Małgorzata Opczowska – kto to, ile ma lat, mąż, Jacek Łęski, Pytanie Na Śniadanie

Małgorzata Opczowska - kto to, ile ma lat, mąż, Jacek Łęski, Pytanie Na Śniadanie (1)

Celebryci są w dzisiejszych czasach niezwykle sławnymi ludźmi. Nie muszą być piosenkarzami, aktorami, czy influencerami, aby zyskać dużą popularność. Wystarczy jeden epizod, który pozwoli na częstsze pokazywanie się w mediach, aby zyskać wielu fanów oraz ogromne zainteresowanie. Do takich osób należy jedna z telewizyjnych prezenterek Małgorzata Opczowska, która od wielu lat współpracuje z TVP, jednak jej kariera nabrała na sile, kiedy zastąpiła poprzednią prezenterkę Pytania na Śniadanie. Marcelina Zawadzka jest uwielbiana przez fanów, dlatego jej następczyni budzi ogromne zainteresowanie. 

Sprawdź również – Mateusz Gessler wiek syna Magdy Gessler.

W dzisiejszym artykule przedstawiamy Małgorzatę Opczowską, prezentujemy kto to, ile ma lat Małgorzata Opczowska, kto jest mężem Małgorzaty Opczowskiej, co łączy Małgorzatę Opczowską z Jackiem Łęskim. Sprawdzamy jak Małgorzata Opczowska odnajduje się w Pytaniu na Śniadanie oraz co robi Małgorzata Opczowska w TVP Info. 

Małgorzata Opczowska – kto to? 

Małgorzata Opczowska jest prezenterką telewizyjną, która poprowadziła już kilkanaście programów telewizyjnych oraz różne wydarzenia nadawane w telewizji na żywo. Małgorzata Opczowska, jako młoda dziewczyna nie miała nawet w planach wiązać się z telewizją oraz show-biznesem. Kobieta planowała zostać prawnikiem i w tym kierunku ukończyła studia, jednak podczas praktyk w sądzie doszła do wniosku, że polskie sądownictwo za bardzo odbiega od tego, które widziała w amerykańskich serialach i zgłosiła się na casting telewizyjny. 

W dziennikarstwie oraz pracy w stacjach telewizyjnych jest znana od ponad 15 lat. Początkowo prezenterka pracowała w TVN, gdzie prowadziła programy rozrywkowe takie jak „W czym do ślubu”, „Apetyt na kasę”, „Granie na śniadanie”, „Mania grania”. 

Dodatkowo Małgorzata Opczowska znalazła swoje miejsce w stacji TVP. Serwisy informacyjne oraz prowadzenie relacji z różnych wydarzeń weszło jej w krew i w takich zadaniach kobieta odnajduje się fantastycznie. 

Małgorzata Opczowska dzięki wspaniałemu gustowi oraz wyczuciu smaku do tworzenia dekoracji, oraz stylizacji ślubnych znakomicie sprawdziła się w programie „W czym do ślubu”. Kobiecie zaufało wiele par, które nie potrafiły samodzielnie przygotować swojego wesela. 

Małgorzata Opczowska - kto to, ile ma lat, mąż, Jacek Łęski, Pytanie Na Śniadanie (1)

Popularne programy telewizyjne miały przyjemność gościć Małgorzatę Opczowską w swoich występach, wystąpiła m.in. w „Dance Dance Dance”. W roli tancerki Małgorzata Opczowska odnalazła się świetnie, jednak nie ukrywała, że kosztowało to ją sporo wysiłku. 

Małgorzata Opczowska – wiek, ile ma lat?

Małgorzata Opczowska jest osobą medialną, chętnie dzieli się ze swoim widzami różnymi wydarzeniami z życia, jednak niektóre kwestie pozostawia tylko dla siebie. Na Instagramie pokazała zdjęcie ze swoich urodzin, ale zakrywa świeczkę, która wskazuje ile lat ma Małgorzata Opczowska. Wiek Małgorzaty Opczowskiej ciekawi wiele osób. Pojawiają się różne spekulacje na temat wieku kobiety. 

Oficjalnie wiele źródeł podaje, że Małgorzata Opczowska ma 34 lata. Niekiedy możecie spotkać wpisy, które podważają tę informację, wskazując, że Małgorzata Opczowska ma trochę więcej lat, niż podaje. Zadaniem fanów prezenterki oraz bliskich osób takie wpisy są niepotrzebnie koloryzowane. 

W dalszej części naszego artykułu przedstawiamy męża Małgorzaty Opczowskiej. 

Małgorzata Opczowska z mężem 

Życie prywatne Małgorzaty Opczowskiej interesuje wiele osób. Mąż Małgorzaty Opczowskiej jest dobrze znanym prezenterem z TVP, gdzie obecnie pracują razem. Małżeństwo Małgorzaty Opczowskiej nie trwa długo, ponieważ obecny mąż Małgorzaty Opczowskiej jest jej drugim wybrankiem, z którym stanęła przed ołtarzem w 2021 roku. 

Niektóre osoby krytykują wybór męża przez Małgorzatę Opczowską, ponieważ tych dwoje dzieli 25 lat różnicy wieku. Jak sami zainteresowanie zaznaczają, wiek nie ma znaczenia, liczy się wzajemne zrozumienie oraz dopasowanie. Przez wiele lat się przyjaźnili oraz współpracowali, co wpłynęło na nawiązanie niesamowitej więzi. 

Małgorzata Opczowska Jacek Łęski

Małgorzatę Opczowską z Jackiem Łęskim razem widywano często, ponieważ jako współpracownicy mieli ze sobą stały kontakt. Pracując dla tej samej stacji telewizyjnej, mogli nawzajem sobie pomagać. Jacek Łęski był zawsze dla Małgorzaty Opczowskiej ogromnym wsparciem. 

Kiedy na jaw wyszły informacje o rozwodzie Małgorzaty Opczowskiej wiele osób mówiło wprost, że Jacek Łęski może wiedzieć na ten temat dużo. I tak się stało, po jakimś czasie Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski zaczęli się oficjalnie pokazywać razem. 

Jak sami zaznaczają wspólna praca, połączyła ich na dobre. Obecnie będąc już małżeństwem, planują wspólną przyszłość oraz powiększenie rodziny. 

Małgorzata Opczowska – Pytanie na Śniadanie

Pytanie na Śniadanie jest jednym z popularniejszych programów śniadaniowych. Prowadzący muszą być osobami lubianymi przez oglądających, ponieważ przez kilka pierwszych godzin każdego dnia towarzyszą Polakom w porannych czynnościach. 

Małgorzata Opczowska współpracowała z Pytaniem na Śniadanie już od kilku lat, jednak nigdy nie była współprowadzącą. W momencie, kiedy Marcelina Zawadzka zdecydowała się na odejście, stacja TVP w pierwszej kolejności zaproponowała Małgorzacie Opczowskiej prowadzenie programu. Obecnie Małgorzata Opczowska w Pytaniu na Śniadanie pracuje u boku Tomasza Wolnego. Prezenterzy fajnie się dogadują i ich duet został polubiony przez tysiące oglądających. 

Małgorzata Opczowska – TVP Info

Małgorzata Opczowska jest doskonale znana z programów informacyjnych, które od 15 lat prowadzi w TVP Info. Zadanie nie jest proste, ponieważ na poprowadzenie takie kanału nie wystarczy tylko przeczytanie informacji podanych na kartce. Małgorzata Opczowska cechuje się obszerną wiedzą, dlatego jej programy są prowadzone profesjonalnie.

Małgorzata Opczowska podczas prowadzenia transmisji z wojny na Ukrainie za wszelką cenę próbowała zachować pełen profesjonalizm, jednak prezentera przeżywała trudne chwile, nie ukrywała emocji na wizji, ponieważ jej mąż Jacek Łęcki wyjechał na Ukrainę, aby relacjonować wydarzenia z wojny. 

Reklama