Diablo Immortal – na jakie telefony, ile zajmuje, kiedy na Samsungu?

Diablo Immortal - na jakiej telefony, ile zajmuje, kiedy na Samsungu (1)

W ciągu ostatnich dwudziestu lat telefony, z prostych urządzeń do komunikowania się, przeszły transformację i stały się sprzętami przystosowanymi do niemal wszystkiego. Multum możliwości, które dostarczyły nam telefony sprawiło, że posiadanie ich jest nie tylko przydatne, ale absolutnie konieczne. Za pomocą telefonów możemy kontaktować się niemal z każdym, także przez Internet, a to tylko szczyt góry lodowej możliwości tych urządzeń. 

Telefonami możemy robić zdjęcia, nagrywać filmy video, korzystać z dyktafonu; możemy słuchać na nich muzyki, oglądać seriale i filmy, zapisywać wszelkiego rodzaju pliki. Na telefonach możemy także pracować i uczyć się, zwłaszcza jeśli mamy dostęp do Internetu. Powstaje też wiele gier różnych rodzajów, które dostosowane są do grania w nie na naszych urządzeniach. Jest ich tak wiele, że możemy mieć absolutną pewność, że znajdziemy chociaż jedną grę idealną dla siebie, a pomysły twórców i deweloperów wciąż się nie kończą. 

Sprawdź również – jak zdobyć darmowe spiny Coin Master?

Coraz więcej osób preferuje granie w trybie multiplayer, toteż na rynku możemy znaleźć wiele aplikacji, które właśnie na tym się opierają. Jedną z najbardziej oczekiwanych premier tego roku, była gra Diablo Immortal, wprowadzona na rynek w czerwcu 2022 roku. Jest ona fabularna, a jej rozgrywka toczy się na masywnych serwerach w trybie free-to-play. Głównymi twórcami Diablo Immortal są dwie spore firmy, Blizzard Entertainment oraz NetEase, pochodząca z Chin. Gra od momentu swojej premiery, zaledwie przed kilkoma miesiącami, została pobrana już miliony razy, będąc jedną z najpopularniejszych gier roku 2022.

Diablo Immortal – na jakie telefony?

Na jakie telefony jest przeznaczona Gra Diablo Immortal? Przede wszystkim, muszą to być telefony obsługiwane przez systemy Android lub iOS, najlepiej w nowszych wersjach, obsługujących wymagające pliki gry. Grafika naszych urządzeń powinna być dostosowana do najnowszych gier, dzięki czemu będziemy cieszyć się jak najlepszym doświadczeniem. 

Systemowa pamięć naszych sprzętów powinna być dosyć spora, ponieważ aplikacja zajmuje sporo miejsca. W przypadku marki Apple, urządzenia od IPhone 6 i wyżej są kompletnie wystarczające, sprawa komplikuje się trochę z urządzeniami obsługiwanymi przez system Android. Parametry naszych telefonów łatwo można sprawdzić w ustawieniach, a producent Diablo Immortal wyraźnie informuje na jakie telefony przeznaczona jest gra oraz jakie wymagania muszą być spełnione.

Ile zajmuje Diablo Immortal na telefon?

Odpowiedź na pytanie, ile zajmuje Diablo Immortal na telefon jest kluczowa, jeśli planujemy zacząć naszą przygodę z nią. Aplikacja ma spore wymagania systemowe, a nasza pamięć RAM musi wynosić przynajmniej 2,4 GB. Jest to bez wątpienia sporo, dlatego też wielu z nas niestety nie może sobie pozwolić na pobranie niezbędnych plików i cieszenie się rozgrywką. Wszystkie niezbędne pliki, które potrzebne są do gry, wymagają od nas około 10 GB wolnego miejsca na naszych telefonach. To, ile zajmuje Diablo Immortal na telefon, na szczęście dla wielu, jest wartością zmienną, jako że można zrezygnować z trybu HD, którego pliki zajmują pond 1 GB dodatkowego miejsca.

Kiedy Diablo Immortal na Samsungu?

Niektóre premiery gier są rozbijane na różne części, dlatego to, kiedy zobaczymy Diablo Immortal na Samsungu jest słusznym pytaniem. Na szczęście dla tych, którzy już od jakiegoś czasu oczekiwali premiery tej gry, Diablo Immortal jest dostępne na rynku już pod kilku miesięcy, zarówno na systemie iOS, jak i na Androidzie, co znaczy, że również na telefonach marki Samsung. 

Diablo Immortal - na jakiej telefony, ile zajmuje, kiedy na Samsungu (1)

Ten koreański gigant jest jednym z liderów w produkcji telefonów, a z ich urządzeń korzystają miliardy osób, dlatego fani gry często zadawali pytanie o to, kiedy Diablo Immortal pojawi się na Samsungu. Na ten moment, to właśnie na tych urządzeniach najchętniej korzysta się z tej aplikacji, a sama gra tylko w sklepie Play osiągnęła ponad 10 milionów pobrań.

Jak zagrać w Diablo Immortal na telefonie?

To, jak zagrać w Diablo Immortal na telefonie może stanowić dla niektórych graczy problem. Nie jest to łatwa w nawigacji gra, zwłaszcza dla amatorów, którzy nie są zaznajomieni z tego typu aplikacjami. Dla urządzeń z Androidem, Diablo Immortal jest dostępna w sklepie Play, z kolei dla użytkowników iOS-a gra jest możliwa do pobrania w App Store. Jeżeli chcemy zabrać się za rozgrywkę w odpowiedni sposób, dobrym pomysłem może być sprawdzenie wszystkich udostępnionych przez deweloperów informacji, zapoznać się z opisem gry lub też nawet poszukać tutoriali w Internecie. 

Gra na samym początku oferuje coś w rodzaju samouczka, pozwala nam zapoznać się ze wszystkimi jej elementami oraz wprowadza nas w rozgrywkę powoli, dzięki czemu mamy czas się w nią wkręcić i zrozumieć na czym ona polega. To, jak zagrać w Diablo Immortal na telefonie jest popularną w Internecie frazą, a na forum nie brakuje artykułów i wątków, które pomogą nawet najmniej doświadczonym graczom. 

Reklama