Fajne i śmieszne imię dla białego psa – TOP50

Fajne i śmieszne imię dla białego psa -  TOP50 (1)

Dawne czasy, kiedy to zwierzęta domowe, tak naprawdę rzadko kiedy przebywały w domach, minęły i to już jakiś czas temu. Obecnie koty oraz psy stanowią część naszej rodziny. Trzymanie psa w budzie na łańcuch jest nawet zakazane, możecie wtedy dostać dość spory mandat, ponieważ w takich warunkach żaden psiak nie może przebywać, ograniczone ruchy oraz pole do poruszania się jest uznawane za stosowanie przemocy wobec psa.

Ludzie, którzy już zdecydują się na posiadanie psa w domu lub mieszkaniu, przyjęcie nowego mieszkańca zawsze przeżywają, przygotowanie legowiska oraz zaopatrzenie w jedzenie dla pupila jest bardzo ważnym krokiem, ponieważ czworonożny przyjaciel każdego domu potrzebuje zupełnie innego pokarmu niż my. 

Następnym niezwykle ważnym krokiem jest wybór imienia, to zadanie jest wbrew pozorom trudne, ponieważ nigdy nie wiemy jakie będzie nasze pierwsze spotkanie, jaki charakter będzie miał nasz pies oraz które cechy będą go wyróżniały. Możecie dobierać imię dla psa, sugerując się jego rasą, wyglądem, kolorem, wielkością oraz charakterem, jednak ten odkrywamy z czasem, dlatego pierwsze wrażenie może być mylne. Coraz częściej na ulicach spotyka się białe pieski, ich imiona potrafią nas zaskoczyć, rozbawić. Właściciele nie zawsze wiedzą, jak nazwać białego psa.

Ułatwiając wam to zadanie w poniższym artykule, przedstawiamy najlepsze imię dla białego psa, imię dla czarno-białego psa, imię dla dużego białego psa oraz imię dla białego psa suczki. Na koniec przedstawiamy, jak śmiesznie nazwać białego psa. Mamy nadzieję, że poniższe zestawienie ułatwi Wam wybór odpowiedniego imienia.

Imię dla białego psa – TOP50 

Białe pieski kojarzą się nam z wytwornością, czystością oraz szlacheckim pochodzeniem, ponieważ tego koloru czworonogi najczęściej należą do grupy rasowych psów. Imię dla białego psa może sprawić wam trochę kłopotów, ponieważ na takiego pupila wiele osób zwraca uwagę, dlatego właściciele pragną wybrać dla niego niecodzienną nazwę. 

Zastanawiając się nad imieniem dla białego psa, często sprawdzamy propozycje w sieci, ale nie zawsze uda się znaleźć coś oryginalnego, niepowtarzalnego oraz wpadającego w ucho. 

Na forach ludzie powtarzają znane już oraz często spotykane nazwy dla białego psa, dlatego postanowiliśmy przedstawić wam bardziej wyszukane imiona dla waszego białego psa. 

Zestawienie imion dla białego psa znajdziecie poniżej:

 1. Sensitive
 2. Care
 3. Puff
 4. Bianco
 5. Daisy
 6. Pure
 7. Lili
 8. Honey
 9. Bella
 10. Snowflake

Takie imiona dla białego psa z pewnością nie będą często powtarzane podczas spaceru w parku. Jednak jakie imię będzie najlepsze dla dużego białego psa? 

Przedstawiamy poniżej. 

Sprawdź również – Fajne nazwy na Tik Toka – gotowe przykłady!

Imię dla dużego białego psa 

Duże psy dla każdego z nas są oznaką siły, odwagi oraz majestatyczności. Poruszają się zawsze wolniej, nie zwracają uwagi na wszystkie otaczające bodźce, tak jak to robią małe pieski, które robią więcej hałasu niż to warte. 

Imię dla dużego białego psa nie może być śmieszne oraz wskazujące na płynącą słodkość od niego, ponieważ taki pies z pewnością będzie wyglądał pięknie, jednak jego gracja oraz powściągliwe zachowanie nie będą pasowały do takiej nazwy. 

Wszystkim niezdecydowanym spróbujemy podpowiedzieć jakie imię dla białego dużego psa będzie godną nazwą. 

 1. Loki
 2. Joker
 3. Jacob
 4. Proud
 5. Lordly
 6. Lucky
 7. Valetta
 8. Porto
 9. Frost
 10. Ghost

W dalszej części wpisu sprawdzimy imię dla białego psa suczki.

Imię dla białego psa suczki 

Będąc właścicielem suczki, bardzo często ludzie nazywają je pieszczotliwie oraz słodko, ponieważ psie dziewczynki bywają spokojniejsze. W zależności także od rozmiaru psa suczki, imię powinno być dopasowane, aby w poprawny sposób odzwierciedlić psa suczki naturę. Mniejsze pieski suczki przez właścicielki są traktowane podobnie jak dzieci, na okres jesienny oraz zimowy kupowane są im różnego rodzaju kurteczki, sweterki oraz czapeczki, ponieważ po pierwsze mniejszym rasom jest zawsze zimniej, a po drugie wyglądają wtedy uroczo. 

Imion dla białego psa suczki jest sporo, jednak większość jest oklepana, z tego również względu wybierane imiona dla białego psa suczki są długo obmyślane, aby wybrać to jedyne, którego nikt nie wybrał wcześniej. 

Nasza propozycja imion dla białego psa suczki będzie z pewnością inspiracją dla wielu osób, dlatego zapraszamy do poniższego zestawienia:

 1. Azalia
 2. Sweetness
 3. Mia
 4. Cute
 5. Lovely
 6. Chmurka
 7. Youna
 8. Rose 
 9. Hope
 10. Briz.

Sprawdzamy jeszcze, jak nazwać psa biało-czarnego, ponieważ tutaj także mogą występować pewne problemy. 

Imię dla biało-czarnego psa  

Biało-czarne pieski są uroczym połączeniem kolorystycznym, ich barwy potrafią rozbawić, ponieważ plamki kolorystyczne mogą występować w wielu miejscach na ciele pupila. Czasami samym swoim wyglądem piesek może przyciągnąć wiele osób.

Imię dla biało-czarnego psa może nawiązywać do jego wyglądu, przewagi kolorystycznej oraz elementów w wyglądzie, które mogą rozbawić. 

Umieszczając poniżej naszą propozycję imienia dla biało-czarnego psa, mamy nadzieję, że pomożemy rozwiązać problem z nazwaniem waszego czworonożnego przyjaciela:

 1. Dewil
 2. Drop
 3. Łest
 4. Gustaw
 5. Lazuri
 6. Roger
 7. Pongo
 8. Medli
 9. Miksin
 10. Motli.

Na koniec zdradzamy jeszcze śmieszne imiona dla białego psa

Jak śmiesznie nazwać białego psa?

Kolejną często zadawaną kwestią jest pytanie o śmieszne nazwy dla białego psa. Wiele osób w tym przypadku miewa trudność z wymyśleniem łatwej, czy tez śmiesznej nazwy dla białego pieska. Oczywiście postanowiliśmy Was wyręczyć w tym działaniu i przedstawiamy poniżej TOP10 śmiesznych nazw dla białego psa.

Śmieszne nazwy białego psa pojawiają się przy każdej rasie, my postanowiliśmy zaproponować śmieszne imię dla białego psa bez względu na jego rasę oraz wielkość:

 1. Wata
 2. Dusia
 3. Lola
 4. Diksy
 5. Bezka 
 6. Ptyśka
 7. Krimi
 8. Halk
 9. Pusia
 10. Cheester.
Reklama