Sklep meblowy Selsey – co to za firma, opinie klientów na forum, czas dostawy

Sklep meblowy Selsey - co to za firma, opinie klientów na forum, czas dostawy

Przeprowadzane remonty oraz drobne prace odświeżające nasze wnętrza wielokrotnie kończą się na zmianie poszczególnych mebli, niestety te przedmioty poprzez intensywne użytkowanie potrafią się bardzo szybko zużywać. Rozwiązaniem może być oddanie do tapicera w celu naprawy, jednak takie prace często wiążą się ze sporymi kosztami, są to prace ręczne, które wymagają precyzji i nie należą do najtańszych. 

Nowe meble czasami są konieczne, ponieważ stare są już na tyle wysłużone, że nie będzie z nich żadnego pożytku. Na rynku jest wiele firm oferujących produkty stolarskie, jednak nie zawsze wiemy, które będą jakościowo dobre i posłużą nam przez kolejne lata. 

Selsey jest znakomitym rozwiązaniem na jakościowo dobrą zmianę w naszym domu. Co to za firma Selsey, jakie opinie na forach otrzymuje Selsey, jakie opinie klientów o meblach Selsey znajdziemy w sieci. Opinie o narożniku Kopenhaga szary z pufą, to wszystko szczegółowo opisujemy w poniższym artykule. Dodatkowo zdradzamy, czy Selsey oferuje kody rabatowe dla swoich klientów. 

Selsey – co to za firma?

Selsey jest internetowym sklepem oferujący znakomite meble, dodatki do wnętrz oraz akcesoria. Różnorodność ofertowa sklepu Selsey trafia w gust każdego, nawet bardzo wymagającego klienta, ponieważ polityka firmy jest nastawiona na zadowolenie odbiorców oraz dostarczenie najnowocześniejszych modeli mebli do wszystkich pomieszczeń w domu. 

Meble do kuchni, salonu oraz łazienki nie są żadnym problemem, ponieważ Selsey prowadzi sprzedaż takich produktów na szeroką skalę. Jest wielu zadowolonych odbiorców sklepu, którzy mogli wyposażyć wszystkie swoje pomieszczenia w jednym miejscu. 

Selsey jest obecny na rynku od prawie 10 lat, co pozwoliło na zdobycie wielu klientów, którzy z zaufaniem wracają do sklepu. Selsey posiada dwa oddziały sklepów stacjonarnych, gdzie możecie sprawdzić jakość oraz przepiękny wygląd wszystkich produktów. 

Selsey nie prowadzi masowej sprzedaży kilku rodzajów mebli, oferta jest precyzyjnie dobrana oraz wszystkie zamieszczane na sprzedaż produkty mają swój indywidualny urok. 

W 2016 roku Selsey otworzyło swój pierwszy punkt w Wielkiej Brytanii, co pozwoliło na nawiązanie międzynarodowej współpracy. Obecnie sprzedaż artykułów jest prowadzona w wielu krajach Europy m.in. w Niemczech oraz Francji, meble oraz dodatki sklepu Selsey znane są w 10 krajach.

Selsey jest jednym z największych współpracowników ogromnych spółek takich jak Amazon oraz Wayfair. 

Sprawdź również – Sklep Tanie.to meble – testy i opinie klientów

Selsey – opinie klientów o sklepie na forum

Osoby, które trafiły na stronę sklepu Selsey są bardzo często pod ogromnym wrażeniem prezentowanej oferty, z tego względu pojawiają się liczne pytania na forach o opinie o Selsey. Nie każdy internetowy sprzedawca jest uczciwy, dlatego takie wpisy nikogo nie dziwią. 

Opinie o Selsey są bardzo dobre, sklep prowadzi uczciwą sprzedaż, wszystkie prezentowane meble oraz dodatki odzwierciedlają rzeczywiste produkty. Opinie na forach o Selsey potwierdzają bardzo dobrą jakość wykonania wszystkich produktów, tekstylia są produkowane z gatunkowych tworzyw. 

Dobór wszystkich elementów do jednego pomieszczenia w Selsey jest możliwy, poprzez bardzo rozbudowaną ofertę, która nie jest masową sprzedażą, dostajecie komfort zrobienia kompletnych zakupów w jednym miejscu, co potwierdzają pozytywne opinie na forach. 

Meble Selsey – opinie klientów

Każdy klient po dokonaniu zakupów w sklepie online wystawia swoją opinię. Takie czynności ułatwiają późniejsze zakupy innym osobom. Opinie klientów Selsey o meblach zaznaczają, że są to produkty idealnie zaprojektowane nawet do bardzo wymagających wnętrz, dobranie znakomicie pasującego mebla nie jest problemem. 

Sklep meblowy Selsey - co to za firma, opinie klientów na forum, czas dostawy

Obsługa klienta oraz doradcy Selsey są bardzo mili, oraz pomocni, za każdym razem służą pomocą oraz radą w doborze kompletnego zestawu mebli Selsey, takie zachowanie jest bardzo dobrze odbierane przez wszystkich klientów, co przekłada się na liczne pozytywne opinie. 

Sprawdź również – Drzwi i meble marki Agmar – co mówią opinie?

Narożnik Kopenhaga szary z pufą – opinie

Prezentowany na stronie internetowej Selsey szary narożnik Kopenhaga z pufą w zestawie podbija serca wielu klientów. Ilość zamówień na ten produkt jest oszałamiająco duża. Klienci opiniują rozwiązanie jako znakomite, połączenie wielofunkcyjnego narożnika Kopenhaga z pokaźną pufą, która jest wyposażona w składaną drewnianą nakładkę, tworzy idealną całość. 

Kolor szary narożnika Kopenhaga z pufą na żywo zadaniem wielu klientów prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach, materiał jest niezwykle przyjemny w dotyku. 

Opinie o montażu są pochlebne, nie występują żadne problemy z połączeniem poszczególnych części. 

Selsey – kody rabatowe

Osoby dokonujące zakupów w sklepie Selsey na forach umieszczają wiele zachwalających opinii o producencie. Wskazują także na możliwość otrzymania kuponu rabatowego, co jest uwielbiane przez wszystkich, ponieważ możecie dokonać większych zakupów. 

Selsey kody rabatowe wysyła do każdego klienta na maila, dlatego macie pewność, że nie przegapicie żadnej okazji. 

Selsey – czas dostawy

Internetowy sklep Selsey działa na najwyższym poziomie. Każde zamówienie jest indywidualnie realizowane, aby każdy klient otrzymał wymarzone meble oraz dodatki. Czas dostawy Selsey wielu produktów jest deklarowany do 24 godzin, co niezmiernie cieszy odbiorców. W przypadku mebli na zamówienie, klienci muszą poczekać na swoje produkty do 14 dni. 

Reklama