Wiedźmin 3 – wszystkie romanse i wątki miłosne

Wiedźmin 3 - wszystkie romanse i wątki miłosne

Wiedźmin 3 to gra, która zaskakuje na każdym kroku swoimi możliwościami i rozwiązaniami. Jeżeli wziąć pod uwagę wątki miłosne, to pod względem ilości złamanych serc kobiet, Geralt z Rivii mógłby zanotować rekord w tej dziedzinie. W grze Wiedźmin 3 nasz bohater będzie mógł przeżyć różne wzloty i upadki, a być może odnajdzie raz na zawsze miłość swojego serca, albo ostatecznie zasmakuje gorycz porażki.

Sprawdź również – jak zdobyć darmowe spiny Coin Master?

Tak naprawdę takich opcji jest niezwykle dużo jak na taką grę. W związku z tym postanowiliśmy zebrać wszystkie romanse Wiedźmin 3 i umieścić je w jednym zestawieniu. W dalszej części wpisu dowiecie się jakie dokładnie przebiegają romanse z Triss, Yennefer, czy nawet Keirą Metz. Dodatkowo każda z nich odblokowuje inne zakończenie Wiedźmin 3 i sprawy rodzinne.

Wiedźmin 3 – wszystkie romanse

Warto na wstępie wspomnieć to, że trzecia odsłona gry kultywuje to co było w poprzednich częściach. Tak naprawdę poza głównymi bohaterkami, mamy możliwość romansu z innymi przedstawicielka płci przeciwnej. Jeżeli mowa o romansach, możemy je podzielić na dwie główne kategorie. Do pierwszej z nich zaliczamy romans z Triss Merigold i Yennefer, tak naprawdę to jaką decyzję podejmiemy będzie miało istotny wpływ na dalszą część rozgrywki, i czy w ostateczności nasz Biały Wilk z kimś się ustatkuje. Oczywiście może zdarzyć się sytuacja, w której żadna z kobiet nie zechce nas.

Z kolei w drugiej grupie romanse w Wiedźmin 3 to bohaterki mniej znane, które pojawiają się przelotem w trakcie rozgrywki. W tym przypadku istnieje możliwość, aby te wybranki zaciągnąć do łóżka. Oczywiście będą to tylko i wyłącznie jednorazowe akcje w tej, które nie będą wnosić żadnych większych konsekwencji, tak jak w przypadku wyżej wymienionych Triss i Yennefer. Pamiętaj o tym, że jeżeli ostatecznie zdecydujesz się wyznać miłość zarówno Triss i Yennefer, to aktywuje Ci się automatycznie zadanie o nazwie „Serce nie sługa”. W ostateczności decydując się na taki ruch, Geralt pod koniec gry zostaje sam.

Wiedźmin 3 – romans z Triss Merigold

W takim razie, jak wygląda w Wiedźmin 3 romans z Triss? W tym przypadku istotnym czynnikiem do romansu z czarodziejką jest zakończenie wątku fabularnego o nazwie „Teraz albo nigdy”. W ten sposób pod koniec zadania stajemy przed wyborem, w którym możemy puścić Triss wspólnie z magami, albo wyznać jej szczerą i dozgonną miłość. W przypadku wyboru drugiej opcji, Triss zawróci i spędzicie z nią noc. Po wyborze tej interakcji, nie będzie można już związać się z Yennefer. Jeżeli spróbujesz to zrobić, w ostateczności wyjdzie tak, że Geralt zostanie sam w Wiedźmin 3.

Wiedźmin 3 - wszystkie romanse i wątki miłosne

Romans z Yennefer

Jeżeli chodzi o romans z czarodziejką Yennefer, to w jej przypadku decydującym momentem, jest sytuacja, która pojawi się w zadaniu dodatkowym o nazwie „Ostatnie życzenie”. W trakcie wykonywania tego zadania, należy udać się wspólnie z Yennefer do Dżinna, który po zmuszeniu go zrzuci z bohaterów urok miłości. Mimo zdjęcia uroku, Yennefer oznajmia, że nadal kocha Geralta.

W tym momencie pojawia się dylemat, możemy tak naprawdę zdecydować, czy kochamy Yennefer, czy nie. Jeżeli wcześniej nie zrobiłeś tego z Merigold, to można to śmiało zrobić z Yennefer. Jeśli jednak w przypadku, gdy Triss wyznałeś miłość, nie można tego zrobić z Yen. Oczywiście istnieje pewna droga, aby wyznać jednej i drugiej czarodziejce miłość, jednak w ostateczności źle to się skończy.

Romans z Keira Metz

 Czarodziejkę Keira Metz spotykamy i możemy nawiązać romans w pierwszej kolejności, przed Triss i Yennefer. Bohaterka ta, pojawia się we wczesnym etapie gry, i będzie razem z nami uczestniczyć podczas wykonywania zadania w Wiedźmin 3 o nazwie „Po omacku”. W przypadku tej postaci, nawiązanie miłosnych relacji nie będzie miało istotnego wpływu na relacje Triss i Yennefer.

Jeżeli chcielibyśmy zaznać miłosnej przygody wspólnie z Keirą Metz, należy wypełnić wiele zadań pobocznych takich jak „Magiczny kaganek”, „Zaproszenie od Keiry Metz” oraz „Mysia Wieża”. Po wykonaniu tych wszystkich zadań otrzymujemy kolejne zadanie „Przyjacielska przysługa”. Podczas wykonywania tego zadania bohaterka zwraca się do nas z prośbą o odnalezienie skrzynki, która w ostateczności po odnalezieniu, należy zwrócić mistrzyni magii. Po tych wszystkich trudnościach mamy możliwość nawiązania głębszej, miłosnej relacji z tą postacią.

Relacje miłosne z Jutta An Dimun

Nie wiele graczy wie o tej opcji. Przede wszystkim Jutta An Dimun, to zacięta wojowniczką, która znajduje się na wyspach Skellige. Istnieje możliwość nawiązania romansu z tą wojowniczką, choć nie będzie to takie proste, bowiem należy w pierwszej kolejności udowodnić naszej wybrance, że jesteśmy wartym zachodu mężczyzną.

Można się wykazać stając do potyczki z wybranym przez Juttę wrogami, a ostatnie staczamy z nią walkę na miecze. Całość odbywa się w ramach misji „Żelazna dziewica”. Po wykonaniu zadania i pokonaniu wojowniczki, otrzymujemy propozycję odwiedzenia jej w chatce. Korzystamy z zaproszenia i otrzymujemy ciekawą nagrodę.

Madame Sasha – o wysoką stawkę

Madame Sasha to kobieta, która spotykamy w trakcie wykonywania misji pobocznej o nazwie „O wysoką stawkę”. W trakcie tego zadania weźmiemy udział w niezwykle popularnym i prestiżowym turnieju gry w karty – gwinta. Cały turniej rozpoczyna się w mieście Novigrad, warto się odpowiednio przygotować, zebrać silne karty i przygotować się na wpłatę 1000 sztuk koron, pieniądze służą jako wpisowe. W trakcie turnieju będziemy grać z Sashą, Bernardem, Finneasem i Tybaltem.

W trakcie całego turnieju w gwinta, rozpocznij dialog z Madame Sasha, która znajduje się na balkonie. Wysłuchujemy to, co ma do powiedzenia. W trakcie rozmowy dowiadujemy się, że ktoś ukradł finałową nagrodę. W trakcie wykonywania zadania, podążając za śladami, docieramy do magazynu, w którym znajdują się złodzieje. Tak pokonujemy wrogów, i otrzymujemy od Sashy propozycję miłosną – romans.

Kurtyzany

Oczywiście oprócz wyżej opisanych postaci, z którymi możemy rozpocząć romans, w trakcie rozgrywki możemy skorzystać z usług kurtyzan. Znajdują się one głównie w Passiflorze, Katarzynie Kuterdnodze, oraz pozostałych karczmach, które znajdują się w Novigradzie. Oczywiście, należy być przygotowanym na uiszczenie należytej opłaty.

Reklama