Andrzej Grabowski – gdzie mieszka ten fenomenalny aktor?

Andrzej Grabowski - gdzie mieszka ten fenomenalny aktor (1)

Andrzej Grabowski to z pewnością jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w Polsce. Przede wszystkim jest on bardzo często uznawany za wybitnego aktora, jednak niewiele osób wie o tym, że posiada on na swoim koncie również kilka ciekawych występów satyrycznych. Dodatkowo poza wyśmienitymi rolami i wcześniej wspomnianymi występami satyrycznymi, może on się również pochwalić tym, że ma również kilka nagranych kawałków muzycznych, które niegdyś były wysoko notowane na dość popularnych listach przebojów.

Tak duża popularność niesie za sobą pytania, które zadają sobie jego najwierniejsi fani. Chodzi tutaj m.in. o to, gdzie mieszka dokładnie Andrzej Grabowski? Jak wygląda jego majątek i czym może się on pochwalić? Oczywiście większość z nas kojarzy postać Andrzeja Grabowskiego z roli Ferdka z serialu „Świat Według Kiepskich”, w tej roli Ferdek mieszka we Wrocławiu, dodatkowo niektórzy kojarzą aktora z rolą Olgierda Kaczmarczyka, która pojawia się w serialu „Pierwsza Miłość”.

Sprawdź również – Marcin Korcz – kto to, ile ma lat, wzrost, żona, dzieci, gdzie mieszka, Wikipedia

Andrzej Grabowski w chwili obecnej ma 70 lat, jak na ten wiek trzeba przyznać, że całkiem dobrze się trzyma i wygląda. Jak dorobił się majątku, sławy, gdzie dokładnie mieszka Andrzej Grabowski? Na te i wszystkie pozostałe pytania udzielimy odpowiedzi w dalszej części wpisu.

Andrzej Grabowski – gdzie mieszka?

Aktor o którym mowa, urodził się dokładnie 15 marca 1952 roku. Swoje doświadczenie i umiejętności nabył w Państwowej Szkole Teatralnej w Krakowie, to właśnie tam poznał tajniki związane ze sztuką aktorską, które pozwoliły mu na uzyskanie tak dużej sławy. Dzięki ukończonej szkole Wyższej, zdobył on posadę w Teatrze im. Juliusza Słowackiego, to właśnie tam rozwijał się i szlifował kunszt aktorski. W tym okresie Andrzej Grabowski mieszkał w Krakowie, jak potoczyła się dalej jego kariera? Gdzie mieszka teraz ten fenomenalny aktor – Andrzej Grabowski?

Przede wszystkim Andrzej Grabowski posiada na swoim koncie szeroką listę utworów, w których wcielał się w różne, ciekawe postacie. Ciekawostką jest również fakt, że Andrzej Grabowski wystąpił gościnnie na teledysku „Big Cyc – Świat Według Kiepskich”, który został wyprodukowany na rzecz serialu 22 lata temu.

Gdzie obecnie mieszka Andrzej Grabowski? Przechodząc do sedna i odpowiedzi na wcześniej wymienione pytanie. Jego fani są niezwykle ciekawi tego, gdzie mieszka dokładnie Andrzej Grabowski. Wiele osób sądziło, że ten niezwykły aktor mieszka we Wrocławiu, jednak wiele doniesień wskazuje to, że aktor mieszkał w swojej posiadłości – dworku w Wężyku, który jest zlokalizowany obok Grodziska Mazowieckiego. Tak było przynajmniej do momentu, w którym w jego życiu doszło do nieoczekiwanego zwrotu – rozwodu. Sytuacja dość mocno wpłynęła na życie Andrzeja Grabowskiego, chodzi tutaj m.in. o wpływ na jego psychikę oraz podział majątku.

Andrzej Grabowski - gdzie mieszka ten fenomenalny aktor (1)

Odpowiadając na pytanie, gdzie mieszka Andrzej Grabowski – nie ma rzetelnych źródeł, które mogłyby potwierdzić to pytanie. Pojawiają się jedynie przypuszczenia, że większość swojego czasu aktor spędza we Wrocławiu i w Warszawie. Wiemy jedynie, że Andrzej Grabowski niezwykle ceni swoją prywatność i nie wypowiada się na temat tego, gdzie mieszka obecnie i w jakim mieście. 

Reklama