Wish – co to jest, jakie są opinie, i jak wyglądają zakupy?

Zakupy na Wish - opinie

Rozpocznijmy od tego czym jest platforma Wish. Jest to chińska platforma sprzedażowa, która cieszy się ogromną popularnością i opinią wśród użytkowników, także polskich. Wśród innych sklepów wyróżnia się przede wszystkim kolosalnie niskimi cenami, w porównaniu do cen pierwotnych danego produktu oraz ogromnym asortymentem. Sklep oferuje swoim użytkownikom elektronikę, gadżety, akcesoria, obuwie, elementy mechaniki, wystroju wnętrz i wiele innych kategorii. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu sklepowi, opiniom związanym z zakupami użytkowników na tej platformie. Podpowiemy Wam też, jak już dziś możecie rozpocząć swoje zakupy!

Jak zarejestrować się do Wish? Wystarczy założyć konto poprzez istniejące już konto google lub na facebooku. Jeżeli nie chcesz łączyć konta ze sklepem, zarejestruj się poprzez email. Platforma ta jako jedna z niewielu nie wymaga potwierdzenia email, który podałeś. Jest to bardzo duży plus, ponieważ zakupy możesz zacząć od razu! W takim razie, jak wyglądają zakupy na Wish, i jakie posiada opinie?

Zakupy na Wish – opinie

Co mówią opinie o platformie zakupowej Wish i sklepie Sandbella? Zdania na temat zakupów na Wish są bardzo podzielone. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, sprawdzimy je w dalszej części wpisu. Większość osób, która skarży się na sklep, obsługę, bądź jakość produktów, prawdopodobnie nie przeczytała regulaminu. Przed zakupem warto dowiedzieć się, jaką cenę wymagają producenci za wysyłkę do twojego kraju. Pamiętajcie, że produkty, które zamawiacie przychodzą z Chin! Kolejne negatywne opinie opierały się na długim czasie oczekiwania na dostawę. Wracając znowu do sedna – produkty przychodzą z Chin, dlatego warto zainteresować się ile będziemy musieli czekać na przesyłkę. Każdy produkt należy też do innej kategorii, dlatego jedna przesyłka może wymagać dwa tygodnie realizacji, a druga 2 miesiące. Pamiętajmy o tym, abyśmy później nie byli rozczarowani, że nasza paczka nie przychodzi na określony czas, który zakładaliśmy.

W sieci pojawia się jednak mały procent negatywnych opinii, które tyczą się nie dostarczonych paczek lub nieodpowiednich zamówień, względem tego, co klient zamawiał. Podczas takiej sytuacji należy skontaktować się z biurem obsługi klienta, do którego kontakt możemy wyszukać na oficjalnej stronie sklepu, bądź w aplikacji Wish. Jakie pojawiają się jeszcze opinie o aplikacji Wish? Jeżeli paczka, która do nas przyszła nie zgadza się z tym, co zamawialiśmy, pamiętajmy o zwrotach. Zwroty na Wish opierają się również na kontakcie z obsługą klienta. Jeżeli mamy zamir zażądać zwrotu pieniędzy można zrobić to za pośrednictwem aplikacji Wish lub wysyłając wiadomość email.

Aplikacja Wish – opinie

Aplikacja sklepu Wish, na której stworzenie zdecydowała się ta platforma cieszy się niezwykłą popularnością i zyskuje dość przychylne opinie. W sieci można znaleźć wiele pozytywnych opinii na temat aplikacji oraz tego, jak wyglądają zakupy. Największym, cenionym plusem jest to, że jest ona darmowa. Każdy użytkownik, używający Androida lub IOS może pobrać aplikację i cieszyć się korzystaniem z niej. Co ciekawe aplikacja skierowana jest głownie dla pań, jednak korzystać może z niej każdy, z dowolnego zakątka świata. Na dzień dzisiejszy aplikacja łączy ponad 500 milionów aktywnych kupujących. Kolejnym bardzo dużym plusem jest to, że mając aplikacje Wish kupujący mogą zdobywać nagrody, oraz dodatkowe rabaty.

Sprawdź również – Sklep internetowy Barbora – opinie klientów na forum, zarobki, kody rabatowe, Wikipedia

Aplikacja wyróżnia się szczegółowymi opisami przy każdym produkcie, co pozwala kupującemu łatwiej zapoznać się z tym co chce zakupić, pozwala na śledzenie swojego zamówienia oraz zwroty w okresie trzydziestu dni. Większość klientów, którzy wystawiają pozytywne opinie o aplikacji Wish, stawia przede wszystkim na wygodę, dlatego wybierają aplikacje, która jest bardzo konkretnie i czytelnie zbudowana oraz pozwala na szybkie i tanie zakupy. W dalszej części wpisu sprawdzimy, czy sklepy Wish istnieją w Polsce.

Sklepy Wish w Polsce, czy istnieją?

Wish niestety nie ma sklepów stacjonarnych, w szczególności w Polsce. Jest to platforma typowo Internetowa, która opanowuje cały świat i skupia się głównie na zakupach online, tworząc nowe możliwości, jak np. aplikacja Wish. Nie musisz się jednak martwić językiem na stronie, lub w aplikacji, gdyż dzięki tak dużej popularności tego sklepu, Polski język jest wprowadzony, a cała strona przetłumaczona. Dzięki temu nasze zakupy mogą przebiegać bezproblemowo i jeszcze szybciej.

Mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy na pytania związane z aplikacją, zwrotami, opiniami o sklepie Wish. Pamiętajmy jednak zawsze – jeżeli decydujemy się na zakupy na Wish, musimy pamiętać, że produkty dostarczane są z Chin, co może wiązać się z różnymi konsekwencjami i utrudnionym kontaktem z obsługą klienta.

Reklama