Karol „Blowek” Gązwa – kto to, wiek, wzrost, dziewczyna, gdzie mieszka, ile zarabia, Wikipedia

Karol „Blowek” Gązwa - kto to, wiek, wzrost, dziewczyna, gdzie mieszka, ile zarabia, Wikipedia (1)

Wraz z upływem czasu, rodzi się coraz więcej nowych zawodów. Kiedyś wiele z dzisiejszych, niezmiernie opłacalnych zajęć nie było kategoryzowane jako źródło utrzymania. Dziś dobre pieniądze można zrobić dosłownie na wszystkim. Jeżeli ma się dobry pomysł oraz odpowiednio zareklamuje się swoje produkty, sukces jest gwarantowany. 

Influencerzy oraz YouTuberzy dopiero od jakiegoś czasu są spostrzegani jako poważny zawód, zajęcie, które generuje zyski oraz zwiększa wiedzę zarówno nagrywających, jak i odbiorców. Na YouTubie jest wiele kanałów o różnych tematykach i każdy prowadzący posiada swoje grono odbiorców. Są jednak tacy YouTuberzy, którzy zyskują milionową ilość subskrypcji. Najpopularniejszym YouTuberem obecnych czasów jest Friz, jednak chłopak posiada wielu równie dobrych konkurentów. Następnym bijącym rekordy popularności jest Karol „Blowek” Gązwa. 

Sprawdź również – kim jest Małgorzata Opczowska?

W poniższym artykule szczegółowo sprawdzamy dokonania Karola „Blowek” Gązwy. Przedstawiamy kto to, ile lat ma Blowek, jaki jest wzrost oraz waga Blowka. Odpowiadamy na pytania, czy Blowek ma dziewczynę, gdzie mieszka Blowek. 

Zagłębiamy się w przedsiębiorczość Blowka i opisujemy sklep z koszulkami oraz prezentujemy Blowek restauracja Blow Burgers, sprawdzamy także opinie o tym miejscu. 

Wyjaśniamy co znaczy Blowek znowu mam bana. 

Na koniec przyglądamy się materiałom opublikowanym na koncie Instagramowym Blowka oraz sprawdzamy jakie informacje znajdziemy o Karolu Blowku Gązwie w Wikipedii. 

Blowek – kto to?

Blowek jest jednym z najbardziej znanych YouTuberów, który osiągnął w krótkim czasie wymarzony sukces. Jak sam Blowek mówi, jeżeli robisz coś z sercem, to masz pewność, że to się uda. Blowek w sieci posługuje się swoim pseudonimem, prawdziwe imię i nazwisko Blowka to Karol Gązwa. Chłopak na początku swojej kariery transmitował na żywo swoje osiągnięcia w grach komputerowych. Największą uwagę skupił na grze Minecraft, która do dziś jest bardzo popularna w gronie młodych osób.

Kanał, którego jest właścicielem Blowek posiada 4,8 mln subskrybentów, co świadczy o ogromnej popularności jego twórczości. Blowek na samym początku był lekko wycofany, ponieważ obawiał się hejtu oraz krytyki płynącej od najbliższych osób. Po czasie Blowek przestał się tym przejmować, zauważył, że jego fani doceniają to, co robi. 

Obecnie Blowek szczerze przyznaje, że do każdego wpisu krytykującego jego pracę podchodzi ze spokojem i bierze to na chłodno. 

Kanał Blowka został lekko przekształcony, obrał trochę inną tematykę, ponieważ skupia się teraz na nowinkach z dziedziny technologicznej. 

Prowadzone przez Blowka całe serie opowiadające o najpopularniejszych, najlepszych oraz najdziwniejszych mobilnych aplikacjach klikają się fantastycznie. Młode osoby bardzo lubią poznawać nowości dostępne na smartfony. Blowek sprawdza dla nich każdą aplikację, mówiąc o wadach oraz zaletach.  

Blowek zamieszcza również treści, które bawią wszystkich widzów. Zapraszani goście to m.in. Cezary Pazura, który w duecie z Blowkiem podbił serca odbiorców. Na kanale Blowka możecie poznać bardzo ważną osobę dla YouTubera, ponieważ gościnnie możecie tam spotkać jego mamę. 

Karol „Blowek” Gązwa - kto to, wiek, wzrost, dziewczyna, gdzie mieszka, ile zarabia, Wikipedia (1)

Tematyka na kanale Blowka to nie tylko gry i rozbawianie widzów. Wyzwania oraz Q&A dla gwiazd to kolejne znakomicie oglądane filmy. YouTube to nie jedyne miejsce, gdzie tworzy Blowek, jego nagrania oraz własny program BlowStar, dostępny jest na platformie Player.pl. Turnieje oraz rywalizacja podczas grania z gwiazdami w gry komputerowe daje ogromną frajdę zaproszonym celebrytom, oraz właścicielowi kanału. 

Blowek w lipcu 2022 roku dołączył do drużyny Team X, przez co promocja jego osoby będzie jeszcze większa. 

Blowek – wiek, ile ma lat?

Wszystko, co dotyczy popularne osoby, budzi zainteresowanie fanów. Wiek Blowka interesuje jego widzów, ponieważ chłopak doskonale dogaduje się z młodzieżą oraz osobami starszymi. 

Ile lat ma Blowek? To nie jest tajemnica, chłopak otwarcie mówi, ile ma lat. Pierwsze transmisje Blowek publikował w wieku 13 lat, dziś ma 26 lat i z takim samym zapałem co na początku tworzy swój kanał na YouTubie.

Sprawdź również – Karol „Friz” Wiśniewski – kto to, wiek, wzrost, waga, zarobki, majątek, Wykop, Wikipedia

Blowek – wzrost

Blowek jest młodym mężczyzną i jak możecie zauważyć na jego filmach, nie należy do małych osób. Fani często pytają o wzrost Blowka, ponieważ pragną wiedzieć o YouTuberze wszystko. 

Blowek liczy 180 cm wzrostu, nie jest niskim człowiekiem, co widać na nagraniach, które publikuje.

Gdzie mieszka Blowek?

Miejsce zamieszkania Blowka nie jest skrywaną informacją. Wiele sławnych osób celowo ukrywa miejsce zamieszkania, aby nie byli nadmiernie podglądani. Blowek nie ma z tym problemu, otwarcie mówi gdzie mieszka. 

Blowek urodził się w Warszawie, gdzie dorastał i chodził do szkoły. Spędzając tyle czasu w stolicy Polski młody YouTuber nie wyobraża sobie już innego miejsca dla siebie. Blowek dalej mieszka w Warszawie i jak sam zapewnia, nie zamierza się przeprowadzać, ponieważ Warszawa napędza go do działania. 

Karol „Blowek” Gązwa - kto to, wiek, wzrost, dziewczyna, gdzie mieszka, ile zarabia, Wikipedia (1)

W dalszej części naszego artykułu sprawdzamy, kim jest dziewczyna Blowka. Dodatkowo zdradzamy ile zarabia Blowek. 

Blowek – dziewczyna

Blowek jako popularna osoba, dzieli się z fanami wieloma informacjami dotyczącymi jego kariery oraz planowanych kroków. Życie prywatne oraz uczucia zostawia w gronie najbliższych przyjaciół. Dziewczyna Blowka jest w dalszym ciągu zagadką. Konta na portalach społecznościowych, jakie posiada Blowek ukazują jedynie jego prace, miejsca, które odwiedza oraz wypady z paczką znajomych. 

Oficjalnie Blowek nie zdradza, z kim jest związany, pojawiające się plotki w internecie wielokrotnie wprowadzały fanów Blowka w błąd. Blowek pokazuje się w gronie wielu młodych osób, ich wspólne zdjęcia pokazują, że bardzo się lubią i dlatego czasami pojawiły się fake newsy dotyczące dziewczyny Blowka. 

Przecieki, jakie trafiają do internetu, wskazują, że dziewczyna Blowka ma na imię Aleksandra, jednak do dziś Blowek nie ujawnił jej na swoim koncie. 

Ile zarabia Blowek?

Kwoty, jakie można zarobić na YouTubie nie należą do małych, jeżeli konto posiada miliony fanów. Blowek takie liczby osiągnął, dlatego to ile zarabia Blowek ciekawi wszystkich. Ilość subskrypcji nie jest źródłem zarobku dla osób, które mają małą liczbę osób obserwujących. 

Blowek zarabia na swoich kanałach w Player.pl oraz na różnych reklamach, oraz poleceniach. Poprzez milionowe ilości widzów zyski płyną w dużych kwotach. 

Obecnie szacuje się, że Blowek może zarabiać od dwudziestu do trzydziestu tysięcy miesięcznie. Kwoty są zależne od aktywności Blowka.

Blowek posiada także inne źródła czerpania zysków. YouTuber posiada sklep z koszulkami oraz restauracje Blow Burgers. Poniżej opisujemy biznesy Blowka. 

Blowek – sklep z koszulkami

Blowek jest dosyć przedsiębiorczym młodym mężczyzną. Jego kariera na YouTubie nie jest jedynym dochodowym interesem. Blowek posiada swój sklep internetowy. Sprzedaż koszulek z logo inspirowanym twórczościom Blowka rozchodzi się doskonale. 

Koszulki Blowka są sprzedawane także na innych popularnych stronach internetowych. Blowek jako rozpoznawalna osoba, ogłosił akcję charytatywną, cały zysk ze sprzedaż koszulek przekazał na cele charytatywne. 

Blowek – restauracja Blow Burgers opinie

Informacje o rozpoczęciu kolejnego biznesu przez Blowka bardzo szybko się rozniosła. Chłopak bowiem otworzył restaurację Blow Burgers. Początkowo nikogo nie zaskoczyła taka informacja, jednak po czasie, kiedy okazała się, że jest to wirtualne miejsce, ludzie oszaleli na tym punkcie. Każdy chciał spróbować burgera oferowanego przez Blowka. 

Zasada funkcjonowania Blow Burgers jest banalnie proste. Wchodzisz na stronę internetową, zamawiasz, co chcesz, a kurier dowozi zamówione produkty. Opinie o Blow Burgers są bardzo dobre. Wiele osób skorzystało z menu Blowka w Blow Burgers i szczerze opisywali doskonały smak oraz konsystencje burgerów. 

Dodatkowo za każdym razem zamówienie przyjeżdżało na czas i w jednym kawałku. Restauracja Blow Burgers otrzymała całą masę pozytywnych opinii, nie za sprawą popularności Blowka, po prostu sprzedawane burgery są bardzo dobre. 

Jedyny minus dla restauracji Blow Burgers to mały zasięg dostarczania zamówień, ponieważ działają tylko w Warszawie, w dzielnicach Chomiczówki, Tarchomina, Targowej oraz Arkadii. 

Blowek – znowu mam bana

Blowek znowu mam bana, co znaczy to zdanie, dlaczego było wypowiadane? Poniżej wszystko opisujemy. 

Dosyć często jest wyszukiwane zdanie Blowek, znowu mam bana. Powód jest prosty, choć może zaskakiwać. 

Blowek podczas relacjonowania gry Minecraft często podczas przegranych starć głośno ogłaszał, że dostał bana i musi kończyć. Na podstawie jego potyczek powstała piosenka napisana przez Masterczułka, Blowek znowu mam bana. 

Utwór Blowek znowu mam bana, w komiczny sposób przedstawia przebieg gry Minecraft. 

Nie zawsze jest łatwo, jednak nie można się poddawać i to jest właśnie przekaz piosenki Blowek znowu mam bana. 

Blowek – Instagram

Następnym miejscem, w którym możecie śledzić poczynania Blowka jest Instagram. Ilość osób obserwujących Blowka na Instagramie jest równa 1,8 mln. Na swoim Instagramowym koncie Blowek pokazuje swoje wyzwania, osiągnięcia oraz potyczki z gier. Blowek nie upublicznia swojego prywatnego życia, dlatego na jego koncie nie znajdziecie żadnych prywatnych postów. 

Blowek Karol Gązwa – Wikipedia

Blowek Karol Gązwa zajmuje swoje miejsce w Wikipedii. Nie wszyscy młodzi YouTuberzy są opisywani przez Wikipedię. Blowek Karol Gązwa został uwieczniony w Wikipedii. Możecie tam przeczytać informacje dotyczące jego kariery oraz datę urodzenia. Tak jak wspominaliśmy Blowek chroni swoją prywatność, dlatego wpis dotyczy tylko pracy Blowka.

Reklama