Panorama Firm – opinie klientów na forum, jak usunąć, cennik, co to jest?

Panorama Firm - opinie klientów na forum, jak usunąć, cennik, co to jest (1)

Każdą osobę choć raz w życiu na ulicy zaczepił nieznajomy w celu uzyskania informacji o konkretnej firmie, zakładzie, sklepie czy lokalu użytkowym. Takie sytuacje najczęściej biorą się z braku odpowiednich wiadomości podawanych przez właścicieli przedsiębiorstw. Jeżeli próbujemy dotrzeć gdzieś pierwszy raz, dobrze jest, kiedy otrzymujemy pełne dane oraz numer telefonu, żeby w razie potrzeby zadzwonić. 

Informacje o firmach oraz przedsiębiorstwach wielokrotnie pomagały nam na poprawne znalezienie placówki, która była nam potrzebna. Jeżeli znamy tylko nazwę jakiegoś przedsiębiorstwa oraz miejscowość szukanie po omacku adresu lub numeru telefonu jest niesłychanie trudne. 

Z tego względu możemy skorzystać z pomocy internetu i zamieszczonych tam informacji. Uzupełnienie danych wszystkich dostępnych firm jest zbawienne w wielu sytuacjach. Dla wszystkich osób, które nie zawsze wiedzą, gdzie szukać najważniejszych danych o konkretnych przedsiębiorstwach, w dzisiejszym artykule przedstawiamy Panoramę Firm. Odpowiadamy, co to jest Panorama Firm, jakie opinie na forum otrzymuje Panorama Firma, czy korzystanie z usług Panoramy Firm jest darmowe, dodatkowo sprawdzimy cennik Panoramy Firm. Zdradzamy także, jak usunąć swoją firmę z portalu Panoramy Firm.

Panorama Firm – co to jest?

Słysząc Panorama Firm, każdy Polak wie mniej więcej, co to jest, ponieważ szukając informacji w internecie o jakimkolwiek przedsiębiorstwie, z pewnością choć raz trafił na tę stronę internetową. Panorama Firm jest platformą internetową, która za swoje najważniejsze zadanie przyjęła pomoc firmom w promowaniu swoich usług oraz towarów. Poprzez znakomity sztab wyspecjalizowanych osób internetowy marketing Panoramy Firm trafia do wielu osób w związku z tym platforma zyskuje dość przychylne opinie na forum. 

Dla przedsiębiorców Panorama Firm niesie pomoc w pozyskaniu coraz większej ilości klientów, którzy będą poszukiwali konkretnego dostawcę. Dodatkowo specjalnie tworzone oraz pozycjonowane w sieci konta firmy są łatwiejsze do znalezienia i zapoznania się z ich treścią. 

Historia Panoramy Firm jest bardzo ciekawa, ponieważ w 1992 roku Piotr Strzałkowski postanowił zebrać wszystkie polskie przedsiębiorstwa w jednym miejscu. Tak powstała pierwsza papierowa Panorama Firm, która z każdym rokiem zbierała coraz obszerniejszą listę przedsiębiorstw. Po roku zyski z tego spisu były ogromne, dlatego działania potoczyły się dalej, aby sukcesywnie usprawniać funkcjonalność działania Panoramy Firm. Po czterech latach działalności zyski zostały opublikowane na poziomie 32 milionów dolarów. Po sześciu latach od założenia Panoramy Firm przedsiębiorstwo zostało przejęte przez amerykańską spółkę GTE oraz szwedzką Telie. 

Została wtedy zmieniona nazwa oraz wszystkie dane wprowadzone pod nazwą polishpages.com.pl. W 2000 roku dane z katalogu polishpages.com.pl zostały przeniesione do sieci pod nazwą panoramafirm.com.pl. 

Po roku został zaprezentowany portal internetowy, który otrzymał domenę pf.pl. Wszystko zostało podzielone na czytelne oraz intuicyjne katalogi, które ułatwiają wyszukanie wszystkich potrzebnych danych. 

W 2002 roku Panorama Firm została w całości wciągnięta przez szwedzką firmę Eniro.

Sprawdź również – Podatnik Info – co to za strona, opinie na forum, czy bezpieczne, jak usunąć?

Panorama Firm – opinie klientów na forum

Jakie pojawiają się opinie klientów na forum odnośnie platformy Panorama Firm? Opinie na forach o Panoramie Firm są w przeważającej części bardzo dobre, zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby poszukujące informacji o firmach wystawiają wiele pozytywnych opinii. Wiele osób twierdzi, że znalezienie informacji o przedsiębiorstwie jeszcze nigdy nie było takie proste, jak z pomocą portalu Panorama Firm. Wszystko jest dokładnie opisane, podawane są pełne dane każdej firmy, w związku z tym opinie na forum dość często podkreślają tę kwestię. 

Przedsiębiorcy, którzy korzystają z usług Panoramy Firm, potwierdzają, że część nowych klientów trafiła na ich działalność za sprawą Panoramy Firm, wyświetlanie ich przedsiębiorstwa na pierwszych pozycjach pozwala na szybsze zapoznanie się z ofertą. 

Wiele opinii na forach potwierdza czytelność oraz znakomite promowanie wszystkich najważniejszych informacji. 

Panorama Firm – opinie praca

W skład pracowników Panoramy Firm wchodzi wielu utalentowanych ludzi. Panorama Firm obecnie zatrudnia ponad 1000 pracowników, dlatego zdobycie opinii o pracy w Panoramie Firm nie jest trudne. 

Jak udało się nam ustalić, wszyscy pracownicy są zadowoleni z pracy w tym miejscu, opinie zaznaczają, że praca jest interesująca, atmosfera bardzo miła, nikt nie jest traktowany przedmiotowo, jak numerek w korporacji. 

Panorama Firm - opinie klientów na forum, jak usunąć, cennik, co to jest (1)

W opiniach pracowników o pracy w Panoramie Firm znaleźliśmy jeszcze wpisy o znakomitych kursach oraz szkoleniach, które pomagają w lepszym działaniu. Wysoka kultura pracy pozwala na solidne wykonywanie wszystkich obowiązków bez stresu i niepotrzebnych nerwów. 

Sprawdź również – Vider Info – co to za strona, opinie na forum, bezpieczeństwo, nie działa?

Czy Panorama Firm jest darmowa?

Panorama Firm jest nastawiona na rozwój przedsiębiorstw w Polsce. Wszystkie ogłoszenia są dodawane bez opłat, czyli przedsiębiorca nic nie musi płacić. Panorama Firm jest darmowa, jeżeli będziecie chcieli skorzystać z usług marketingu oraz promowania przedsiębiorstwa wszystkie propozycje zostaną przekazane. 

Panorama Firm – cennik 

Cennik Panoramy Firm nie jest dostępny, ponieważ wiele usług jest darmowych. Osoby, które chcą wejść w dalszą bardziej rozbudowaną współpracę, gdzie Panorama Firm stworzy stronę internetową, otrzymacie dostęp do SEO oraz zostaniecie przeszkoleniu w wielu internetowych rozwiązaniach, wtedy przed podpisaniem umowy zostanie przedstawiony indywidualny cennik usług. 

Jak usunąć swoją firmę z Panoramy Firm?

Gdybyście chcieli usunąć swoją firmę z Panoramy Firm, nie musicie się obawiać takiego kroku. Wszystko przebiega sprawnie, wystarczy tylko wysłać mail na adres biura Panoramy Firm lub tradycyjną pocztą. Po otrzymaniu waszego zgłoszenia Panorama Firm w ciągu 14 dni usunie waszą firmę z portalu.

Reklama