Sklep odzieżowy Sandbella – forum, sprawdzamy opinie użytkowników

Sklep Sandbella - forum, sprawdzamy opinie użytkowników

Wirtualny świat Internetu oferuje nam niezwykle wiele możliwości, m.in. zakupy online. Dziś weźmiemy pod lupę sklep odzieżowy Sandbella, który zyskuje ostatnimi czasy coraz to większą popularność i pozytywne opinie. Przede wszystkim jest to sklep, który posiada bardzo zróżnicowany asortyment i niezwykle szeroki wybór produktów odzieżowych. Oprócz tego ceny ubrań są wyjątkowo zachęcające, dlatego wiele kobiet decyduje się na zakupy w tym sklepie i wystawia na jej temat dość przychylne opinie. Sklep Sandbella oferuje głównie odzież damską, wyróżniając tym samym jeansy, swetry, sukienki, bluzy, body, marynarki, czy modę plażową. Czy warto jednak kupować rzeczy w ciemno bez zapoznania się z opiniami na forum na temat sklepu, jak wyglądają zakupy w Sandbella? Co to za sklep dokładnie?

Sprawdź również – Sandbella opinie szczera recenzja i ukryte fakty!

Sandbella i SHEINSIDE jest typowo sklepem online, nie ma swoich stacjonarnych przestrzeni, w których można przymierzyć ubrania. Nie do końca w takim razie wiemy co do nas przyjdzie stąd niekiedy rodzi się niepewność, a czasem nawet negatywne opinie. Na różnych forach można wyczytać opinie na temat tego sklepu. Są te pozytywne, jak i również te negatywne.

Łatwo jednak stwierdzić, że niestety tych drugich jest zdecydowanie więcej. Analizując tym samym serwisy z dostępnymi opiniami na forum, automatycznie wyświetla nam się średnia arytmetyczna wszystkich opinii, która tworzy łącznie 1,5 lub maksymalnie 2 gwiazdki, nie jest to zbyt zadowalający wynik, jednak z czego on dokładnie wynika? W dalszej części wpisu, co to za sklep Sandbella, sprawdzimy jakie pojawiają się dokładnie opinie na forum o Sandbella, jak wyglądają zakupy i czego dokładnie dotyczą negatywne opinie.

Sandbella – opinie klientów na forum

W takim razie, jakie pojawiają się opinie na forum o sklepie Sandbella i co to za sklep? Opinie na forum o sklepie Sandbella głównie opierają się na niezadowoleniu klientek, ze względu na jakość, która jak wskazują wpisy, pozostawia wiele do życzenia. Chodzi o materiał, wykonanie, czy nawet krój produktów. Wiele kobiet wspomniało o tym, że ich zamówiony produkt, nie zgadza się z produktem zamówionym. Dokładniej mówiąc często przychodził rozmiar za duży, bądź za mały. Zdarzyły się również sytuacje, gdzie dotarły produkty całkiem inne niż te z prawidłowego zamówienia. Wiele kobiet skarżyło się na i pozostawiało opinie na forum, które opisywały jakość produktów oraz to, że zostały oszukane.

Ciuchy nie wyglądają w rzeczywistości tak, jak na modelce na stronie Sandbella. Jeżeli chodzi o jakość wiele osób podejrzewa, że odzież ta pochodzi AliExpress, tylko sprzedawana jest kilka razy drożej na stronie sklepu. Ładnie przedstawiona marynarka lub kurtka na zdjęciu, w dobrej cenie, zachęca jednak do zakupu, prawda? Oczywiście te wszystkie pojawiające się opinie na forum mogą pochodzić od nieuczciwej konkurencji, dlatego ciężko w jakikolwiek sposób zweryfikować je. Tym samym, do takich wpisów, należy podchodzić z przymrużeniem oka.

Sandbella opinie na forum

Jakie jeszcze pojawiały się opinie na forum? Klientki głównie skarżyły się na obsługę sklepu i panujące tam zasady, które wprowadzają w błąd klientów na swoją korzyść. Czy tak rzeczywiście wyglądają zakupy w sklepie Sandbella? Przesyłka w sklepie Sandbella jest planowana od 4 do 5 dni roboczych. Jest to kolejna zachęcająca sprawa, która pomaga w manipulowaniu klienta. Gdy zakupi się produkt, czas dostawy zwiększa się nawet do 35 dni. Wtedy pojawia się komunikat, że produkty są wysyłane z Chin. Gdyby klientki wiedziały wcześniej o tej informacji, niektóre na pewno nie zdecydowałyby się na zakupy. Automatycznie jeżeli wysyłka jest z Chin, powiększa się cena dostawy oraz zwrotu.

Przy tak dużym niezadowoleniu kobiet i pojawiających się opiniach, często próbują skontaktować się z obsługą klienta, co swoją drogą jest bardzo trudne, oraz zwrócić zamówienie. Zwrot jest na rękę kupującego, czyli osoby, która dokonuje zwrotu zazwyczaj z powodu po prostu dostarczenia złego zamówienia oraz pieniędzy wyrzuconych w błoto. Dodatkowo fakt, że przesyłka jest z Chin, zwrot nie będzie wcale taki tani. Klientki na forum z opiniami informują, że cena za przesyłkę wynosi 59 zł.

Doliczając czas oczekiwania na zwrot pieniędzy oraz dojście tej paczki na prawidłowe miejsce. Klient może się mocno rozczarować i zdenerwować, jednak skoro zapłacił sporo pieniędzy za coś, co nie jest zgodne z tym co chciał, są tacy, co zapłacą 59zł za zwrot. Czy mamy jednak pewność, że ten zwrot dostaniemy? Wszystkie te opinie, pojawiały się na forum, w sieci, w związku z tym nie ma możliwości zweryfikowania autentyczności, tym samym, warto samemu doświadczyć zakupów w Sandbella, aby dowiedzieć się, czy są one zgodne z prawdą.

Zakupy w sklepie Sandbella – czas dostawy

Co warto jeszcze wiedzieć na temat zakupów w sklepie Sandbella? Co zrobić, aby uniknąć sytuacji przedstawionych wyżej, z którymi dzielą się inne kobiety i pozostawiają opinie na forum. Przede wszystkim, warto czytać opinie sklepu, bądź właśnie wpisy, takie jak ten, które naprowadzają kupującego na wiele niezbędnych informacji. Takie informacje przyczynią się do tego, że w przyszłości można uniknąć przykrych sytuacji, jeżeli chodzi o wysyłkę i czas oczekiwania na nią – czytajmy regulamin, który często pojawia się na forum.

Wiele osób podczas zakupów po prostu akceptuje regulamin, który specjalnie pod względem chwytu marketingowego, jest napisany jak najmniejszym druczkiem. Automatycznie wiele osób klika “akceptuj regulamin”, nie czytając jego treści, ponieważ ilość przekazywanych informacji oraz druk, którym jest napisany, nie zachęca do tego.

Dobrym rozwiązaniem jest kupowanie online, lecz w sprawdzonych wcześniej sklepach. Dodatkowo możemy posłużyć się opiniami znajomych, lub klientek na forum. Najlepszym jednak rozwiązaniem jest kupowanie stacjonarnie. Zachęcamy do tego, aby wspierać lokalne marki, które pozwalają na dokładne dobranie produktu do siebie oraz przymierzenie odzieży.

Reklama