Puccini – co to za marka, opinie na forum, walizki z policarbonu, cena

[Reklama]
[Reklama]

Ludzie kochają podróże, zwiedzanie nowych krajów, poznawanie nowych kultur, próbowanie nowych dań. Niektórzy wyjeżdżają w celach służbowych, inni by odpocząć. Podróżować można w różny sposób, samochodem, samolotem albo pociągiem. Ludzie potrzebują miejsca, by spakować swoje ubrania, kosmetyki, obuwie. Jak wiadomo, torby są bardzo niewygodne z uwagi na to, że trzeba je nosić na ramieniu. Nie każdy może sobie na to pozwolić z uwagi np. na swój wiek. Zauważyć trzeba również, że nie zawsze jedna torba wystarczy. Mężczyzna może i by dał radę zmieścić się w jedną torbę swoje rzeczy, lecz większość kobiet, raczej nie. Z rozwiązaniem przyszła Polska firma Puccini.

Natomiast co to jest za marka, jakie ma opinie, jakie mają opinie walizki z policarbonu, a jakie walizki Voyager, co lepsze puccini czy wittchen, jaka jest cena za walizkę Puccini? Na te i wszystkie pozostałe pytania odpowiemy w dalszej części wpisu.

Puccini – co to za marka?

Puccini pojawiło się na rynku w 1996 roku, jako producent damskich torebek, portfeli dla kobiet i mężczyzn oraz różnego rodzaju walizek podróżnych. Puccini jest słynne z tego, że od początku swego istnienia ma charakter ręcznej manufaktury, co oznacza, że większość rzeczy wytwarzana jest ręcznymi metodami. Firma Puccini gwarantuje, że jakość materiałów jest najwyższej jakości oraz że podążają za najnowszymi trendami. Zakupy można zrobić w sklepie online, lecz również w wielu galeriach handlowych w Polsce, Anglii, Niemczech, Czechach czy nawet Włoszech.

[Reklama]

Sprawdź również – Sklep Gionatti – opinie na forum, ile idzie paczka, czy to oszustwo?

Puccini – opinie na forum

Pozytywne opinie o marce Puccini na forum stanowią, aż 98,5% wszystkich opinii. Można zatem stwierdzić bez najmniejszej wątpliwości, że marka Puccini jest jedną z lepszych marek. Klienci chwalą sobie sposób wykonania walizek oraz sposób ich zapakowania do wysyłki. Klienci marki Puccini uważają również, że obsługa sklepu jest na najwyższym poziomie. 

Zdarzyły się również złe opinie. Klienci marki Puccini uważają, że czas dostawy jest za długi, niektórzy musieli dzwonić po kilka razy, żeby towar został w ogóle wysłany. Natomiast negatywnych opinii jest tak mało, że trudno stwierdzić, czy firma Puccini naprawdę zwleka z wysyłką, czy to po prostu jednorazowe problemy. 

Puccini – walizki z policarbonu opinie 

Najpierw wyjaśnijmy, co to jest policarbon. Jest to niezwykle twardy, odporny na odkształcenia materiał, najczęściej wykorzystywany jest on do produkcji m.in. walizek. Opinie na forum o walizkach z policarbonu marki Puccini, które można znaleźć na internecie, są bardzo dobre i najczęściej odnoszą się one do tego, że nawet w trakcie testów wytrzymałościowych, walizka z policarbonu nie doznała żadnej szkody. Nie udało mi się znaleźć żadnej złej opinii na temat walizek z tego tworzywa. Klienci sklepu puccini uważają, że walizki z policarbonu spełniają ich wszystkie wymagania i są godnym polecenia produktem. 

Sprawdź również – Realsson – opinie na forum, zwroty, co to za sklep, czy to oszustwo?

Puccini – Voyager opinie 

Klienci marki Puccini uważają tak jak w poprzednim przypadku, że walizki typu voyager spełniły ich oczekiwania. Można wywnioskować z opinii na temat walizek typu Voyager, że trzeba bardzo dużo podróżować, żeby uszkodzić walizkę. Wiele opinii wskazuje również, że walizki Puccin Voyager wyróżniają się dość atrakcyjną ceną.

Puccini czy Wittchen?

Z opinii klientów wynika, że większa część z nich poleciłaby walizkę marki Puccini. Jak można zauważyć ceny walizek z marki Puccini, są bardzo zbliżone do cen walizek z marki Wittchen. W obydwu przypadkach liczyć można również na różnego rodzaju zniżki, sięgające nawet 50%. Natomiast biorąc pod uwagę opinie ludzi, marka Puccini zdecydowanie wygrywa.

Puccini – ceny

Ceny marki Puccini będą zależne od paru kwestii. Po pierwsze gdzie będziemy daną walizkę kupować. Istnieje wiele stron np. allegro, gdzie można dostać walizkę Puccini w zupełnie innej cenie niż na stronie internetowej tego sklepu. Kolejną kwestią jest czas. Jak wiadomo, w Polsce jest coś takiego jak Black Friday, podczas którego walizki są przecenione o nawet 50%. Czyli tak naprawdę można zyskać dwie walizki w cenie jednej. Po trzecie kupując walizkę marki Puccini przez internet, trzeba się liczyć jeszcze z kosztami dostawy, wiadomo, że nie są one, nie wiadomo, jak wysokie, lecz jednak są. 

Ceny walizek marki Puccini zależne są również od rodzaju i materiału danej walizki. Puccini ma również coś takiego, jak zakładka kolekcje, w której ceny też mogą być różne. Biorąc pod uwagę ceny bez zniżek, za walizkę dużą trzeba zapłacić od 599 zł do nawet 899 zł. Podczas aktualnych przecen jest to od 285 do 600 zł. Za walizkę średnią trzeba zapłacić od 569 zł do 869 zł. Podczas przecen typu Black Friday ceny wahają się od 270 do 570 zł. Za małą walizkę trzeba zapłacić 600 zł do 800 zł. Podczas przecen jest to od 200 zł do 400 zł. Istnieją jeszcze walizki specjalnie dla dzieci. Ich cena to 519 zł. 

Podczas przeceny to już tylko 370 zł. Jak można zauważyć, bardziej opłaca się kupować walizki na tzw. przecenach, ponieważ można zyskać nawet dwie walizki w cenie jednej. Jak było wspomniane wcześniej trzeba również brać pod uwagę materiał, z którego została stworzona walizka oraz cenę, natomiast podczas przecen, cena ogólna będzie o wiele niższa niż cena ogólna, licząc oczywiście z dostawą.

Linki dla dzieci - porównaj na Ceneo.pl [Reklama]
[Reklama] Linki dla kobiet na Ceneo

Wojciech Kamiński

Na portalu eFakty24.pl ciągle się rozwija w roli redaktora. Ukończył studia ekonomiczne i budownictwo. Jest na bieżąco z pojawiającymi się nowinkami technologicznymi i trendami modowymi. Poza  rolą redaktora, w wolnym czasie uwielbia spędzać czas na wnikliwej eksploracji Internetu oraz preferuje wymagające gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *