Stuart “Stuu” Burton YouTuber – kto to, wiek, wzrost, co się z nim dzieje, Wikipedia

Stuart “Stuu” Burton YouTuber - kto to, wiek, wzrost, co się z nim dzieje, Wikipedia (1)

Sława, która jest zdobyta poprzez intensywną promocję swoich talentów oraz swojej osoby, może przynosić wiele plusów w życiu codziennym. Nie zawsze jednak wszystkie strony popularności są ujawniane. Niektóre osoby poprzez traumatyczne przeżycia w życiu prywatnym decydują się na bycie rozpoznawalnym, aby zapomnieć o sytuacjach, które wydarzyły się w przeszłości. 

Sprawdź również – kim jest Friz?

Nie każdy znany influencer oraz Youtuber mówi o tych gorszych chwilach, ponieważ nie chcą do tego wracać. Czasami przeszłość sama powraca, ponieważ sławne osoby są kontrolowane przez media. Wiele osób za sprawą social mediów oraz popularności odczuwa dyskomfort, oraz popada w niewyjaśnione stany psychiczne poprzez nacisk społeczeństwa. 

YouTuber, który zajmuje drugie miejsce w rankingu 100 najpopularniejszych twórców YouTuba zdradził swoim widzom swoją historię. W dzisiejszym artykule zgłębiamy wątek dotyczący Stuu i opisujemy kto to Stuart „Stuu” Burton, ile lat ma Stuu, jaki jest wzrost Stuu. Sprawdzamy co się dzieje ze Stuu, czy Stuu nie żyje. Dodatkowo pokażemy, co o Stuu publikuje Wikipedia.

Stuart „Stuu” Burton – kto to?

Stuart „Stuu” Burton jest polskim Youtuber z angielskimi korzeniami, ponieważ miejsce jego urodzenia to Londyn. Stuart „Stuu” Burton jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych osób, ponieważ znajduje się na drugim miejscu rankingu 100 najpopularniejszych YouTuberów. Jego kariera na YouTubie rozpoczęła się w 2011 roku, kiedy zaczął publikować anglojęzyczne wideo. 

W 2013 roku Stuart „Stuu” Burton postanowił zmienić dotychczasowy profil i na YouTubie pojawiło się konto pod nazwą „Polski Pingwin”. Nowy kanał Stuart „Stuu” Burton poświęcony jest tematyce gamingowej, w dużej części dotyczy gry Minecraft, która podbiła serca młodzieży. Stuart „Stuu” Burton zyskał na swoim kanale 4,26 mln subskrybentów.

„Polski Pingwin” nie jest typowym kanałem, ponieważ Stuart „Stuu” Burton prowadzi rozgrywki na żywo, pokazując swoim widzom, jak przechodzi poszczególne poziomy w grach. 

Stuart “Stuu” Burton YouTuber - kto to, wiek, wzrost, co się z nim dzieje, Wikipedia (1)

Dodatkowo Stuart „Stuu” Burton publikuje filmiki pokazujące parodie polski seriali paradokumentalnych. Bardzo dużą oglądalność dały Stuart „Stuu” Burton filmiki dotyczące wyzwań, jakie chłopak wykonywał. 

Poprzez tak ogromną popularność Stuart „Stuu” Burton został zaproszony do dubbingowania znanych bajek „Sing” oraz „Emotki”. 

Stuart „Stuu” Burton jest założycielem znanego wszystkim nastolatkom Teamu X, jednak po czasie przedsięwzięcie zaczęło się rozpadać. 

W poniższej części naszego wpisu ujawniamy, ile lat ma Stuu, jaki jest jego wzrost. 

Stuu – wiek, ile ma lat?

Ile lat ma Stuu? Takie pytanie jest bardzo często wyszukiwaną frazą w internecie. Wiek młodego YouTubera jest pożądaną informacją. Młode osoby pragną poznać wiek Stuu, ponieważ chcieliby być tak samo popularni, jak Stuu, osiągając ten sam wiek. 

Stuu zyskał milionową popularność w bardzo młodym wieku, ponieważ chłopak urodził się 7 stycznia 1992 roku. Kiedy Stuu miał 19 lat rozpoczął swoją karierę, obecnie, kiedy ma 30 lat jego osoba jest bardzo dobrze znana wielu osobom. 

Stuu – wzrost

Wzrost Stuu może i nie wpływa na jego popularność, jednak ta informacja jest często wyszukiwana. Może fani Stuu chcą się do niego upodobnić? Nie wiemy tego, wzrost Stuu jest cenną informacją, dlatego podajemy ile wzrostu ma Stuu. Oficjalnie potwierdzony wzrost Stuu to 173 cm. 

Stuu jako najbardziej znany YouTuber, jest na celowniku wielu fanów oraz mediów. Po rozpadzie Teamu X Stuu zniknął z internetu. Poniżej sprawdzamy co się dzieje ze Stuu.

Co się dzieje ze Stuu?

Głośny i kontrowersyjny rozpad Teamu X bardzo mocno odcisnął się na psychice Stuu. Jako założyciel zespołu Stuu z ogromną determinacją chciał, aby projekt przetrwał. Zakończenie Teamu X nie było jedynym złym wydarzeniem w życiu Stuu. W sieci pojawiły się doniesienia o czarnych chmurach nad związkiem Stuu z Fagatą. 

Stuart “Stuu” Burton YouTuber - kto to, wiek, wzrost, co się z nim dzieje, Wikipedia (1)

W sieci krążyło dramatyczne nagranie ukazujące kłótnie pary. Oboje nawzajem oskarżali się o błędy w związku, jakie popełnili. Po tych wydarzeniach Stuu i Fagata rozstali się, co negatywnie wpłynęło na Stuu oraz jego psychiczną kondycję. 

Wszystkie sytuacje miały miejsce w 2020 roku, od początku 2021 roku Stuu przepadł. Nie występuje już na YouTubie, jego konto na Instagramie jest nieaktywne, żadne treści nie są tam publikowane. 

Co się dzieje ze Stuu? Gdzie obecnie przebywa Stuu? Zniknięcie Stuu bardzo martwi jego widzów, ponieważ nie dostali żadnej wiadomości, co się dzieje, czym obecnie zajmuje się Stuu. 

Stuu nie żyje?

Tajemnicze zniknięcie Stuu tworzy wiele pytań oraz spekulacji, co się dzieje ze Stuu. W internecie pojawiły się także pytania, czy Stuu nie żyje? Taka informacja została ogłoszona, jednak po zweryfikowaniu, okazuje się, że był to fake. 

Osoba, która możliwe, że chciała zaszkodzić Stuu podała, że YouTuber miał zawał i zmarł. Potwierdzamy, że Stuu żyje, jednak po burzliwych momentach w życiu postanowił wycofać się z social mediów, oficjalnie podał na początku 2021 roku, że nie będzie publikował żadnych treści, tym bardziej wydarzeń z jego prywatnego życia.

Reklama