Wiedźmin 3 Rynsztunek szkoły kota – gdzie znaleźć wszystkie schematy?

Wiedźmin 3 Rynsztunek szkoły kota – gdzie znaleźć wszystkie schematy?

Większość wiedźminów była przypisana do określonego cechu, w tym przypadku każdy cech charakteryzował się tym, że posiadał własne szkoły, które zajmowały się tworzeniem rynsztunku. W skład zestawu takiego rynsztunku do Wiedźmina 3, znajdowały się przeważnie dwa miecze (srebrny i stalowy), zbroja, spodnie, rękawice, a w niektórych przypadkach nawet kusza. W grze Wiedźmin 3 wymienić można cztery główne cechy wiedźminów, w dzisiejszym wpisie szczegółowo omówimy rynsztunek szkoły kota i wymienimy, jakie są dostępne, czyli ulepszony, wyśmienity i mistrzowski rynsztunek konta, dodatkowo przedstawimy dokładnie jak wyglądają poszukiwania tego rynsztunku. W poniższym wpisie umieściliśmy również szczegóły w postaci wskazówek z dokładnymi oznaczeniami, w jakich miejscach należy rozpocząć poszukiwania rynsztunku szkoły kota. 

Po dotarciu we wskazane miejsce w Wiedźmin 3 należy znaleźć skrzynie, w której znajdują się schematy do wykonania różnych elementów rynsztunku. Podczas poszukiwań, warto skorzystać z opcji dostępnej w grze – zmysł wiedźmiński, po to aby podświetlić przedmioty. Przede wszystkim pamiętaj o tym, że poszukujesz schematów, a nie gotowe elementy rynsztunku kota. Po odnalezieniu tych schematów należy udać się do kowala, albo płatnerza, który wykona dla nas, za drobną opłatą przedmioty.

Sprawdź również – jak zdobyć darmowe spiny Coin Master?

W Wiedźmin 3, cech szkoły kota charakteryzuje się tym, że ma rynsztunek lekki. Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy wymienić można kilka etapów udoskonalenia rynsztunku kota, ulepszony, wyśmienity i mistrzowski. Wymienia się również arcymistrzowski rynsztunek kota, tutaj poświęciliśmy osobny wpis. Pamiętaj, że przed przystąpieniem do ulepszenia, musisz posiadać poprzedni poziom udoskonalenia, czyli ulepszając do poziomu mistrzowskiego, należy mieć poziom wyśmienity. Dodatkowo, aby móc wyposażyć się w rynsztunek szkoły kota, należy mieć odpowiedni poziom.

Wiedźmin 3 – poszukiwania rynsztunek szkoły kota

 Rozpoczynając poszukiwania rynsztunku szkoły kota, mamy do wyboru dwie możliwości, skorzystać z gotowych map, które udostępnione są w sieci, albo zakupić mapy w grze od handlarzy, mapy te wskazują dokładną lokalizację miejsc, w których znajdują się poszczególne elementy rynsztunku szkoły kota. Po zakupie mapy, które umożliwią poszukiwania rynsztunku szkoły kota, należy je otworzyć z ekwipunku. Po ich otwarciu, zostanie automatycznie dodana misja, która jest związana z rynsztunkiem, czy też ulepszeniem. W takim razie u kogo można kupić mapy, i jak rozpocząć poszukiwania rynsztunku szkoły kota?

·        Mapa wskazująca – ulepszony rynsztunek kota. Handlowcy i kowale, którzy są w posiadaniu tej mapy znajdują się we wsi Konary. Ta więc znajduje się na zachód od Kasztelu Wrońce. Po zakupie tej mapy rynsztunku szkoły kota, aktywuje się zadanie na poszukiwania rynsztunek szkoły kota.

·        Mapa wskazująca – wyśmienity rynsztunek kota. Handlowiec, który jest w posiadaniu tej mapy znajduje się w Kasztelu Wrońce, w ciągu dnia przebywa on obok krasnoludzkiego kowala.

·        Mapa wskazująca – mistrzowski rynsztunek kota. Można ją kupić u jednego z handlarzy we wsi Zalipie. Ta miejscowość znajduje się na wschód od Kasztelu Wrońce. W ten sposób możesz rozpocząć poszukiwania i zebrać wszystkie elementy na rynsztunek szkoły kota.

W takim razie, gdzie można zdobyć potrzebne składniki do rynsztunku kota? Rekomendujemy, aby zebrać wszystkie przedmioty oraz składniki i substancje, które pojawiają się w trakcie rozgrywki Wiedźmin 3. W ostateczności będziesz zmuszony rozebrać na części uzbrojenie czyli miecze czy zbroje. Taką usługę oferuje każdy kowal.

Podstawowy rynsztunek szkoły kota

W takim razie rozpoczynamy swoją przygodę i startujemy od poszukiwań podstawowego rynsztunku szkoły kota. W pierwszej kolejności należy udać się na ziemię Redańskie i skierować się na północ od miasta Oxenfurt, w tym miejscu rozpoczynamy poszukiwania elementów do zestawu podstawowego rynsztunku szkoły kota. Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, używaj w trakcie poszukiwań zmysłu wiedźmińskiego. Wymagany poziom, aby założyć rynsztunek tego poziomu to 14 poziom.

1.      Pierwszą rzeczą podczas poszukiwania schematu broni srebrnej z rynsztunku szkoły kota jest skierowanie się na wschód, a następnie zejście do podziemi. Polecamy zapoznać się ze znacznikiem, który jest umieszczony na mapach. W momencie, gdy dojdziesz do okrągłego budynku, wejdź do środka tej budowli i biegnij do momentu, aż natkniesz się na wyrwę, która prowadzi w dół. Zejdź ostrożnie na dół, korzystając ze skalnych półek, w trakcie używaj zmysłu wiedźmińskiego, aby wykryć prześwit. W pewnym momencie będziesz mógł zniszczyć ścianę za pomocą Aard, za ścianą znajduje się skrzynia, a w niej schemat na rynsztunek szkoły kota oraz kartka. Pamiętaj o tym, aby przeczytać to, co znajduje się na tej kartce, ponieważ informacje znajdujące się w niej ułatwią dalsze poszukiwania pozostałych rynsztunków szkoły kota.

2.      Mamy miecz srebrny, teraz kolej na miecz stalowy z rynsztunku kota. W takim razie należy udać się do zamku, który znajduje się pod Novigradem. Będąc na miejscu, użyj zmysłów kota i odnajdź drzwi, które można rozwalić, po tym zejdź po kilku drabinach w dół, do piwnicy. Tam we wnętrzu skrzyni odnajdziesz schemat na miecz stalowy rynsztunku kota.

3.      Kolejną bronią jest wiedźmińska kusza z rynsztunku kota. Poszukiwania kolejnego schematu rozpoczynamy od tego, aby udać się na wysepkę, którą wskazaliśmy na mapie. Będąc na miejscu, na północnym brzegu zlokalizuj wrak statku. Wejdź do środka wraku i szukaj pomieszczenia, w której znajduje się skrzynia.

4.      W takim razie mamy pełny zestaw arsenału podstawowego rynsztunku szkoły kota. W takim razie czas na zdobycie pozostałych schematów na zbroję, spodnie, buty i rękawice z rynsztunku szkoły kota. Przygotuj się na długą wędrówkę. Zaczynamy od Novigradu i udajemy się na wyspę świątynną. Kolejnym etapem poszukiwania rynsztunku szkoły kota jest odnalezienie budynku, który wskazaliśmy na mapie. Skieruj się w stronę ścieżki, za budynkiem. Następnie biegnij tylko wyznaczoną ścieżką i zewnętrzną stroną wysepki, zejdź korzystając ze skalnej półki, a następnie udaj się do jaskini. Przemierzając jaskinię dojdziesz do momentu, w którym ściana okaże się iluzją, można ją dezaktywować za pomocą Oka Nehaleni. Kieruj się na wprost, ale uważaj na Golema, w tym przypadku skręć w lewo, do korytarzy, który znajduje się między filarami. Na końcu wejdź, korzystając ze skalnych półek, i idź dalej prosto, aż do momentu kiedy ukażą się Tobie posągi. Będąc na tym etapie w poszukiwaniu podstawowego rynsztunku szkoły kota, musisz skierować posągi do środka, korzystając z dostępnych dźwigni.

5.      Po ułożeniu posągów, otworzy się w podłodze sekretne przejście, zeskocz bezpośrednio do wody i zanurz się, w wodzie pojawią się utopce, które pokonasz za pomocą kuszy, w wodzie przy użyciu zmysłów znajdź skrzynię, w środku skrzyni znajduje się klucz do laboratorium. Wypłyń na powierzchnię i skieruj się schodami do góry. Idź cały czas, aż dojdziesz do zamkniętych drzwi, dzięki kluczom otworzysz je. W środku, w laboratorium znajduje się Boss z poziomem 17. Po jego pokonaniu w jego ciele znajdziesz schematy na podstawowy rynsztunek kota oraz notatki.

Ulepszony rynsztunek kota

Kontynuując poszukiwania rynsztunku kota, czas na kolejny poziom, czyli ulepszony zestaw rynsztunku kota. W tym przypadku czeka nas długa podróż. W pierwszej kolejności aby rozpocząć poszukiwania, udajemy się do Novigradu, następnie do Velen, a na samym końcu idziemy do Oxenfurtu. W ten sposób ubierzemy wszystkie elementy schematu na ulepszony rynsztunek kota. Wymagany poziom wiedźmina do 20, wtedy mamy możliwość założyć zestaw.

1.      Zaczynamy analogicznie poszukiwania od ulepszonego miecza srebrnego rynsztunku kota. Schemat znajduje się w Novigradzie. Należy wejść od wschodniej części i skierować się w stronę budynku, który znajduje się na rogu. W zaułku, za pomocą zmysłów kota, znajdziesz podwyższenie, z murkiem i roślinnością. Wejdź tam i wśród roślinności znajdź drabinę i wejdź na samą górę. Będąc na górze, na balkonie, wejdź do środka budynku i skieruj się na prawo, na kolejne piętro. Na samym końcu, bezpośrednio przy ścianie znajduje się skrzynia ze schematem na rynsztunek szkoły kota.

2.      Poszukiwania na rynsztunek ulepszonego miecza stalowego szkoły kota rozpoczynamy w Velen. Udajemy się jaskini wskazanej na poniższej mapie. Będąc w jaskini idziemy cały czas prosto, aż dojdziemy do momentu, w którym będziemy mieli przed sobą dwa filary. W pomieszczeniu po lewej stronie znajduje się skrzynia ze schematem na rynsztunek kota.

3.      Czas udać się na poszukiwania ulepszonych butów szkoły kota. Tak naprawdę to miejsce znajduje się całkiem niedaleko od stalowego ulepszonego miecza kota. Udajemy się w miejsce zaznaczone na mapie, odnajdź na miejscu jamę i wejdź do niej. Zaraz przy wejściu znajduje się skrzynia ze schematem ulepszonych butów szkoły kota.

4.      Poszukiwania schematu ulepszonych rękawic rynsztunku kota zaczynamy od miejsca wskazanego na mapie. Na miejscu znajduje się drewniane rusztowanie, zaraz przy skale, a otoczenie będzie przypominać pole po bitwie. Wejdź na rusztowanie i użyj zmysłów, aby odnaleźć skrzynię.

5.      W dalszej części poszukiwania na rynsztunek szkoły kota zaczynamy od miasta Oxenfurt, teraz zależy nam na odnalezieniu ulepszonych spodni rynsztunku kota. We wskazanym miejscu wchodzimy do domu kowala, następnie schodzimy do piwnicy i drabiną na sam dół do podziemi, krata będzie otwarta gdy zdobędziesz 18 poziom. Używaj zmysłu wiedźmina, aby odnaleźć ścianę, która będzie podświetlona., pomiędzy kratami znajduje się przełącznik. Po jego aktywacji ściana otworzy się a za nią znajdziesz skrzynię ze schematem ulepszonego rynsztunku szkoły kota.

6.      Na koniec poszukiwań ulepszonej zbroi rynsztunku kota udajemy się na wschód od Oxenfurtu, do kasztelu zbudowanego z cegieł. Wchodzimy po schodach i udajemy się kręconymi schodami na sam szczyt. Na samej górze, po prawej stronie znajduje się skrzynia, w a niej schemat na ulepszony rynsztunek szkoły kota.

Wyśmienity rynsztunek kota

Jeżeli chcesz zacząć poszukiwania na wyśmienity rynsztunek kota w Wiedźmin 3, musisz wiedzieć to, że ten rynsztunek znajduje się w trzech lokalizacjach. W przypadku poprzednich schematów rynsztunków szkoły kota, zadanie będzie o wiele łatwiejsze. Zaczynamy poszukiwania mając minimum 25 poziom.

1.      Analogicznie do pozostałych schematów, zaczynamy od srebrnego wyśmienitego miecza srebrnego szkoły kota. Udajemy się na południe od miasta Novigrad do wskazanego punktu. Na miejscu natkniesz się na legowisko potworów znajdującej się w jaskini. Można w tym przypadku uniknąć walki. Wystarczy wejść od innej strony – południowej. Po wejściu do jaskini skieruj się prosto, a na końcu skręć w prawo. Używaj ciągle zmysłów kota, ponieważ w pewnym momencie drogę zablokują kolce, wystarczy je usunąć za pomocą Aard, na końcu ścieżki znajduje się skrzynia ze schematem na wyśmienitą broń rynsztunku szkoły kota.

2.      Poszukiwania na rynsztunek wyśmienity stalowy miecz cechu kota, zaczynam od punktu wskazanego na mapie. Na północ od Novigradu. Wejdź do jaskini i idź cały czas prosto, aż natkniesz się na łódkę z zapasami. W okolicy znajduje się skrzynia ze schematem na rynsztunek kota.

3.      Pozostałe elementy zestawu wyśmienity rynsztunek kota, znajdziesz w Velen, na lewo od niebezpiecznych Krzywuchowych Moczarów. Wszystkie schematy znajdują się w ruinach domu, we wnętrzu znajdziesz schematy na wyśmienity rynsztunek kota.

Sprawdź również – Kody promocyjne Coin Master – kody na spiny za darmo, na złote karty i na pieniądze

Mistrzowski rynsztunek kota – Wiedźmin 3

W takim razie został nam ostatni, mistrzowski rynsztunek kota. Poszukiwania rozpoczynamy na Skellige. Gra akurat w tym przypadku nie oferuje żadnej instrukcji jak odnaleźć te schematy, dlatego przygotowaliśmy poniżej mapę. Wymagany poziom wiedźmina to 31 poziom, aby odblokować możliwość założenia rynsztunku kota.

1.      Zaczynamy poszukiwania od mistrzowskiego stalowego miecza szkoły kota. Schemat ten znajduje się na głównej wyspie. Docieramy we wskazane miejsce i udajemy się do jaskini. Wejście jest z niziutko uniesioną kratką. Należy wejść do środka a następnie skręcić w lewo. Kierujemy się do momentu aż odnajdziemy schody, wchodzimy po nich, aż ukażą nam się zasłonięte korzenie, przez które można przejść. Zaraz przy roślinności znajduje się skrzynia ze schematem na wyśmienity element rynsztunku kota.

2.      Poszukiwania na mistrzowski miecz srebrny rynsztunku szkoły kota, zaczynamy udając się do południowej części wyspy. Udajemy się we wskazane miejsce na mapie i idziemy wraz ze wskazówki strzałki po to, aby odkryć ukryte wejście w ścianie. Wchodzimy do środka i skręcamy w prawo i udajemy się do momentu aż napotkamy na kamienną przeszkodę. Niszczymy przeszkodę przy użyciu Aard, schodzimy na dół i znajdujemy skrzynie ze schematem na element mistrzowskiego rynsztunku szkoły kota.

3.      W dalszej części pozostały nam do odnalezienia kolejne elementy mistrzowskiego rynsztunku kota.  Udajemy się we wskazane miejsce na poniższej mapie, czyli do wsi Trottheim. Udajemy się do jaskini od strony morza, wpływamy do niej, aż ukażą nam się posągi. Nie skręcamy, ponieważ musimy iść prosto. Docieramy do momentu aż zacznie się korytarz, po lewej stronie, pomiędzy filarami, znajduje się skrzynia, a w niej schematy na elementy mistrzowski rynsztunek kota.

Pamiętaj, że mistrzowski rynsztunek szkoły kota wykonują jedynie najlepsi mistrzowie kowalstwa i płatnerstwa w Wiedźmin 3. Mistrz płatnerstwa znajduje się w Kasztelu Wrońca u Krwawego Barona. Z kolei mistrza kowalstwa znajdziesz w Novigrad, jest on właścicielem pierogarnii, u którego musisz wykonać pewne zadanie.

Reklama