Staszek z Górali – kim jest, nazwisko, wiek, gdzie mieszka, czy żyje?

Staszek z Górali - kim jest, nazwisko, wiek, gdzie mieszka, czy żyje (1)

Górale są dobrze znaną grupą społeczną dla każdego Polaka, nawet osoby, które nigdy nie miały okazji odwiedzić naszych pięknych gór, mają świadomość, że ludzie zamieszkujący te tereny mają swoje odrębne zasady oraz sposób działania, który wyróżnia ich z tłumu. Górale oprócz specyficznego zachowania mają także swoją gwarę, której zwyczajny człowiek z nizin nie zrozumie. 

Mentalność górali jest powodem do zazdrości, ponieważ oni nie dają się zapędzić w kozi róg pędu oraz pośpiechu, jeżeli nie chcą czegoś zrobić, to po prostu tego nie robią. Sami decydują o swoim losie, natomiast w naszym społeczeństwie uważani są za bardzo chciwą grupę społeczną, to właśnie ze względu na ich sposób bycia.

Bardzo fajnie zostało zobrazowane życie naszych polskich górali w produkcji jednej ze stacji telewizyjnych. Juhasi pokazują, jak wyglądają ich dni, czas płynie powoli i spokojnie, nikt nie zastanawia się, co będzie jutro, za tydzień czy za miesiąc, ponieważ jak to powiadają, tego najstarsi górale nie wiedzą, więc nie zaprzątają sobie tym głowy. Jednym z głównych bohaterów produkcji jest Pan Staszek, wiekowy góral, który doskonale zna życie i ma olbrzymie doświadczenie. 

Postanowiliśmy wam przybliżyć jego historię i w poniższym artykule opisujemy, kim jest Staszek z Górali, jak ma na nazwisko oraz ile ma lat, jaki jest wiek Staszka z Górali. Nasze góry są przepiękne, dlatego zdradzamy gdzie mieszka Staszek z Górali, jakie tereny otaczają go na co dzień. Poprzez pojawiające się doniesienia w sieci, zdradzany, czy Staszek z Górali żyje. Na koniec zdradzamy bohaterów Staszka z serialu Górale.

Staszek z Górali – kim jest?

Staszek z Górali jest głównym bohaterem, który budzi ogromne kontrowersje. Jest starszym człowiekiem, jego wygląd może sugerować, że Staszek z Górali przeżył już wiele wiosen. 

Mężczyzna wzbudził ogromne zainteresowanie, ponieważ warunki jego egzystencji nie są dostosowane nawet do życia zwierząt. Ludzie różnie mówią o Staszku z Górali, wiele młodych osób pewnie sugeruje się jego wyglądem, który nie jest najlepszy. 

Z tego względu zaskakującą wiadomością jest fakt, że Staszek z Górali uchodził za miejscowego casanowę, który łamał serca kobiet. W jego życiu była jedna kobieta, z którą wszedł w formalny związek, z którego na świat przyszła dwójka dzieci. Jego życie z matką dzieci nie trwało długo, ponieważ jak Staszek z Górali twierdzi, jego związki trwały do momentu, aż nie pojawiała się kolejna pani, której nie potrafił odmówić. DLa wielu osób jest to nieakceptowalne zachowanie. 

Staszek z Górali bije się w pierś i szczerze przysięga, że od alkoholu stroni, jedynie nie potrafi przestać palić, ale co mu więcej pozostało. Mieszkańcy często bywają zaskoczeni z wypowiadanych słów, ponieważ Staszek z Górali przypomina swoim wyglądem osobę, która znacznie nadużywa alkoholu i nie dba o swój wygląd oraz higienę. 

Pytając Staszka z Górali, czym się zajmuje, bądź co robił w życiu, odpowiedź jest dowodem na góralską krew mężczyzny. Staszek z Górali przez całe życie pracował jako juhas, wypasał owce, jego stado liczyło ponad 500 sztuk dorodnych osobników. 

Obecnie nie pracuje, utrzymuje się z dorywczych prac. 

Sprawdź również – Czy Leksiu z Team X nie żyje? Oto szokujące doniesienia!

Staszek z Górali – nazwisko

Za sprawą programu Górale, emitowanego przez stację Polsat, Staszek z Górali stał się rozpoznawalną osobą. Przez aktualne warunki życiowe górala, ludzie szukają informacji o tym człowieku, pytania, jak ma na nazwisko Staszek z Górali, powielają się na forach. 

Co ciekawe, dla Staszka z Górali internauci organizowali zrzutki pieniędzy, aby choć trochę pomóc starszemu mężczyźnie. Los Staszka z Górali poruszył wiele osób, ponieważ obecnie, nie ma lekko w życiu. 

Nazwisko Staszka z Górali jest informacją jawną, jak sam zainteresowany mówi, nie mam powodów, żeby się wstydzić mojego nazwiska. Staszek z Górali nazywa się Stanisław Bafia. 

Staszek z Górali – wiek, ile ma lat 

Kolejną kwestią jest pytanie o to ile ma lat, w jakim wieku jest Staszek z Górali? Wygląd Staszka z Górali wskazuję na staruszka, wiek jest czasami określany na 70 lat. To jednak nie jest prawdą, ponieważ Staszek z Górali nie ma tyle lat. To, ile lat ma Staszek z Górali może zaskoczyć, ponieważ mężczyzna nie dba o siebie, nie posiada nawet grzebienia w domu. 

Jak udało się nam ustalić Staszek z Górali ma 57 lat, jednak jego wygląd wskazuje znacznie więcej. Jego data urodzenia to 1965 rok.

Staszek z Górali – gdzie mieszka?

Warunki mieszkaniowe Staszka z Górali wiele osób zaskakują, ponieważ mężczyzna nie ma żadnych możliwości do normalnego życia.

Staszek z Górali mieszka w dawnym chlewie, z którego zwierzęta zostały wysiedlone przez niespełniające oczekiwań warunki. Obecne Staszek mieszka w miejscowości o nazwie Piwniczna Zdrój, położone w Dolinie Czarnych Górali w województwie małopolskim. Staszek z Górali jednak tam mieszka, nikogo nie wzrusza jego los, ponieważ ludzie twierdzą, że jak sobie zapracował tak teraz ma. Mężczyzna nie zgadza się z tym pojęciem, ponieważ jak twierdzi, nikomu krzywdy nie zrobił, uważa, że los bywa przewrotny i teraz jest tutaj, nie wiadomo gdzie będzie za rok czy dwa. 

Sprawdź również – Wybitny Anthony Hopkins – co się z nim dzieje, choroby, nie żyje?

Staszek Górale – serial bohaterowie

Serial Górale przedstawia życie polskich górali, dlatego bohaterowie oraz serialowi koledzy Staszka stanowią liczniejszą grupę osób. Oczywiście, nie wszyscy mają taki sam los jak Staszek. Bohaterowie serialu Górale pokazują, jak wygląda ich codzienność, w produkcji biorą udział także kobiety. Życie mieszkańców Tatr jest pracowite, ale pełne spokoju, bohaterowie serialu Górale oraz Staszek przyznają, że góry to ich miejsce na ziemi. 

Czy Staszek z Górali żyje?

W sieci pojawiają się dziwne pytania, czy Staszek z Górali żyję, nic w tym dziwnego nie ma, ponieważ Staszek już od dłuższego czasu nie pojawia się zarówno w TV w serialu Bohaterowie, jak i w Internecie. Staszka z Górali mniej widać, jednak jak udało się nam ustalić, nie ma potwierdzonej informacji o jego śmierci i obecnie żyje i ma się dobrze i do tego jest również zdrowy.

Reklama