatego wprowadza limit, od ilu lat możemy korzystać ze Snapchat

W takim razie, od ilu lat jest Snapchat? Wiele aplikacji ma takie wymagania, podobnie jak podanie adresu email czy wskazanie kilku pasujących do opisu obrazków. Systemy zabezpieczające aplikację Snapchat, zakładając prostą politykę, bezpieczeństwo jest podstawą. Narzucony przez Snapchat limit wiekowy, od którego możemy korzystać z aplikacji to 13 lat. Jest to optymalny wiek, nastolatki mają większą świadomość, niż dzieci w wieku 9 lat, które muszą poczekać jeszcze kilka lat, aby móc korzystać z Snapchat.

Reklama