Smolasty – kto to jest, ile ma lat, waga, wzrost, Fame MMA, partnerka, Wikipedia

Smolasty - kto to jest, ile ma lat, waga, wzrost, Fame MMA, partnerka, Wikipedia (1)

Osoby występujące na scenie polskiego show-biznesu podzielone są najczęściej na dwie grupy artystów. Jedni należą do grona najpopularniejszych, których każdy zna, nie ma znaczenia czy są lubiani, czy nie, każda osoba wie, o kogo chodzi. 

Druga grupa to artyści znani przez wąskie grono fanów, którzy znakomicie odzwierciedlają ich osobowość oraz mentalność w swoich utworach. 

Obecne czasy narzucają także trochę inne gatunki muzyki niż kiedyś. Dziś artysta może tworzyć latami, posiadając grono wiernych odbiorców do czasu, kiedy stacje radiowe odkryją jakąś piosenkę i powstanie z tego hit. Do takich osób należy pewien młody, polski artysta. Jego kariera nie zawsze była tak kolorowa oraz udana, jednak z ogromnym uporem szedł po sukces, który teraz osiągnął. 

Sprawdź również – kim jest Ernest Khalimov?

W dzisiejszym artykule przedstawiamy Smolastego. Opisujemy, kto to jest Smolasty, jaki jest wiek Smolastego, dodatkowo sprawdzamy wagę oraz wzrost Smolastego. Śledząc aktywność w mediach, opisujemy występ Smolastego w Fame MMA. Zdradzamy, kim jest partnerka Smolastego oraz co o Smolastym znajdziemy w Wikipedii. 

Smolasty – kto to jest? 

Słysząc Smolasty większość osób wie kto to jest oraz czym się zajmuje, jednak wielu z nas nie ma kompletnej wiedzy dotyczącej Smolastego. Artysta jest bowiem polskim raperem oraz producentem muzycznym, zajmuje się rapem oraz popem. Smolasty to tylko jego pseudonim, naprawdę nazywa się Norbert Smoliński. Jego popularność rozwijała się dosyć powoli, ponieważ artysta tworzy już od 2014 roku. Pierwsze występy Smolastego były w zespołach w połączeniu z innymi raperami. Dopiero jego płyta Fake Love z 2018 roku przyniosła ogromną sławę, krążek dostał się na 7 miejsce 50 najlepiej sprzedających się krążków w naszym kraju. 

Smolasty na swoim koncie posiada wiele wartościowych nagród m.in. złotą płytę za album Fake Love, platynową płytę oraz diamentową płytę. Ilość odsłon jego nagrań w popularnych serwisach muzycznych biją rekordy. Smolasty w 2018 roku został nominowany do nagrody Fryderyka w dziedzinie muzyki rozrywkowej właśnie za swój znakomity album Fake Love. 

Obecnie kanał Smolastego śledzi wiele młodych oraz starszych osób. Najpopularniejsze piosenki emitowane w radiu podśpiewują miliony osób. Początki kariery jednak nie były tak dobre, Smolasty sam przyznał, że jego początkowe występy nie należały do udanych, ze śpiewu wychodziło mu tylko darcie się, a kontakt z publicznością dawał wiele do myślenia. 

Smolasty - kto to jest, ile ma lat, waga, wzrost, Fame MMA, partnerka, Wikipedia (1)

Dziś Smolasty jest znakomitym artystą, potrafi napisać fantastyczne kawałki m.in. „Duże oczy”, „Raj”, „Ratuj”, czy „Pijemy za lepszy czas”. Połączenie rapu z popem tworzy świetne hity, czym Smolasty może się pochwalić na swoich koncertach. 

W dalszej części artykułu sprawdzamy ile lat ma Smolasty, jaka jest waga oraz wzrost piosenkarza. 

Smolasty – wiek, ile ma lat?

Smolasty jako młody artysta posiada już wiele nagród na swoim koncie. Ile lat ma Smolasty, skoro zdążył już tak wiele osiągnąć. Ogromna publiczność, nominacje do nagród, zdobycie wielu wyróżnień musi świadczyć o wspaniałej pracy, która czasami może trwać kilka lat. Wiek Smolastego jest informacją jawną, ponieważ takich wiadomości na swój temat nie zamierza ukrywać. 

Smolasty pytany ile ma lat, odpowiada bez większych problemów. Smolasty urodził się 27 sierpnia 1995 roku w Warszawie. Jak widzicie, sukces można osiągnąć w każdym wieku, Smolasty mając 27 lat, znakomicie pokierował swoją karierą. 

Smolasty – wzrost, waga

Informację dotyczące Smolastego interesują wiele osób, niekiedy pojawiają się także pytania o wzrost oraz wagę Smolastego. Prawdziwi fani pragną wiedzieć o piosenkarzu dosłownie wszystko. Smolasty jest piosenkarzem, więc wiele osób miało okazję zobaczyć go na żywo oraz ocenić wartości takie jak wzrost, oraz waga. 

Smolasty sam podał swój wzrost, ponieważ nie ma żadnych powodów, aby go ukrywać. Wzrost Smolastego to 182 cm. Waga piosenkarza jest już niestety podawana na podstawie obserwacji jego kondycji. Mówi się, że Smolasty waży około 85 kg. 

Smolasty – Fame MMA

Smolasty będąc tak popularną gwiazdą, został zaproszony do popularnego ringu Fame MMA. Zasady walki są proste. Do pojedynku zawsze stają gwiazdy tej samej kategorii, jednak nie walczą na swoje zawodowe talenty, tylko tak jak wszyscy zawodnicy MMA. 

Walka Smolastego w Fame MMA odbyła się w październiku 2021 roku. Jego przeciwnikiem był artysta disco polo, Miły Pan. Pojedynek nie należy do udanych dla rapera. Cała walka trwała zaledwie 48 sekund, ponieważ Smolasty zmuszony był do opuszczenia ringu przez kontuzję kolana. 

Jak artysta sam przyznał, musiałem źle stanąć, wskutek czego zerwałem więzadło. Kontuzja była na tyle poważna, że Smolasty trafił do szpitala i przeszedł przez rehabilitację. Dalsza kariera w Fame MMA Smolastego stanęła pod znakiem zapytania. 

Smolasty – partnerka

Kim jest partnerka Smolastego? Kto skradł serce rapera? Smolasty wszedł w maju 2022 roku w nowy związek. Partnerka Smolastego jest znana wielu osobom, podobnie jak raper zajmuje się muzyką. Będąca o 3 lata młodsza dziewczyna skradła serce Smolastego. Jest nią Blanka Stajkow. 

Dziewczyna ma na koncie występ w „Top Model”, wiele lat spędziła w Stanach, gdzie rozpoczęła swoją muzyczną karierę.

Sprawdź również – Karol „Blowek” Gązwa – kto to, wiek, wzrost, dziewczyna, gdzie mieszka, ile zarabia, Wikipedia

Smolasty – Wikipedia

Wikipedia publikuje całe tysiące artykułów na różne tematy. Smolasty także znalazł tam swoje miejsce. W Wikipedii znajdziecie wpis o Smolastym, który opisuje jego karierę oraz otrzymane nagrody. 

W Wikipedii nie znajdziecie żadnych wpisów dotyczących prywatnego życia Smolastego, ponieważ artysta woli takie informacje zachować dla siebie.

Reklama