Gdzie mieszka kontrowersyjny Kononowicz z YouTube?

Gdzie mieszka kontrowersyjny Kononowicz z YouTube (1)

YouTube obecnie przesycony jest wszelką, różną, brudną i kontrowersyjną maścią, niekiedy niepojącej materiałami treści. Serwis ten oferuje wiele różnych tematów, począwszy od filmów dokumentalnych, kończąc po bezsensowne nagrywki różnych osób, w tym m.in. Krzysztofa Kononowicza z Uniwersum Szkolnej 17.

Z pewnością wielu z Was słyszało choć raz o tym, kim jest Krzysztof Kononowicz, który kilkukrotnie wystartował w wyborach na prezydenta miasta Białegostoku, które oczywiście przegrał, natomiast dużą uwagę skupiono wtedy wokół jego kampanii wyborczej i samej postaci i stylu. Krzysztof Kononowicz jest również znany YouTube i tego, że kręci on różne filmiki z inną, również kontrowersyjną postacią „Majorem” – jest on również uznawany za korona sceptyka.

To właśnie Internet i serwis YouTube umożliwił mu reaktywację i ponowną popularność od 2006 roku i jego słynnej wypowiedzi w trakcie kampanii wyborczej, która brzmiała w następujący sposób – „Nie będzie niczego.”. Obecnie Krzysztof Kononowicz uznawany jest za „Pato-gwiazdę” i takie opinie pojawiają się m.in. na wielu forach internetowych. Jego materiały są niezwykle kontrowersyjne jak i on sam.

Sprawdź również – Andrzej Grabowski – gdzie mieszka ten fenomenalny aktor?

Z historii takich „Patostreamerów” zauważyć można pewną tendencję, tak samo jak w przypadku Adriana Nowaka z Żalno i Daniela Magicala z YouTube, wskazuje się, że fani są zainteresowani tym, gdzie mieszkają takie osoby. Tak samo jest w przypadku naszej gwiazdy z Uniwersum Szkolnej 17. W sieci aż buczy i huczy od zapytań „gdzie mieszka Kononowicz?”. My wychodząc naprzeciw temu wyzwaniu, postanowiliśmy wskazać dokładny adres i miejsce zamieszkania, na tyle ile było to możliwe. Takie informacje są dostępne przede wszystkim na różnych forach internetowych.

Gdzie mieszka – Kononowicz, postać Uniwersum Szkolnej 17?

W takim razie, przechodząc do sedna zapytania, która zyskuje na coraz to większej popularności w sieci, gdzie mieszka Krzysztof Kononowicz, gwiazda Uniwersum szkolnej 17? Wbrew powszechnej opinii Kononowicz posiada wiele fanów. Obserwując jego kanał na YouTube „Mleczny Człowiek – Krzysztof Kononowicz”, zauważyć można to, że posiada on aż ponad 139 tys. subskrybentów, dodatkowo wstawia on praktycznie codziennie różne kontrowersyjne materiały, które ogląda średnio 40 tys. osób.

Filmy same w sobie są bezsensowne i niekiedy obrzydliwe, jednak to właśnie na tym Kononowicz opiera swoją popularność. Praktycznie pod każdym materiałem pojawiają się pytania odnośnie tego, gdzie mieszka Kononowicz, wiele osób zadaje pytania, czy Uniwersum Szkolnej 17 to właśnie adres, który zlokalizowany jest w Białymstoku?

Przede wszystkim ta nazwa opisuje wszystkie akcje i wydarzenia, które odgrywają się w posiadłości wcześniej wspomnianego Krzysztofa Kononowicza i Majora Suchodolskiego. W Białymstoku dość często opisuje się ulicę Szkolną 17 jako tzw. „Belweder Warmianina” czy też niekiedy usłyszeć można na wielu forach internetowych „Pałac Prezydencki Kononowicza”.

Gdzie mieszka kontrowersyjny Kononowicz z YouTube (1)

Odpowiadając na główne pytanie o adres i o to gdzie mieszka Kononowicz, wskazujemy na podstawie źródeł zgromadzonych z YouTube i for internetowych to, że Krzysztof Kononowicz mieszka w Białymstoku na ulicy Szkolnej 17, tak jak wskazuje to na swoich filmikach.

Kononowicz obecnie ukończył 59 lat, jego życiorys jest dość krótki, bowiem jest on bezrobotny od 1994 roku, natomiast z zawodu jest on kierowcą- mechanikiem. Charakter jego filmików, które wstawia na YouTube zdumiewają te osoby, które oglądają go pierwszy raz. Wiele zapytań odnosi się do tego, czy Krzysztof Kononowicz jest poczytalny, i to czy te wszystkie materiały, które są umieszczane na jego kanale są manipulowane przez kogoś z zewnątrz, który stara się wykorzystywać te postacie w celu monetyzacji i zysków. Oczywiście nie możemy w żaden sposób potwierdzić, są to jedynie przypuszczenia, jakie można przeczytać na forach internetowych i w sekcji komentarzy pod filmami Kononowicza.

Reklama