Aleksandra Michael – kim jest, wiek, wzrost, córka, partner, Wikipedia

Aleksandra Michael - kim jest, wiek, wzrost, córka, partner, Wikipedia (1)

Świat showbiznesu uznawany jest za najbardziej kontrowersyjny. Jednym z burzliwych tematów jest związek Aleksandry Michael i Jana Jakuba Kolskiego. Pomiędzy małżonkami jest dość spora różnica wieku, dlatego też para od dłuższego czasu jest na językach prasy, mediów oraz osób interesujących się życiem gwiazd. Kim jest Aleksandra Michael? Jaki jest jej wiek? Ile ma lat? Ile mierzy wzrostu? Odpowiedzi na te pytania poznasz w poniższej treści artykułu. Dowiesz się także, ile lat ma córka Aleksandry Michael, kim dokładnie jest jej partner, czy ma Instagrama oraz, jakie ciekawe informacje na jej temat można znaleźć w Internecie.

Aleksandra Michael – kim jest?

Kim jest Aleksandra Michael? Wiele osób kojarzy ją pod starym nazwisku – Fiedeń. Z nieznanych przyczyn, Aleksandra postanowiła zmienić nazwisko na Michael. Jest to nazwisko jej dziadka. Przypuszcza się, że mógł to być zabieg artystyczny. Nazwisko Michael brzmi światowo i dźwięcznie, przykuwa uwagę. Kim jest Aleksandra Michael? Jest aktorką, fotografką i producentką filmową. Ukończyła Wyższą Szkołę Sztuki i Projektowania w Łodzi, gdzie ukończyła kierunek fotografia. W 2000 roku zagrała rolę w filmie “Daleko od okna”, który okazała się być jej świetnym debiutem.  Następnie można było ją zobaczyć w spektaklu transmitowanym przez telewizję pt.”Kamera marzeń”. Jej kariera po studiach kręciła się wokół fotografii i projektowania. Co ciekawe, Aleksandra Michael z ogromnym zaangażowaniem tworzyła teledyski oraz filmy promocyjne. 

Aleksandra Michael - kim jest, wiek, wzrost, córka, partner, Wikipedia (1)

Kim jest Aleksandra Michael? Jak widać to barwna postać, której życiowym motywem przewodnim jest niewątpliwie sztuka. W 2012 roku zagrała główną rolę w filmie “Zabić bobra”. Jako młoda osoba została producentką filmu “Ułaskawienie”, co uznawane jest za duży sukces. Niedoświadczona jeszcze wtedy producentka otrzymała aż trzy nagrody – w Polsce, Ameryce i w Rosji.  W filmach “Las 4 rano” i “Republika dzieci” grała, a także wykonywała fotosy. Jeśli ciekawi Cię, w jakim wieku jest Aleksandra Michael, zostań z nami. W dalszej części artykułu dowiesz się m.in., ile ma lat, jakiego jest wzrostu, jak nazywa się jej córka, czy ma partnera, jakie treści umieszcza na Instagramie oraz jakie informacje na jej temat można znaleźć na Wikipedii.

Sprawdź również – Mateusz Gessler – kto to, wiek, wzrost, Magda Gessler, Warszawa Wschodnia, Wikipedia

Aleksandra Michael – wiek, ile ma lat?

Ile ma lat Aleksandra Michael? Żona Kolskiego jest w wieku 34 lat. Urodziła się w 1998 roku. Jak się okazuje, jej mąż jest starszy o 32 lata. W wieku 55 lat małżonek Aleksandry Michael został po raz kolejny ojcem. Jak widać, wiek nie zawsze ma znaczenie. Niektórzy twierdzą, że artystka wygląda u boku swojego małżonka jak córka, inni zaś uważają, że miłość nie zna wieku. Kolski rozwiódł się z żoną z poprzedniego małżeństwa, z Grażyną Błęcką – Kolską, którą, jak donoszą media niejednokrotnie zdradził. 

Jak się okazuje Grażyna nie zniosła kolejnej zdrady, tym razem, z wtedy 26-letnią Michael i wystąpiła o rozwód. Media donoszą, że kochanka zyskała same główne role w filmach swojego lubego. Para kochanków, teraz małżeństwo wygląda na szczęśliwych. Wspierają się w trudnych chwilach. Aleksandra wspierała męża w załatwianiu formalności związanych ze śmiercią jego córki. 

Aleksandra Michael – wzrost

Niestety, Aleksandra Michael nie udostępniła wiedzy na temat jej wzrostu do informacji publicznej. Można wnioskować, iż jest ona średniego wzrostu kobietą o drobnej, szczupłej budowie ciała.

Aleksandra Michael – córka

Aleksandra Michael wraz z Janem Jakubem Kolskim doczekała się córeczki Poli, która obecnie ma 10 lat. Aktorka chroni wizerunek córki, dlatego też nie znajdziecie żadnych zdjęć ani na Instagramie, ani na innych mediach społecznościowych Aleksandry. Widocznie rodzice chcą chronić prywatność swojej córki i nie decydują samodzielnie o tym, czy córka ma być osobą medialną, czy też nie. Kiedy będzie dorosła sama podejmie tę ważną decyzję. Jest to jak najbardziej odpowiedzialne i cenione w świecie show-biznesu rozwiązanie.

Sprawdź również – Małgorzata Opczowska – kto to, ile ma lat, mąż, Jacek Łęski, Pytanie Na Śniadanie

Aleksandra Michael – partner

Jak już wcześniej wspomnieliśmy Aleksandra Michael jest związana z partnerem Janem Jakubem Kolskim, polskim reżyserem. W latach 1990 – 2011 był mężem Grażyny Błęckiej -Kolskiej, gwiazdy “Kogel Mogel”. Partner Aleksandry urodził się 1956 roku we Wrocławiu, gdzie też zaczęła się jego kariera. Początkowo pracował w TVP Wrocław na stanowisku operatora, awansując w późniejszym czasie na stanowisko głównego reżysera. W 1995 roku ukończył PWSFTviT w Łodzi na Wydziale Operatorskim. 

W międzyczasie reżyser przebywał w wojsku. Partner Michael jest autorem wielu krótkometrażowych filmów podróżniczych, które ściśle były związane z pasją do natury. Kolski niejednokrotnie był nagradzany w różnych kategoriach na wielu festiwalach w kraju i na świecie. Od 22 lat jest członkiem Europejskiej Akademii Filmowej. Ma ogromny dorobek artystyczny. Szczególnie ważne dzieła to “ Diabeł przewrotny”, czy “Bajka o bardzo lekkim chlebie”.

Aleksandra Michael – Instagram

Aleksandra Michael posiada Instagrama. W opisie prywatnego Instagrama można znaleźć odnośnik do konta fotograficznego, na którym Michael publikuje swoje artystyczne kadry. Na Instagramie nie ma zbyt wielu zdjęć z życia prywatnego fotografki. Zdjęcia cechują się naturalnością. Inspirują do przeglądania kolejnych zdjęć ze względu na swoją nietuzinkowość. Niektóre z fotografii są dość abstrakcyjne. Instagram to świetne miejsce do pokazywania swoich fotograficznych poczynań.

Aleksandra Michael – Wikipedia

Niestety na Wikipedii nie ma żadnych informacji na temat Aleksandry Michael. Doszukując się ciekawostek na jej temat można jedynie natrafić na Wikipedii wzmiankę w życiorysie Jana Jakuba Kolskiego, że jest on związany z Aleksandrą Michael. Więcej można przeczytać o Michael na portalach plotkarskich, aniżeli na Wikipedii. 

Reklama