Vito i Bella Minecraft, Roblox – kim są, jak mają na imię, ile mają lat, gdzie mieszkają?

Vito i Bella Minecraft, Roblox - kim są, jak mają na imię, ile mają lat, gdzie mieszka

Jeżeli macie swoje dzieci, a może sami zaliczacie się do tej grupy, na pewno wiecie kim są Vito i Bella. Vito i Bella to dwójka niezwykle popularnych polskich  youtuberów, którzy swoją kreatywną twórczością przyciągają ogromne liczby obserwujących. Kim są naprawdę? Jak mają na imię? Ile lat mają Vito i Bella? Gdzie mieszkają? Na te pytania, ale nie tylko odpowiemy w dalszej części artykułu. 

Vito i Bella to duet twórców w serwisie YouTube. W swoich filmach odgrywają role ze świata gier takich jak Minecraft oraz Roblox. Są to gry niezwykle popularne wśród młodszej widowni, dlatego tak ważne jest, aby rodzice mogli zaufać twórcom internetowym w przekazywaniu rozrywki ich dzieciom. Wielu twórców na różnych platformach internetowych pod przykrywką contentu dla dzieci przekazuje im nieodpowiednie treści o charakterze wulgarnym czy nawet pornograficznym. Takie wzorce dzieciom przekazują ich internetowi idole. A więc czy Vito i Bella to twórcy tzw. family friendly czyli tworzący kontent odpowiedni dla małoletnich? Odpowiadamy poniżej. 

Jak ma na imię Vito i Bella?


Vito i Bella to oczywiście nie ich prawdziwe imiona, lecz jedynie pseudonimy artystyczne. Pod pseudonimy kryją się jednak prawdziwe imiona i nazwiska. Twórcy wielokrotnie odpowiadali w serii pytań i odpowiedzi na swoim kanale na platformie YouTube, iż prywatność jest dla nich bardzo ważna, jednak prawdziwi fani będą znali odpowiedź na to pytanie. A więc jak mają na imię Vito i bella? 

Bella to tak naprawdę Paulina Woźniak, zaś Vito nazywa się Adam Witkowski. Dużo osób zastanawia się także czy ta internetowa para jest parą również w prawdziwym życiu. Tak, Vito i Bella od wielu lat są razem, świetnie się dogadują, co pozwala im nagrywać świetne filmy na swoich kanałach. Czy w przyszłości możemy się spodziewać, że para zawrze związek małżeński? Odpowiedzi na te pytania znajdują się na kanale vito i bella, gdzie para często odgrywa również realne życiowe wydarzenia jak np. ślub w świecie gier np. Roblox czy Minecraft. 

Sprawdź również – Kaluch YouTube – kim jest, imię i nazwisko, wiek, dziewczyna, gdzie mieszka, Wikipedia

Ile mają lat Vito i Bella? Sprawdzamy wiek

W sieci nie znajdziemy wielu informacji na temat wieku pary influencerów. Według wiadomości w dostępnych źródłach para urodziła się w 1994 roku, więc w tym roku kończą oni 26 lat. W sieci działają już od 2012 roku, kiedy to powstał kanał Vito Minecraft. Kanał zyskał z czasem ogromną popularność, a w chwili obecnej filmy które się na nim znajdują zostały przez fanów obejrzane już kilkadziesiąt milionów razy. 

Drugi kanał czyli youtubowy kanał Belii zgromadził już ponad 800 tysięcy subskrybentów. Para rozwija się wszechstronnie. Stworzyli swoje wydawnictwo, mają też kilka sklepów internetowych – vitoshop.pl i bellastyle.pl, a także sklepy stacjonarne. Ich działalność komercyjna to przede wszystkim czasopisma i komiksy dla dzieci, odzież dziecięca oraz produkty związane z ich działalnością internetową. 

Vito i Bella – Minecraft, Roblox

Zarówno kanał belli jak i vito opiera się na twórczości związanej z jednymi z najpopularniejszych gier dwudziestego pierwszego wieku. Są to gry Minecraft oraz Roblox. Kochane przez młodszą, jak i starszą widownię, materiały związane z grami od zawsze przyciągają rzeszę fanów. Na kanale Vita znajdziemy tonę materiałów skupiających się wokół Minecrafta – modyfikacje, komendy, wyzwania oraz minigry. Mocnym punktem na kanale są klasyczne odcinki z rozgrywki w Minecrafta, ale fabularyzowane, gdzie główne role odgrywają właśnie Vito z Bellą. 

Najpopularniejszy klip na kanale Vito to materiał niekoniecznie związany z którąkolwiek z gier, a piosenka o tytule “Tsunami”, która zebrała ponad 16 milionów wyświetleń. Para doskonale rozumie zarówno oczekiwania rodziców dzieci oraz samych dzieci, co pozwala im na ciągłe rozwijanie swojego kanału. 

Sprawdź również – Guzior YouTube – kto to jest, wiek, wzrost, wywiad, koncerty 2022, dziewczyna, skąd jest?

Vito i Bella – zdjęcia z instagrama

Poza działalnością na platformie YouTube, jak i prowadzeniu sklepów para influencerów vito i bella prowadzą również profile na instagramie. Profil Vita nazywa się www.instagram.com/vitotube, zaś profil Belli to www.instragram.com/kittybellayt. Ich profile są publiczne, a parę obserwuje łącznie kilkaset tysięcy osób. Na ich profilach będziemy mogli zobaczyć bardziej prywatną stronę gwiazd Minecrafta i Robloxa. 

Na profilach pary często będziemy mogli zobaczyć ich prywatne oblicze czy okazyjne współprace reklamowe dotyczące najnowszych gier. Każdy fan twórczości tej dwójki powinien jak najszybciej kliknąć przycisk obserwuj pod ich profilami. 

Gdzie mieszka Vito i Bella?

Vito i Bella pochodzą z małych miejscowości w województwie zachodniopomorskim. Dla rozwoju ich kariery, wraz z rosnącym sukcesem, przeprowadzili się oni do Szczecina – stolicy województwa zachodniopomorskiego, gdzie pozostają nadal. Para nie planuje się przeprowadzać, gdyż nie ma informacji na temat ich potencjalnej zmiany miejsca zamieszkania. 

W Szczecinie prowadzą oni także swoją działalność gospodarczą, a właściwie nawet kilka, tak jak wskazaliśmy wyżej. W tym mieście znajduje się także nie lada atrakcja, jaką jest Vito and Bella House. Wstęp do Strefy Rozrywki kosztuje 29 zł za godzinę zabawy. Do Vito and Bella House wstęp mają dzieci w wieku od 6 do 13 lat, a ich opiekunowie nie muszą kupować biletów.

Reklama