Aneta Glam-Kurp – kim jest, wiek, dzieci, mąż, skąd pochodzi, Wikipedia

Aneta Glam-Kurp - kim jest, wiek, dzieci, mąż, skąd pochodzi, Wikipedia (1)

W ostatnim czasie popularnym programem jest reality show „Żony Miami”. Udział w tym projekcie biorą kobiety, które wyemigrowały z Polski i rozpoczęły nowe, lepsze życie na Florydzie, w Stanach Zjednoczonych. Wiele tych kobiet swoją obecną pozycję zawdzięczają mężom, z którymi związały się po wyjechaniu z naszego kraju. 

Do grona pięknych oraz bogatych żon należy Aneta Glam-Kurp, kobieta dziś może zabłysnąć w blasku fleszy jako znana celebrytka. Życie Anety Glam-Kurp nie zawsze było tak piękne, jak wygląda obecnie, fani kobiety śledząc program, mogli się o tym dowiedzieć, jednak nie wszystkie fakty zostały przedstawione, jakie miały miejsce kiedyś w ponurej przeszłości. 

Z tego powodu w poniższym artykule przedstawiamy nieznane fakty z życia Anety Glam-Kurp. Oczywiście zamieszczamy informację, kim jest Aneta Glam-Kurp, jaki jest wzrost, waga oraz wiek Anety Glap-Kurp. Odpowiadamy na często pojawiające się pytanie, czy Aneta Glam-Kurp ma dzieci, kim jest mąż celebrytki. Dla wyjaśnienia pewnych kwestii zdradzamy skąd pochodzi Aneta Glam-Kurp oraz jak wyglądało jej życie kiedyś. Na koniec sprawdzamy, co na temat Anety Glam-Kurp znajdziemy w Wikipedii. 

Aneta Glam-Kurp – kim jest?

Aneta Glam-Kurp zasłynęła w show-biznesie jako żona milionera. Zgodziła się na udział w programie „Żony Miami”, w którym opisywane są historie kobiet, które wyjechały z naszego kraju do tego urokliwego miejsca. Wiele osób zna Anetę Glam-Kurp jako celebrytkę, kobieta nie pracuje zawodowo, wspiera swojego męża oraz realizuje swój amerykański sen, który trwa w najlepsze. 

Przed laty Aneta Glam-Kurp próbowała swoich sił w modelingu, wyjeżdżała do Nowego Jorku oraz Tajlandii. To zajęcie jednak nie było proste dla Anety, jak sama przyznaje, była za młoda i niedoświadczona na tak specyficzne środowisko. Przebywając w Nowym Jorku, nie potrafiła zawalczyć o najlepsze zlecenia, zimny i bezlitosny świat ją paraliżował, dlatego postanowiła stamtąd uciec. 

Aneta Glam-Kurp obecnie prowadzi wymarzone życie, poza obowiązkami związanymi z promocją swojej osoby oraz pomocą w działalności męża, kobieta aktywnie spełnia się jako wolontariusza dla zwierząt, w szczególności dla kotów, które przygarnia, opiekuje się nimi oraz szuka im nowych domów. Koty są dla kobiety wyjątkowymi zwierzętami, dlatego tak dużo robi dla tych futrzaków. 

Sprawdź również – Dominik Abus – kim jest, wzrost, wiek, pochodzenie, firma, dzieci, rodzice, Wikipedia

Aneta Glam-Kurp – wiek, wzrost, waga

Kolejnym chętnie zadawanym pytaniem jest to wiek, wzrost i waga Anety Glam-Kurp. Jak już wcześniej wspominaliśmy Aneta Glam-Kurp przed laty zajmował się modelingiem, miała do tego odpowiednie warunki, ponieważ wzrost oraz waga Anety Glam-Kurp idealnie pasowały do tego zawodu. Obecnie kobieta nie jest aktywna w modelingu, jednak jej wzrost oraz utrzymana w znakomitym stanie waga pozwalają na robienie licznych sesji zdjęciowych. 

Aneta Glam-Kurp ma 181 cm wzrostu, waga celebrytki nie jest ujawniana, jednak nam udało się dotrzeć do tych informacji, kobieta waży 67 kg. Interesującą kwestią jest jeszcze wiek Anety Glam-Kurp, wygląd kobiety jest perfekcyjny, fani często pytają, ile lat ma Aneta Glam-Kurp. Dokładnej daty urodzenia Anety Glam-Kurp nie jesteśmy w stanie przedstawić, ale jak donoszą oficjalne źródła, kobieta ma 48 lat. 

Aneta Glam-Kurp – dzieci

Czy Aneta Glam-Kurp ma dzieci? Życie Anety Glam-Kurp przed poznaniem obecnego partnera różnie się układało, kobieta pragnęła zdobyć sławę oraz niezależność finansową, dlatego nie myślała o założeniu rodziny. Te plany często przekładała na inny moment. 

Fani kobiety wyszukują informacji o dzieciach Anety Glam-Kurp, ponieważ kobieta nigdy nie była widziana z dzieckiem. Wcześniejszy związek celebrytki nie przyniósł Anecie Glam-Kurp dzieci. Na obecną chwilę potwierdzoną informacją jest fakt, iż Aneta Glam-Kurp nie ma dzieci. 

Sprawdź również – Aleksandra Janiec – kim jest, wiek, wzrost, mąż, ciąża, dzieci, Wikipedia

Aneta Glam-Kurp – mąż

Kim jest mąż Anety Glam-Kurp? Mąż Anety Glam-Kurp jest znanym miliarderem, jego firma zajmuje się transakcjami płatniczymi na całym świecie, od 1997 roku firma jest nawet notowana na giełdzie. Pochodzący z Węgier 71-letni miliarder w wieku 27 lat założył swoją działalność, od tamtego czasu bezustannie rozwija swoje biznesy. 

Aneta Glam-Kurp tak naprawdę nie wzięła ślubu z miliarderem, Georg Wallner jest partnerem kobiety, z którym jest już od ponad 9 lat. Para poznała się we Francji, gdzie Aneta Glam-Kurp mieszkała z poprzednim mężem. Aneta Glam-Kurp jest niesłychanie blisko ze swoim obecnym partnerem, dlatego wiele osób mówi o nich jak o małżeństwie. Para pomimo dużej różnicy wieku dogaduje się doskonale. 

Aneta Glam-Kurp – skąd pochodzi?

Mieszkająca na wybrzeżu Florydy Aneta Glam-Kurp pochodzi z niewielkiej miejscowości w województwie opolskim. Kobieta jako młoda dziewczyna wychowywała się na wsi, po rozwodzie rodziców została z matką, dlatego też jest z nią tak bardzo zżyta. 

Pochodząca z małej miejscowości koło Brzegu celebrytka nie miała łatwego życia, Aneta Glam-Kurp szczerze przyznaje, że jej dzieciństwo oraz młodość było walką o przetrwanie, klepanie biedy przez nią i matkę to zapamiętamy obraz. 

Aneta Glam-Kurp – kiedyś

Ludzie, którzy znają Anetę Glam-Kurp z dawnych lat przyznają, że kobieta kiedyś wyglądała inaczej. Obecnie wygląd celebrytki został mocno zmieniony. Kiedyś Aneta Glam-Kurp nie miała upiększonych ust, kości policzkowych, powiększonych piersi oraz była okrąglejsza. 

Obecnie Aneta Glam-Kurp wygląda inaczej, jednak podejście do świata i ludzi ma dalej takie samo jak kiedyś. 

Aneta Glam-Kurp – Wikipedia

Platformę Wikipedia każdy z nas zna, chociażby z tego, że można tam znaleźć praktycznie każdą informację. Na Wikipedii znaleźć można przede wszystkim biografię celebrytów i gwiazd. Jak jest w przypadku Anety Glam-Kurp, czy Wikipedia publikuje jakikolwiek wpis na jej temat? Wikipedia gromadząc miliony wpisów na swoich serwerach nie opublikowała jeszcze wpisu o Anecie Glam-Kurp, z pewnością za jakiś czas to się zmieni, ale na obecną chwilę w Wikipedii nie znajdziecie szukanych danych o Anecie Glam-Kurp.

Reklama