Katarzyna Sawczuk – kim jest, wiek, wzrost, mąż, w ciąży,  Dziewczyny w Dubaju, Wikipedia

Katarzyna Sawczuk - kim jest, wiek, wzrost, mąż, w ciąży,  Dziewczyny w Dubaju, Wikipedia (1)

Mówią, że jest jedną z najlepiej zapowiadających się aktorek młodego pokolenia, a jej talent nie ustępuje urodzie, dlatego dzisiaj postaramy się odpowiedzieć na pytanie kim jest Katarzyna Sawczuk, ile ma lat, skąd pochodzi? I czy znajdziemy ją w Wikipedii. 

Katarzyna Sawczuk – kim jest? 

Katarzyna Sawczuk od dziecka marzyła o sławie i wielkiej karierze i już w wieku sześciu lat rozpoczęła przygodę z telewizją. Zadebiutowała w programie Od przedszkola do Opola i 2 lata później ponownie w nim wystąpiła. Można było oglądać ją także, w 2 edycji programu telewizyjnego Mam Talent, jednak ten program nie przyniósł jej rozgłosu. Jednak młoda Katarzyna Sawczuk nie poddała się i w 2014 roku spróbowała swoich sił w programie muzycznym The Voice of Poland, w którym doszła do samego finału. Kolejnym wielkim marzeniem Kasi Sawczuk było aktorstwo i tu odnalazła się doskonale. Możemy oglądać ją w takich serialach jak Czas honoru czy Barwy Szczęścia. Pierwszym filmem, w którym zagrała Katarzyna Sawczuk, było Miasto 44, ale najgłośniejszym i najbardziej kontrowersyjnym była produkcja Dziewczyny z Dubaju. 

Sprawdź również – Kasix – kim jest, wiek, wzrost, chłopak, Wykop, Twitter, jak się nazywa?

Katarzyna Sawczuk – wiek, wzrost

 Bohaterka naszego artykułu Katarzyna Sawczuk urodziła się w 1997 roku i pochodzi z Białej Podlaskiej. Młoda Katarzyna Sawczuk zachwyca nie tylko talentem, ale także urodą. 26-letnia Katarzyna Sawczuk ma 166 cm wzrostu i jest szczupłą, długowłosą blondynką o eterycznej urodzie i pięknym głosie. 

Katarzyna Sawczuk – mąż 

Pomimo młodego wieku Katarzyna Sawczuk ma za sobą burzliwe życie uczuciowe. Związana była z aktorem Nikodemem Rozbickim i Maciejem Musiałem jednak poważny związek Katarzyna Sawczuk stworzyła z wiele starszym od siebie Antkiem Królikowskim, jednak relacja ta nie przetrwała próby czasu i para rozstała się, jednak Kasia nie była długo sama i związała się z Mattią Rosinskim liderem zespołu BeMY. Para do dzisiaj jest razem i tworzą szczęśliwy związek. W jednym z wywiadów Kasia Sawczuk przyznała, że doskonale dogaduje się ze swoim partnerem. Matti to Polak francuskiego pochodzenia, który jak podkreśla aktorka, jest bardzo otwarty i szczery a w dodatku lubi przygody i jest ciekawy świata, dzięki czemu podzielają wspólna pasje, którą są podróże. W 2019 roku pojawiła się informacja, że zakochani zaręczyli się i planują ślub czy to prawda nie wiadomo, bo Kasia nie komentuje tych doniesień jednak póki co Katarzyna Sawczuk pozostaje panną.

Katarzyna Sawczuk – w ciąży 

Jakiś czas temu internet obiegła informacja, że Katarzyna Sawczuk jest w ciąży i wtedy posypały się gratulacje dla aktorki oraz zaczęło dociekanie, kto jest ojcem dziecka. Okazało się natomiast, że to był fejk news, bo Kasia nie była ani nie jest w ciąży, a w jednym z wywiadów szczerze przyznała, że nie myśli jeszcze o założeniu rodziny więc skąd się wzięła taka informacja? Możliwe, że z faktu, iż Katarzyna Sawczuk w serialu Barwy Szczęścia wciela się w rolę Julii i owa właśnie postać spodziewała się dziecka. Możliwe, że obserwatorzy, widząc kadry z filmu, wzięli je na poważnie, twierdząc, że ciąża Katarzyny Sawczuk jest prawdziwa. 

Katarzyna Sawczuk – dziewczyny z Dubaju

22 listopada 2021 roku odbyła się premiera filmu Dody „Dziewczyny z Dubaju” opisującego sponsoring dziewczyn. Bez wątpienia rola w tym filmie była jak dostać największym angażem Katarzyny Sawczuk, ale także jak sama podkreśla najbardziej wymagającym i wyczerpującym filmem. Katarzyna Sawczuk wciela się w nim w rolę Marianki młodej dziewczyny, która ma za sobą ciężkie dzieciństwo pełne patologii, przemocy, alkoholu. Młoda zagubiona dziewczyna pragnie wspaniałego życia i daje skusić się łatwym zarobkiem i luksusami. W filmie było dużo scen rozbieranych, wulgarnego zachowania i jak sama Katarzyna Sawczuk mówi, musiała poznać i pokochać swoją postać, aby mogła zagrać autentycznie i naturalnie.

Sprawdź również – Krystian „Krycha” Wilczak – wiek, wzrost, dziewczyna, rekord, Wikipedia

Katarzyna Sawczuk – Mam talent 

Aktorka próbowała swoich sił w różnych programach telewizyjnych i jednym z nich był program rozrywkowy „Mam talent”. 12-letnia wówczas Katarzyna Sawczuk stanęła na scenie przed jurorami Agnieszką Chylińską, Małgorzatą Foremniak i Kubą Wojewódzkim i zjawiskowo zaśpiewała piosenkę Anny German „Tańczące Eurydyki”. Katarzyna Sawczuk za swój występ otrzymała owacje na stojąco a od jury 3 razy tak i zdawało się, że jej dalszy udział w programie jest pewny, jednak stało się inaczej. Po zakończeniu wystąpień eliminacyjnych jurorzy wybierają 40 półfinalistów, którzy przechodzą do następnego etapy i tu niestety zabrakło Katarzyny Sawczuk. Wierni widzowie programu nie mogli w to uwierzyć, bo młodziutka Kasia Sawczuk zachwyciła wszystkich. 

Katarzyna Sawczuk – Wikipedia

Pomimo młodego wieku o Katarzynie Sawczuk można przeczytać w Wikipedii, która udostępnia sporo informacji o aktorce. Wikipedia opisuje zarówno życie prywatne jak i osiągnięcia zawodowe Katarzyny Sawczuk, więc jeżeli chce się poznać osobę Katarzyny Sawczuk, to bez wątpienia Wikipedia będzie dobrym wyborem.

Reklama