Wojciech Sobierajski – kto to, wiek, wzrost, waga, żona, rekord Guinnessa, Wikipedia

Wojciech Sobierajski - kto to, wiek, wzrost, waga, żona, rekord Guinnessa, Wikipedia (1)

Sport jest coraz powszechniejszy w codziennym życiu. Kiedyś grupą osób uprawiających regularnie sport, byli jedynie zawodowi sportowcy. Obecnie wiele osób codziennie uprawia jakiś sport dla zachowania prawidłowej kondycji. Bieganie, pływanie, jazda na rowerze, rolkach, gimnastyka to tylko część możliwych dyscyplin, które obecnie są na topie. Dla osób starszych ważne są codzienne spacery, które umożliwiają wykonanie choćby krótkich ćwiczeń ruchowych. 

Niektóre osoby obdarzone są niewiarygodnymi umiejętnościami oraz znakomitą wytrzymałością na wysiłek fizyczny, dlatego mogą zrobić więcej w znacznie lepszym czasie. 

Pobijanie rekordów Guinnessa nie jest dla nich nieosiągalnym czynem. Do takich osób należy Wojciech Sobierajski. 

Sprawdź również – kim jest Ernest Khalimov?

W poniższym artykule przedstawiamy kto to Wojciech Sobierajski, jaki jest jego wiek, ile ma lat Wojciech Sobierajski, zdradzamy wagę oraz wzrost Wojciecha Sobierajski. Odpowiadamy na pytanie, czy Wojciech Sobierajski ma żonę. Zdradzamy, jaki rekord Guinnessa zdobył oraz co o Wojciechu Sobierajskim znajdziemy w Wikipedii. 

Wojciech Sobierajski – kto to? 

Jeżeli coś jest niemożliwe, z pewnością nie dla Wojciecha Sobierajskiego. Mężczyzna jest Polakiem, który ma na swoim koncie 13 rekordów Polski oraz świata. Wszystkie nieosiągalne osiągnięcia napędzają Wojciecha Sobierajskiego do dalszego działania. 

Wielokrotne bicie rekordów polski oraz świata udowodniło, że Wojciech Sobierajski posiada ogromną wole walki. Początkowo próbował swoich sił w krajowych potyczkach, jednak po otrzymaniu od fana książki opisującej osiągnięcia Rossa Edgley’a, którą przeczytał od razu, szczerze przyznał, że mężczyzna potrafi osiągnąć niemożliwe. Jak już wcześniej pisaliśmy nieosiągalne dla Wojciech Sobierajskiego nieistnienie, dlatego wystartował z przygotowaniami do pobicia osiągnięć człowieka, którego książkę przeczytał. 

Upór był tak ogromny, że Wojciech Sobierajski w rok pobił 12 rekordów polski oraz świata. W wywiadach potwierdza, że kosztowało go to sporo energii oraz wyrzeczeń, ale było warto. Wojciech Sobierajski w sporcie odnajduje się znakomicie, razem z braćmi intensywnie ćwiczył crossfit, przez co kondycję miał na wzorowym poziomie. 

Osiągnięcia Wojciecha Sobierajskiego to m.in.:

 1. Rekord Polski wchodzenia po linie, ilość wejść na 1 godzinę, osiągnął wynik 111 wejść.
 2. Idąc na rękach, ustanowił rekord świata w ciągnięciu samochodu na dystansie 1 km. Wynik 3 godziny, 16 minut. 
 3. Pobity rekord Polski w biegu na 10 km z obciążeniem 50 kg. Wynik 1 godzina, 16 minut, 58 sekund.
 4. Wejście po linie na 2,5 metra. Ustanowiony rekord Polski Wojciecha Sobierajskiego 9 godzin, 39 sekund, 34 sekundy.
 5. Martwe ciągi pod wodą, ilość 333 razy i pobity polski rekord.
 6. Pobity rekord świata w triatlonie olimpijskim z 50 kg obciążeniem, czas 6 godzin, 34 minuty.
 7. Rekord Polski w wytrzymaniu podczas zwisania na drążku, czas 22 minuty 45 sekund.
 8. Osiągnięcie jak największego ciężaru ciągnięcia auta przez 5 m. Rekord Polski Wojciecha Sobierajskiego to 2227 kg.
 9. Pobity rekord Polski w maratonie na boso
 10. Wejście po linie na wysokości 30 metrów.
 11. Pobicie rekordu Polski w wejściu po drabinie na 250-metrowy komin.

Osiągnięcia Wojciecha Sobierajskiego są spektakularne, jednak to nie koniec. Wojtek pobił rekord Guinnessa.

Wojciech Sobierajski – rekord Guinnessa 

Wojciech Sobierajski jako zacięty zawodnik w różnych kategoriach sportowych, po ustanowieniu kilkunastu rekordów Polski oraz świata nie zamierzał spocząć na laurach. Dobra passa trwa, a nasz polski niezwyciężony sportowiec postanowił ustanowić nowy rekord Guinnessa. 

W październiku 2021 roku podjął próbę pobicia obecnego rekordu Guinnessa w biegu na dystans 42,195 km. Wyzwanie w pierwszym momencie wydaje się proste, tak jednak nie było, ponieważ Wojciech Sobierajski ciągnął za sobą samochód. 

Osiągnięcie tego dla wielu osób jest niemożliwe. 

Wojciech Sobierajski - kto to, wiek, wzrost, waga, żona, rekord Guinnessa, Wikipedia (1)

Wojciechowi Sobierajskiemu udało się pobić dotychczasowy rekord Guinnessa. Jego wynik to 7 godzin, 34 minuty, 29 sekund. 

Wojciech Sobierajski spełnił swoje marzenie oraz przyniósł kolejne powody do dumy dla naszego kraju. 

Wojciech Sobierajski – wiek, ile ma lat?

Osoby interesujące się życiem Wojciecha Sobierajskiego, często pytają ile lat ma mężczyzna. Wiek Wojciecha Sobierajskiego to kwestia, która interesuje widzów najbardziej, głównie za sprawą osiągnięć oraz fantastycznej kondycji. 

Wojciech Sobierajski urodził się w 1991 roku, obecnie mając 31 lat Wojciech Sobierajski, na swoim koncie ma wiele zadziwiających i niezwykle ekstremalnych osiągnięć i sukcesów. 

Wojciech Sobierajski – wzrost, waga

Będąc sportowcem, należy dbać o swoje zdrowie oraz zdrową dietę. Waga Wojciecha Sobierajskiego musi być stale kontrolowana, ponieważ wiele razy poddaje się niewyobrażalnym wyczynom. Waga Wojciecha to 83 kg co przy jego wzroście może się wydawać trochę niską wartością. Wojciech Sobierajski sam przyznaje, że jest to najlepsza waga dla niego i przy wzroście 190 cm może spełniać kolejne wyzwania. 

Sprawdź również – Karol „Blowek” Gązwa – kto to, wiek, wzrost, dziewczyna, gdzie mieszka, ile zarabia, Wikipedia

Wojciech Sobierajski – żona

Żona Wojciecha Sobierajskiego jest dla niego ogromnym wsparciem. Razem tworzą wspaniałą rodzinę, wychowują wspólnie córeczkę. Aleksandra Sobierajska zawsze dopinguje swojego męża i mocno trzyma kciuki za każde wyzwanie. 

Wojciech Sobierajski – Wikipedia

Szukając informacji o Wojciechu Sobierajskim w Wikipedii jedyne co możecie przeczytać to wpis dotyczący Ninja Warrior Polska, w którym sportowiec brał udział. 

Pomimo tak licznych osiągnięć, Wikipedia nie publikuje obszernych wpisów o Wojciechu Sobierajskim. 

Reklama