Rafał Maserak – kim jest, wiek, wzrost, żona, dziecko, Małgorzata Lis, wykształcenie, Wikipedia

Rafał Maserak - kim jest, wiek, wzrost, żona, dziecko, Małgorzata Lis, wykształcenie, Wikipedia (1)

Taneczna scena polskich parkietów jest bogata w wielu wspaniałych tancerzy. Niejednokrotnie mogliśmy śledzić ich poczynania na deskach naszych krajowych parkietów, jednak ich kariera nie zamyka się tylko w naszym kraju. Królują także na zagranicznych parkietach. Liczne nagrody w światowych konkursach są najlepszym potwierdzeniem tego. 

Rafał Maserak jest doskonale znaną taneczną gwiazdą naszego kraju. Nie każdy jednak zna wszystkie fakty dotyczące tancerza, dlatego w poniższym artykule opisujemy, kim jest Rafał Maserak, wiek, waga, wzrost Rafała Maseraka zostaje ujawniona, sprawdzamy, czy Rafał Maserak ma żonę oraz dzieci. Wykształcenie Rafała Maseraka, liczne występy w „Tańcu z gwiazdami”. Rafał Maserak i Małgorzata Lis. Sprawdzimy jeszcze również co znajdziemy na Wikipedii.

Rafał Maserak – kim jest? 

Rafał Maserak jest dobrze znaną postacią w polskich mediach. Wiele osób wie, że Rafał Maserak jest światowej sławy tancerzem tańca towarzyskiego. Ponadto Rafał Maserak jest także choreografem, instruktorem tańca oraz osobowością telewizyjną. 

Rafał Maserak we wczesnych latach swojego życia podejmował treningi koszykówki, piłki nożnej, karate oraz tańca nowoczesnego. Po spróbowaniu kilku kategorii Rafał Maserak podjął decyzję, że taniec jest jego pasją i najlepiej się czuje w tej dziedzinie. 

Od 1994 roku Rafał Maserak trenuje taniec każdego dnia, ponieważ jego pasja jest jego życiem. Jak sam wspomina, nie wyobraża sobie życia bez tańca. 

Rafał Maserak dumnie reprezentuje nasz kraj w najwyższej klasie tańca latynoamerykańskiego typu S. Na swoim koncie ma dwukrotnego wicemistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich, trzykrotnego mistrza Polski w kategorii dziesięciu tańców, zwycięstwo w konkursie Gold Master we Włoszech, Russian Open, Australian Open, Paris Open. Był reprezentantem Polski podczas festiwalu tańca Blackpool, German Open oraz Allassio. 

Współpraca z najpopularniejszą grupą taneczną Agustina Egurroli „Volta” jest także wpisana na konto Rafała Maseraka. W 2010 roku miał zaszczyt objąć stanowisko jurora w programie rozrywkowym VIVA Polska Królowie Densfloru. 

Dodatkowo Rafał Maserak może się pochwalić występami w wielu teledyskach oraz gościnnym udziale w serial „Na dobre i na złe”.

W 2016 roku Rafał Maserak został zwycięzcą specjalnego wydania programu „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”, nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych przekazał na cele charytatywne. 

Sprawdź również – Natalia Janoszek „Taniec z Gwiazdami” – kim jest, waga, wiek, wzrost, filmy, partner, Wikipedia

Rafał Maserak - kim jest, wiek, wzrost, żona, dziecko, Małgorzata Lis, wykształcenie, Wikipedia (1)

Rafał Maserak – wiek, waga, wzrost

Informacje dotyczące Rafała Maseraka są istotne dla wielu osób, które śledzą poczynania tancerza. Wiek jest najczęściej wyszukiwaną frazą dotyczącą Rafała Maseraka. Każdy chce się dowiedzieć, ile lat ma tak znakomicie wyglądający tancerz. 

Wiek Rafała Maseraka nie jest tajemnicą. Data urodzenia tancerza to 17 lutego 1984. Wiek Rafała Maseraka to 38 lat, co niekiedy szokuje ludzi, ponieważ jest on bardzo przystojnym mężczyzną. 

Waga oraz wzrost Rafała Maseraka musi być ściśle kontrolowana, ponieważ w jego zawodzie nie ma miejsca na żadne odchylenia. Wzrost Rafała Maseraka to 186 cm, waga z kolei nie jest podawana, ponieważ jak sam tancerz mówi, takie rzeczy mogą się zmieniać. 

Rafał Maserak – wykształcenie

W takim razie, jakie wykształcenie ma Rafał Maserak? Rafał Maserak jest publiczną osobą, jednak wiele faktów ze swojego życia zostawia tylko dla siebie. Wykształcenie Rafała Maseraka jest dla wielu zagadką, ponieważ tancerz nie podaje takich danych. Wiele pożądanych informacji Rafał Maserak pozostawia dla siebie oraz najbliższych osób. 

Znane nam wykształcenie Rafała Maseraka to rozpoczęcie w wieku dziesięciu lat treningów tanecznych.

Rafał Maserak – żona, dziecko 

Rafał Maserak jest bardzo rozchwytywanym tancerzem. Czas dla siebie ma ograniczony, jednak nie narzeka na takie życie. Żona Rafała Maseraka jest wyszukiwana przez fanów, jednak na chwilę obecną Rafał Maserak nie ma jeszcze żony. Był w związku z tancerką Kamilą Kajak oraz aktorką Małgorzatą Foremniak, jednak nie doszło do ślubu. 

Dziecko Rafał Maserak ma, jak sam odpowiada, syn jest dla niego największym darem oraz nadzieją. Zapewnienie Leonardowi godnej przyszłości jest dla niego bardzo ważne. 

Kim jest Małgorzata Lis – dziewczyna Maseraka?

W sieci pojawiło się bardzo dużo pytań, kim jest Małgorzata Lis dla Rafała Maseraka. Wszyscy są bardzo zainteresowani ich znajomością. Znajomość Rafała Maseraka z Małgorzatą Lis trwa już kilka lat, co więcej Rafał Maserak oświadczył się Małgorzacie Lis. 

Jak możemy usłyszeć od przyjaciół pary, tworzą szczęśliwą rodzinę, razem wychowują synka i jak donoszą portale plotkarskie, przygotowują się do ślubu. 

Rafał Maserak – „Taniec z gwiazdami”

”Taniec z gwiazdami” jest bardzo popularnym programem w naszym kraju. Rafał Maserak jest związany z produkcją od wielu lat. Początkowo show było emitowane przez TVN, gdzie Rafał Maserak od 2005 do 2011 roku był trenerem gwiazd zaproszonych do programu. 

Pod jego skrzydłami była m.in. Klaudia Carlos, Małgorzata Foremniak, Aleksandra Kwaśniewska, Omena Mensah, Anna Mucha, Julia Kamińska i kilka innym świetnych kobiet. 

Po przeniesieniu programu do stacji Polsat, Rafał Maserak zgodził się na dalszą współpracę. Obecnie w 13 edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” Rafał Maserak tańczy w parze z Natalią Janoszek. 

Rafał Maserak - kim jest, wiek, wzrost, żona, dziecko, Małgorzata Lis, wykształcenie, Wikipedia (1)

Rafał Maserak – Wikipedia

Przede wszystkim nie raz wspominaliśmy o tym na naszym portalu, że Wikipedia to kopalnia wiedzy, na tym portalu znaleźć można praktycznie każdą informację. Jak jest w przypadku Rafała Maseraka, czy WIkipedia posiada odrębny artykuł na temat tej osoby? Wikipedia zamieściła wpis o Rafale Maseraku, w którym prezentuje całą karierę zawodową tancerza. Jest także krótki wpis dotyczący jego życia prywatnego. 

Reklama