Paulina Gałązka – kim jest, wiek, wzrost, siostra, mąż, dzieci, Wikipedia

Paulina Gałązka - kim jest, wiek, wzrost, siostra, mąż, dzieci, Wikipedia (1)

Paulina Gałązka znana jest w polskiej kinematografii. Urodziła się w Warszawie, natomiast studia aktorskie ukończyła w 2013 roku w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Kim jest Paulina Gałązka? Jaki jest jej wiek, ile ma lat? Jaki jest jej wzrost i waga? Czy ma siostrę? Kto jest jej mężem? Czy ma dzieci? Jakie informacje na jej temat można znaleźć na Wikipedii? Zostań z nami i poznaj odpowiedzi na powyższe pytania.

Paulina Gałązka – kim jest?

Kim jest Paulina Gałązka? To aktorka, która zaskarbiła sobie serca widzów serialu “Pierwsza Miłość”, a także “Na dobre i na złe”. Oczywiście to tylko namiastka pozycji, w których występuje Paulina Gałązka, jednak to właśnie role w tych serialach przyniosły jej ogromną popularność i sympatię. Aktorka niezwykle chroni swoją prywatność, dlatego też w Internecie nie ma zbyt wielu informacji na jej temat. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się kobiecie, dzięki czemu zgromadziliśmy ciekawostki o jej życiu, którymi podzielimy się w dalszej części artykułu. Zanim jednak do tego przejdziemy, warto pogłębić odpowiedzieć na pytanie – kim jest Paulina Gałązka. Na dużym ekranie można było zobaczyć aktorkę w 2011 roku w filmie “W imieniu diabła”. Od tego czasu zagrała w ok. 20 dużych projektach filmowych. Jest uznawana za utalentowaną, zdolną kobietę. Ile ma lat? Jaki jest jej wiek? Przeczytasz o tym poniżej.

Paulina Gałązka - kim jest, wiek, wzrost, siostra, mąż, dzieci, Wikipedia (1)

Paulina Gałązka – wiek, ile ma lat?

W jakim wieku jest Paulina Gałązka? Ile ma lat? Te pytania często zadają widzowie, ponieważ, jak na bycie tak młodą osobą, aktorka grała w wielu produkcjach i jest rozpoznawalna. Urodziła się 21 sierpnia 1988 roku w Warszawie, tak więc na dzień dzisiejszy ma 34 lata. 

Wiesz już, ile lat ma Paulina Gałązka. W dalszej części poznasz wagę i wzrost aktorki.

Sprawdź również – Mateusz Gessler – kto to, wiek, wzrost, Magda Gessler, Warszawa Wschodnia, Wikipedia

Paulina Gałązka – wzrost, waga

Aktorka, Paulina Gałązka mierzy 168 centymetrów wzrostu. Jej waga nie jest znana, jednak po jej sylwetce można stwierdzić, że to dbająca o figurę młoda kobieta. Niektóre zdjęcia, które można znaleźć w Internecie ukazują jej umięśniony brzuch, co może świadczyć o tym, że uprawianie sportu jest jej bliskie.

Paulina Gałązka – siostra

Dotarliśmy do informacji, iż Paulina Gałązka ma siostrę, z którą razem doświadczała ciekawych przygód jako dziecko. W jednym z wywiadów opowiedziała historię o tym, jak wraz z siostrą stała na czatach, kiedy jej koledzy napadali na ogródki działkowe i kradli owoce i warzywa, które następnie sprzedawali na innym osiedlu. Za pieniądze z łupu, młodzież kupowała lody. Nie posiadamy jednej więcej informacji na temat siostry Pauliny Gałązki. Aktorka nie jest chętna do publicznego poruszania kwestii życia prywatnego. Czy udzieliła informacji na temat tego, czy ma męża i dzieci? Dowiesz się teraz.

Paulina Gałązka – mąż, dzieci

Mężem Pauliny Gałązki jest Sindre Sandemo. Najprawdopodobniej para poznała się na planie serialu “Pierwsza miłość”, gdzie mąż aktorki grał Teda Chinasky’ego. Zakochani wzięli ślub w 2016 roku w Norwegii. Z pewnością ślub ten nie należał do medialnych, na czym w szczególności zależało aktorce. Aktorka nie posiada dzieci. 

Paulina Gałązka – Wikipedia

Na Wikipedii można znaleźć krótki życiorys aktorki oraz wzmiankę na temat życia prywatnego. Wikipedia podaje dokładną filmografię, począwszy od 2008 roku, kończąc na 2022 roku. Jak wynika z informacji podanych na Wikipedii kariera Pauliny Gałązki prężnie się rozwija. Pomimo młodego wieku zagrała wiele pierwszoplanowych ról. Oprócz tego Gałązka podejmowała się także ról drugoplanowych i epizodycznych. W 2008 roku zagrała w etiudzie szkolnej pt.” Dzikość”, a w 2010 roku w “ W próżni”. Aktorka kilkakrotnie występowała w “Ojcu Mateuszu” oraz w “Komisarzu Alexie”. W 2013 zagrała kochankę Jastolińskiego – Joasię Kwietniewską w “Przyjaciółkach”. W latach 2014-2017 grała Joasię w serialu “Pierwsza Miłość”. Znana jest także z takich produkcji, jak “Kamienie na szaniec”, “Żyć nie umierać”, “Skazane”, “Nowy Świat”, “Król życia”, “Czułość”, “Bodo”, “Serce nie sługa”, “Niania w wielkim mieście”, “Lekarze na start”, “Dzielni chłopcy”, “Zabawa, zabawa”, “Kobieta sukcesu”, “Juliusz”, “Jak pies z kotem”, “Druga szansa”, “Znaki”, “Zakochani po uszy”, “Na bank się uda”, “Aszantka”, “39 i  pół tygodnia”, “ Archiwista”, Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”, “Klangor”, “Dziewczyny z Dubaj”, “The Office PL”, “Królowa”.

Reklama