Co to jest laleczka voodoo? Jak zrobić krok po kroku laleczkę voodoo na miłość i klątwę?

Co to jest laleczka voodoo Jak zrobić krok po kroku laleczkę voodoo na miłość i klątwę (1)

Zaklęcia oraz klątwy w dawnych czasach były bardzo popularne. Starożytne wierzenia opierały się właśnie na przesądach oraz urokach, ponieważ nauka była niedostępna dla społeczeństwa. Każdy zna jakieś zaklęcia, które kiedyś były powszechnie stosowane. Przesądy w niektórych domach utrzymują się do dziś. Coraz mniej osób wierzy w takie zaklęcia, ponieważ medycyna, nauka oraz postęp pozwoliły na sprawdzenie, oraz udowodnienie działania przesądów, które nie zawsze się sprawdzały.

Starsze osoby w dalszym ciągu wierzą w różne zabobony, dlatego nasi dziadkowie często nas przestrzegają przed różnymi zjawiskami. Nie tylko starsi praktykują takie zachowania. Młodsze osoby także lubią poeksperymentować z czarami. Bardzo popularna jest bowiem laleczka voodoo. Opinie o tych kukiełkach są podzielone, jedni w to wierzą inni nie. Z tego powodu w poniższym artykule sprawdzamy, co to jest laleczka voodoo, opisujemy jak zrobić laleczkę voodoo krok po kroku, jak zrobić laleczkę voodoo na miłość oraz jakie zaklęcia można wypowiadać do laleczki voodoo. Sprawdzamy, jak rzucić klątwę voodoo. 

Laleczka voodoo co to jest?

Laleczka voodoo przez wielu jest symbolem zła oraz powoduje uczucie niepokoju. Jak głoszą legendy, laleczkę voodoo robiono, aby za jej pośrednictwem ściągnąć na kogoś cierpienie, choroby oraz ból. Takie znaczenie miała poprzez spopularyzowanie kultu voodoo. 

Laleczkę voodoo robi się z materiału, cała kukiełka musi być zrobiona przez osobę, która chce zadziałać za jej pośrednictwem na drugiego człowieka. Dodatkowo laleczka voodoo musi zawierać jakąś część z ciała ofiary, na którą ma zadziałać jej czar. Najczęściej stosuje się włosy, można także użyć odzieży, w których chodziła dana osoba. 

Laleczka voodoo ma nieść czarodziejskie moce, które wpływają na samopoczucie oraz odczuwanie ofiary. Za pomocą igieł, które są wbijane w laleczkę voodoo, rzucane czary miały mieć większą siłę. Niekiedy wierzy się także, że igły powodują ból w częściach ciała, gdzie została umieszczona igła. To jednak tak nie działa, ilość igieł miała nasilić zaklęcie. 

Laleczkę voodoo niektóre osoby praktykują w celu zauroczenia drugiej osoby, wierzą, że stworzenie kukiełki oraz wypowiadane czary sprawią, że uczucia naszego wybranka zostaną skierowane na osobę, która wykonała laleczkę. 

W rzeczywistości laleczki voodoo były umieszczane na ołtarzu, które miały w haitańskiej religii symbolizować obecność ducha Loa. Laleczka voodoo jest także znana z występowania na drzewach cmentarnych, gdzie miała być pośrednikiem w porozumiewaniu się ze światem zmarłych. 

Sprawdź również – Jak zrobić sobie siniaka – na nodze, ręce, szyi, twarzy, pod okiem?

Jak zrobić laleczkę voodoo krok po kroku?

Wiele osób zastanawia się, czy laleczko voodoo rzeczywiście niesie czarodziejską moc. Z tego względu pojawiają się pytania, jak zrobić laleczkę voodoo krok po kroku, tak, aby każdy najmniejszy szczegół był uwzględniony podczas robienia kukiełki. 

Najczęściej ludzie chcą sprawdzić jej moc i przy okazji odwdzięczyć się ludziom, którzy sprawili im przykrość. Zrobienie laleczki voodoo krok po kroku nie jest trudne. 

Laleczka voodoo zawsze musi być zrobiona z naturalnych surowców. Bardzo dobrze sprawdzają się materiały drewniane, słona, włosie. Dodatkowo laleczka voodoo ma być odzwierciedleniem osoby, dla której szykujecie tę kukiełkę, kolor skóry oraz włosów musi być taki sam. Warto dodać kolory materiałów, które odzwierciedlają najczęściej wybierane ciuchy. 

Co to jest laleczka voodoo Jak zrobić krok po kroku laleczkę voodoo na miłość i klątwę (1)

Laleczkę voodoo rozpoczynamy od wycięcia z materiału kształtu kukiełki. Potrzebujemy dwa takie same szablony. Wycięty materiał należy ze sobą zszyć, pamiętając o umieszczeniu wypełnienia ze słomy lub włosia w środku. Dodatkowo w środku laleczki voodoo możecie umieścić włosy swojej ofiary, na którą ma zadziałać siła kukiełki. Zaszytą laleczkę możecie przystroić w materiały, które są najczęściej noszone przez człowieka, dla którego robicie laleczkę voodoo. 

Tak wykonana laleczka voodoo jest gotowa do użycia. Pamiętajcie tylko, że jeżeli kupicie gotową laleczkę lub wykona ją ktoś inny, kukiełka nie będzie reagowała na wasze zaklęcia. 

Jak zrobić laleczkę voodoo na miłość?

W takim razie, jak zrobić laleczkę voodoo na miłość? Laleczki voodoo możecie zrobić, aby sprowadzić na drugiego człowieka nieszczęścia lub miłość. Tylko jak zrobić laleczkę voodoo na miłość. Taka kukiełka nie będzie trudna w wykonaniu. Do zrobienia laleczki voodoo na miłość potrzebujemy te same materiały co do wcześniejszej laleczki, tylko przy laleczce voodoo na miłość musicie posiadać jeszcze jakąś osobista rzecz wybranka. 

Podczas robienia laleczki voodoo na miłość daną rzecz waszego wybranka musicie umieścić w jej wnętrzu. Bardzo dobrze sprawdzają się włosy oraz krew wybranka. Po zaszyciu laleczka voodoo na miłość jest gotowa na wasze czary. 

Laleczka voodoo – zaklęcia

Posiadając laleczkę voodoo, możecie używać różnych zaklęć. Oczywiście nie możecie używać tej samej kukiełki dla dwóch różnych osób. 

Zaklęcia skierowane do laleczki voodoo mogą być przekazem niosącym dobroć, zdrowie oraz miłość. Jeżeli jednak zdecydujecie się uprzykrzyć drugiej osobie życie, zaklęcia mogą mieć podłoże bólu, chorób oraz nieszczęść. 

Co to jest laleczka voodoo Jak zrobić krok po kroku laleczkę voodoo na miłość i klątwę (1)

Jak rzucić klątwę voodoo?

Jak rzucić klątwę voodoo? To zależy od przekazu. Jeśli klątwa ma przynieść pecha, igły podczas wypowiadania zaklęcia powinny być wbijane w okolicy głowy, z kolei dla klątwy voodoo niosącej miłość, igły zawsze muszą być skierowane w stronę serca. 

Reklama