Paulina Młynarska – kim jest, wiek, wzrost, wykształcenie, mężowie, córka, Wajda

Paulina Młynarska - kim jest, wiek, wzrost, wykształcenie, mężowie, córka, Wajda (1)

Prawie każdy słyszał o Paulinie Młynarskiej albo w kontekście jej sławnych rodziców albo jej kontrowersyjnych wypowiedzi. Dzisiaj opowiemy dokładniej kim jest Paulina Młynarska? Ile ma lat i jakie jest jej wykształcenie? Sprawdzimy czy ma męża i dzieci? 

Paulina Młynarska – kim jest? 

Paulina Młynarska jest kobietą wielu talentów oraz osobowością medialną. Poza znanym nazwiskiem sławę przyniosły jej także role filmowe w takich filmach jak „Złotopolscy” czy „Bar Atlantic”. 

Dziennikarka, felietonistka, zagorzała feministka i trenerka jogi to tylko część jej pracy zawodowej. Wiele lat związana była z telewizją, gdzie współprowadziła poranny program „Pytanie na śniadanie” oraz programy o tematyce kobiecej w TVN Style, gdzie wraz z Dorotą Wellman była gospodarzem programu „Miasto kobiet”. Wiele lat była także związana z radiem RMF FM, Tok FM oraz Radiem ZET. 

Paulina Młynarska jest także pisarką, wydała aż 7 książek, wszystkie w tematyce kobiecej jak przystało na aktywną i zagorzałą feministkę. Zmęczona życiem w konserwatywnej Polsce ponad 3 lata temu Paulina Młynarska zniknęła z polskich mediów i przeprowadziła się na Kretę, gdzie wiedzie spokojne harmonijne życie. Mimo że na co dzień nie uczestniczy w życiu publicznym, to nadal zabiera głos w ważnych i irytujących ją wydarzeniach w Polsce bowiem Paulina Młynarska bardzo aktywna jest w internecie. 

Sprawdź również – Monika Miller – kim jest, wiek, wzrost, wykształcenie, matka, gliniarze, choroba, Wikipedia

Paulina Młynarska – wiek, wzrost 

Paulina Młynarska z krwi i kości jest Warszawianką urodzoną 15 listopada 1970 roku i jest zodiakalnym skorpionem. Jest córką znanego artysty Wojciecha Młynarskiego oraz aktorki Adrianny Godlewskiej. Paulina Młynarska ma starszą siostrę Paulinę, która także związała się z mediami oraz młodszego brata Jana, który natomiast podobnie jak ojciec zajmuje się muzyką. 51-letnia Agata Młynarska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych głównie za sprawa swojej walki na rzecz praw kobiet. Co do wzrostu Pauliny Młynarskiej to nie mamy pewności, bo takich informacji nigdzie nie ma, jednak wydaje się, że jest średniego wzrostu około 170 cm. 

Paulina Młynarska – wykształcenie

Paulina Młynarska niewątpliwie jest osobą medialną, występowała w filmach i teatrze była dziennikarką radiową i telewizyjną, felietonistką, jednak niewielu wie, że Paulina Młynarska nie ma wykształcenia w żadnym z tych zawodów. Nie ukończyła ani dziennikarstwa, ani aktorstwa, ani żadnego kierunku związanego z filologią polską tak naprawdę Paulina Młynarska nie ukończyła żadnych studiów wyższych, jednak okazuje się, że powodem tego jest fakt, że nie ukończyła nawet szkoły średniej. 

Młodziutka Paulina Młynarska w wieku 16 lat wyjechała do Francji i nigdy nie ukończyła swojej edukacji. 

Paulina Młynarska – mężowie 

Paulina Młynarska niewątpliwie miała burzliwe życie uczuciowe, albowiem dziennikarka aż cztery razy wychodziła za mąż. Oczywiście każdy szuka swojego szczęścia, a Paulinie Młynarskiej widocznie zajęło to więcej czasu. Pierwszą miłością Pauliny Młynarskiej był Paweł Nauman, z którym to ma córkę Alicję. O drugim i trzecim małżeństwie felietonistka nie mówi prawie wcale, wiemy tylko, że drugi mąż prawdopodobnie był aktorem. Trzeci natomiast z pochodzenia Francuz także związany był z filmem. Ostatnim mężem Agaty Młynarskiej był Michael Moritz dziennikarz amerykańskiego pochodzenia. Para poznała się w 2005 roku przy realizacji Miasta Kobiet, pobrali się w 2007 roku, a rozwiedli w 2010. Ostatni mąż Agaty Młynarskiej zmarł tragicznie w listopadzie 2022 roku. 

Paulina Młynarska – córka 

Pomimo wielu związków Paulina Młynarska ma tylko jedno dziecko z pierwszego małżeństwa córkę Alicję, którą urodziła jako 22-latka. Dziewczyna podobnie jak Paulina Młynarska żyje na swoich zasadach i nie przejmuje się opinią publiczną. Alicja Nauman urodziła się w 1992 roku i ukończyła etnologię i antropologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Dorosła dziś Alicja stroni od mediów i show-biznesu. 

Ponad 30-letnia córka Pauliny Młynarskiej mieszka w Londynie, gdzie niedawno wzięła ślub ze swoją wieloletnią partnerką Dominiką. 

 Paulina Młynarska – Wajda 

Paulina Młynarska znam jest ze swojej otwartości, oraz bezkompromisowego podejścia do wielu aspektów życia społecznego. Bardzo dobitnie i głośno wyraża swoje poglądy na tematy społeczne, jednak nie zawsze tak było. Okazuje się, że Paulina Młynarska w młodości była nieśmiałą spokojną dziewczyną i jak sama twierdzi zostało to wykorzystane gdy jako niedoświadczona dziewczyna zagrała w filmie Andrzeja Wajdy. 

Sprawdź również – Katarzyna Wajda – kim jest, wiek, wzrost, mąż, Matthew Wajda, rodzice, dzieci

Dziennikarka po latach wyznała, że jako 14-letnia dziewczyna została zmuszona do zagrania rozbieranej sceny w filmie „Kronika wypadków miłosnych”. Paulina Młynarska opowiada, że znany reżyser nie przejmował się nią i bez wahania pchnął ja w ramiona 18-letniego kolegi z planu a żeby pozbyć się zahamowań i skrępowania ekipa na planie podawała jej narkotyki i alkohol. Paulina Młynarska wyznała, że pomimo upływu lat to doświadczenie na zawsze ją zmieniło.

Reklama