Agata Fagata – kim jest, wiek, wzrost, bez makijażu, kosmetyki, operacja, chłopak

Agata Fagata - kim jest, wiek, wzrost, bez makijażu, kosmetyki, operacja, chłopak (1)

Nie sposób nie zgodzić się z twierdzeniem, iż ciężko obecnie nadążyć za nowymi gwiazdami w świecie influencerów. Tym bardziej, jeżeli nie jest to środowisko które nas w jakimkolwiek stopniu interesuje. Kim są ludzie, którymi żyją najmłodsi użytkownicy internetu? Fani memów i tik toka? Jedną z tych osób przybliżymy właśnie teraz w poniższym artykule.

Fagata, a właściwie Agata Fąk to dwudziestotrzyletnia influenecerka, która wybiła się w internecie na swoich umiejętnościach makijażowych oraz związku z popularnym kiedyś youtuberem i graczem Minecrafta Stuartem “Stuu” Burtonem. Już poniżej przedstawimy wam więcej informacji na temat Agaty, takie jak jej wymiary, wzrost, wiek, jak i wiadomości dotyczące przebytych operacji plastycznych. Odpowiemy również na pytania, czy Agata ma chłopaka? 

Agata Fagata – kim jest?

Agata “Fagata Fąk” to popularna polska influencerka, która popularność zdobyła na publicznym związku ze znanym youtuberem i graczem Minecrafta Stuartem “Stuu” Burtonem. Agata pierwszy raz publicznie pokazała się z byłym chłopakiem na filmach tworzonych w ramach Teamu X czyli grupy influencerów mieszkających w jednym domu, którzy nagrywali razem filmy i tworzyli szeroko pojęty kontent internetowy. 

Agata dała się już wtedy poznać jak kochająca makijaż i błyskotki dziewczyna. Jej zerwanie ze Stuu było publiczne i dosyć dramatyczne, gdyż dziewczyna nagrywała relacje na instagramie w których zapłakana i bez makijażu opisuje jak fatalnie była traktowana przez byłego chłopaka i jak bardzo źle się z nim czuła. Krótko po tym Stuu odszedł z publicznej sceny polskiego internetu, zaś Agata wystrzeliła w stronę większej popularności. 

Sprawdź również – Katarzyna Sawczuk – kim jest, wiek, wzrost, mąż, w ciąży,  Dziewczyny w Dubaju, Wikipedia

Fagata – wiek, wzrost

Wiek Fagaty przez długi czas nie był publicznie znany, lecz w tym momencie wiemy już, iż urodziła się ona w roku 2000. W tym kończy więc 23 lata. Wzrost i waga Agaty również są znane publicznie, z uwagi na jej występy w federacjach freak-fightowych, które cieszą się nadal ogromną popularnością w Polsce. Agata mierzy 163 cm wzrostu, zaś jej waga oscyluje w okolicach 55-60 kg. 

Fagata – bez makijażu

Agata znana jest z pasji i umiejętności makijażowych. W ubiegłych latach nawiązała ona współpracę z polską marką kosmetyków Ingrid, która dostępna jest m.in. w Rossmanie. W ramach współpracy Fagata wypuściła już trzy kolekcje kosmetyków, w tym ostatnią w grudniu ubiegłego roku pod motywem “Toxic”. 

Fagata – kosmetyki

W ramach swojej współpracy z marką Ingrid, Fagata wypuściła już trzy kolekcje kosmetyków do makijażu twarzy i ciała. Zdecydowanie największym hitem był stworzony przez Agatą rozświetlacz “pina” o jasnym, świetlistym błysku. Jej nowa kolekcja jest zdecydowanie największą z dotychczasowych i zawiera aż trzy paletki do makijażu oka. 

Mimo to, Agata nie boi się pokazywać publicznie bez makijażu. W jej relacjach na mediach społecznościowych możemy zobaczyć ją w bardziej naturalnym wydaniu. Czy to znaczy że Agata zajmuje się promowaniem naturalnego piękna? Nic bardziej mylnego. 

Sprawdź również – Paulina Młynarska – kim jest, wiek, wzrost, wykształcenie, mężowie, córka, Wajda

Fagata – operacja

W czasie swojej internetowej kariery, Agata miała wiele tzw. dram, jak i innych kontrowersji związanych z jej osobą. Jedną z największych było zrobienie, a następnie promowanie zabiegu BBL przez Agatę. BBL czyli brazilian butt lift to obecnie najbardziej niebezpieczny zabieg medycyny estetycznej. Agata zdecydowała się go wykonać u bardzo kontrowersyjnego doktora, przeciwko któremu toczy się postępowanie sądowe, z uwagi na nieprawidłowe wykonywanie zabiegów i wyrządzenie szkody swoim byłym pacjentkom. 

Mimo powyższych informacji, Agata zdecydowała się nie tylko wykonać zabieg u kontrowersyjnego doktora, ale również publicznie go polecać i chwalić się całym przebiegiem. W konsekwencji, spadła na nią ogromna fala krytyki, a obecnie sama zainteresowana przyznała, iż zabieg nie został wykonany prawidłowo i na początku tego roku zrobiła kolejny zabieg BBL, aby uzyskać efekt, którego nie udało się uzyskać za pierwszym razem.

Mimo naturalnie ładnego wyglądu, Agata wydaje się być ogromną fanką poprawiania urody “zabiegami kosmetycznymi”. W przyszłości planuje m.in. operację powiększenia piersi. Agata robiła również zabieg wolumetrii twarzy, powiększania ust czy odsysania tłuszczu z podbródka. 

Fagata – chłopak

Jedynym tematem bardziej kontrowersyjnym niż wygląd Fagaty, jest jej życie romantczne. W czerwcu ubiegłego roku miał miejsce ogromny skandal z jej udziałem, kiedy to światło dzienne ujrzały wiadomości głosowe nagrane przez Agatę sugerujące, iż ma zamiar wejść z bliższą relację ze Stuu głównie z uwagi na posiadane przez niego zasięgi w sieci oraz pieniądze. 

Po fali krytyki wydawało się, iż Agata znalazła w końcu szczęście w miłości. Na jej relacjach zaczął pojawiać się wytatuowany mężczyzna, a sama zainteresowana nie zaprzeczyła informacjom, wręcz wprost podkreślała, iż pierwszy raz jest szczęśliwie zakochana. Niestety, od kilku tygodni brak jest jakichkolwiek oznak obecności nieznajomego mężczyzny w jej życiu. Czy to znaczy, że Agata wróciła do bycia singielką?

Reklama