Czy Leksiu z Team X nie żyje? Oto szokujące doniesienia!

Czy Leksiu z Team X nie żyje Oto szokujące doniesienia! (1)

YouTube przeszedł niesamowitą metamorfozę w przeciągu zaledwie dziesięciu lat a to wszystko dzięki temu, że jest to ogólnodostępna platforma, w której można zamieszczać zgodne z obowiązującym regulaminem materiały i nagrania wideo. Przede wszystkim na YouTube można znaleźć każdą informację na każdy temat, natomiast inną stroną medalu jest to, że z dnia na dzień powstaje wiele bezsensownego kontentu, który w głównej mierze odnosi się do rozrywki. Chodzi tutaj m.in. o dość popularne i rozpoznawalne kanały Ekipy czy Team X, w których pojawiają znani YouTuberzy i wspólnie tworzą rozrywkowe materiały.

Warto tutaj podkreślić fakt, że Team X został założony przez jednego z najwybitniejszych i najbardziej rozpoznawalnych w Polskiej arenie YouTube twórcę – Stuu Burton. Przede wszystkim Team X miało już 4 części, natomiast najbardziej kontrowersyjną była część 2, w której znajdowało się 5 członków, w tym m.in. Krzysztof “Leksiu” Lekstan. To właśnie w dzisiejszym wpisie skupimy swoją uwagę wokół tej postaci, ponieważ w sieci aż huczy od zapytań, które odnoszą się do tego, co się stało z Leksiem z Teamx, żyje, czy nie żyje? W dalszej części wpisu wyjaśniamy prawdę!

Leksiu Team X – kim jest?

W takim razie, kim jest Krzysztof Leksiu Lekstan, który uczestniczył w Team X – 2? Przede wszystkim Leksiu został wytypowany do uczestnictwa w drugiej edycji programu Team X, jednej z największych grup, które zrzeszają najpopularniejszych YouTuberów. Poza głównym zadaniem polegającym na nagrywaniu ciekawych, śmiesznych a niekiedy żenujących nagrań wideo, uczestnicy Team X w tym Leksiu, zajmowali się również sygnowaniem kilku produktów, w tym m.in. ubrania, kosmetyki czy inne akcesoria pod logiem Team X.

W momencie, w którym ogłoszono start drugiej edycji Team X, wytypowano 5 osób, w tym Krzysztofa Leksiu Lekstana, poza nim w drugiej części występowała Natsu, Sheo, Patrycja Mołczanow, Monika Kociołek, Piechu i Czaro Nykiel. Spośród tych wszystkich osób, to właśnie Leksiu był najmniej znaną osobą w sieci i na YouTube a mimo to udało mu się uzyskać zaproszenie do drugiej edycji Teamx X. Tym samym już po starcie drugiej edycji zyskał on szacunek i popularność, widzowie określali Leksia jako jednego z najmilszych i najsympatyczniejszych osób w Team X.

Sytuacja zmieniła się o 180 stopni w momencie, w którym pojawiło się w sieci nagranie o nazwie “Leksiu lubi młode widzki”, tym samym w internecie i na YouTube powstała fala hejtu i burza wokół Leksia. Cała sytuacja miała miejsce w obecnym roku, pewnego dnia dość znany YouTuber o pseudonimie Konopskyy opublikował nagranie, w którym to zdradził i wyjawił widzom informację o tym, że Leksiu popełnił straszną rzecz. Chodzi tutaj o ujawnienie dość kontrowersyjnej korespondencji z czternastolatką. Po tej całej sytuacji Leksiu opuścił grupę i zniknął z Internetu. Po jakimś czasie wiele zmartwionych osób zastanawiało się nad tym, co się stało z Leksiem, żyje, czy nie żyje, a może popełnił samobójstwo? 

Sprawdź również – Stuart “Stuu” Burton YouTuber – kto to, wiek, wzrost, co się z nim dzieje, Wikipedia

Leksiu – żyje czy nie żyje?

W takim razie co się dzieje z Leksiem z Team X, żyje, czy nie żyje? Warto tutaj dokładnie wyjaśnić jak wyglądała cała ta przykra sytuacja. Wiele doniesień wskazuje, że Leksiu w trakcie korespondencji wysyłał do nieletniej swoje nagie zdjęcia i dodatkowo oferował on odbycie stosunku. Oczywiście należy pamiętać o tym, że tego rodzaju sytuacja miała wiele niedomówień. Po pewnym czasie okazało się, że nieletnia miała 15 lat, a nie 14 jak wcześniej wskazywał Konopskyy. Dodatkowo Leksiu od samego początku sądził, że rozmawia z pełnoletnią kobietą. Wbrew temu, cała korespondencja zawierała masę niestosownych słów, co wzbudziło olbrzymią burzę wokół Leksia, a on przytłoczony całą tą sytuacją najzwyczajniej w świecie się załamał. 

Zatem przechodząc do najważniejszej informacji, która odnosi się do tego, czy Leksiu żyje, a może nie żyje i co się z nim dokładnie dzieje? Przede wszystkim Leksiu postąpił słusznie odchodząc z Team X, ponieważ zrobił źle i przyznał się otwarcie do tego, natomiast widzowie zawsze będą o tym pamiętać. Krzysztof Leksiu Lekstan żyje i jest w dobrej kondycji i jest zdrowy. Wszelkie doniesienia odnoszące się do tego, że Leksiu nie żyje były raczej hejtem skierowane w jego stronę i bardziej chodziło tutaj o nagłośnienie sprawy.

Dodatkowo informacje o tym, że Leksiu nie żyje wskazywały również to, że popełnił samobójstwo co jest oczywiście kłamstwem. Obecnie Leksiu nagrywa, natomiast pojawiają się różne informacje o tym, że Leksiu ma zamiar wyprowadzić się za granicę. W jednym ze swoich nagrań rozważa dwa kraje do wyprowadzki – Szwecję albo Norwegię, gdyś jak nieraz podkreślał, lubi Skandynawię. Do dnia dzisiejszego nie wiadomo dokładnie gdzie przebywa Leksiu. Sama grupa Team X nie wydała żadnego oświadczenia na ten temat.

Reklama