Dom Development – opinie na forum, właściciel, wykończenia pod klucz, problemy, Wikipedia

Dom Development - opinie na forum, właściciel, wykończenia pod klucz, problemy, Wikipedia (1)

Nieruchomości w naszych czasach stanowią największą sieć gospodarczego rozwoju. Nowo powstałe osiedla nigdy nie czekają na przyszłych lokatorów, ponieważ mieszkania sprzedają się w zawrotnym tempie, wiele firm deweloperskich często wszystkie lokale ma sprzedane jeszcze przed oddaniem budynku. Poprzez takie działania firm oferujących mieszkania oraz lokale użytkowe jest coraz więcej. 

Postanowiliśmy się przyjrzeć firmie Dom Development, największemu krajowemu gigantowi. Przybliżamy co to za firma Dom Development, kto jest właścicielem Dom Development. Sprawdzamy także opinie na forach o firmie Dom Development, dla dokładnego sprawdzenia zdradzamy, jakie opinie otrzymują nieruchomości wykończone pod klucz przez Dom Development. Zgłębiamy temat komentarzy o problemach z Dom Development. Z ciekawości przekonamy się co o Dom Development publikuje Wikipedia. 

Dom Development – co to za firma?

Nazwę Dom Development z pewnością większa część Polaków już kiedyś słyszała. Jako największa oraz najdłużej działającą firmą deweloperską w naszym kraju jest dobrze znana wielu osobom, które szukają lub szukali dla siebie nieruchomości. Od 1996 roku Dom Development bezustannie się rozwija oraz inwestuje w coraz to większe i nowocześniejsze projekty. 

Wykonanie inwestycji stanowiącej całe osiedle mieszkaniowe dla firmy Dom Development nie jest żadnym problemem, od 26 lat lider na rynku nieruchomości podejmuje się najbardziej prestiżowych oraz wymagających projektów. 

Przez 25 lat na swoim koncie odnotowali sprzedaż 43 tysięcy apartamentów oraz mieszkań. Z niecierpliwością czekamy na oszacowanie 26 roku działalności Dom Development.  

Dom Development - opinie na forum, właściciel, wykończenia pod klucz, problemy, Wikipedia (1)

Pierwszą inwestycję Dom Development rozpoczął w 1996 roku, po trzech latach oddali lokale do użytku. Wykonanie tego projektu przyniosło firmie Dom Development wiele kolejnych zleceń, ponieważ pokazali jakość oraz klasę podczas wykonywanych prac. 

Firma Dom Development z dumą może się pochwalić licznymi nagrodami za projektowanie oraz wykonywanie wszystkich inwestycji. Takie wyniki pozwoliły na bardzo szybki rozwój, początkowo firma stanowiła dziesięcioosobowy zespół, obecnie zatrudnianych jest kilkaset pracowników oraz podwykonawców. 

Poprzez to znakomite osiągnięcia firma Dom Development w 2006 jest spółką notowaną na polskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. 

Sprawdź również – Dom Kamila Stocha w Zębie – adres, ile kosztował, zdjęcia ze środka, jak mieszka Kamil?

Kto jest właścicielem Dom Development?

Tak ogromna firma, jak Dom Development w swoim zespole zarządzającym ma kilka bardzo ważnych osób. Podczas podejmowania wszystkich ważnych decyzji cały skład musi być obecny, aby wspólnie wybrać najlepsze rozwiązania dla spółki. 

Jednymi z ważniejszych osób w składzie zarządu jest wiceprezes zarządu, członkowie zarządu, jednak wiele osób pyta kto jest właścicielem firmy Dom Development. Tacy ludzie są najważniejszymi osobami w firmie. Bez udziału tego człowieka żadna decyzja nie zostanie podjęta. 

Właścicielem od 1996 roku firmy Dom Development jest Jarosław Szanajca, posiadający ponad 25-letnie doświadczenie w nieruchomościach, ukończył Uniwersytet Warszawski na kierunku prawniczym, jednak nigdy nie pracował w tym zawodzie. Jarosław Szanajca jest członkiem zarządów spółek Dom Development Wrocław oraz Euro Styl S.A., te firmy należą do spółki Dom Development Warszawa, której prezesem jest Jarosław Szanajca. 

Dom Development – opinie na forum

Dom Development jest największym oraz najbardziej rozpoznawalnym deweloperem w naszym kraju. Z tego powodu na forach pojawia się wiele opinii o tym wykonawcy. Wiele osób jest zachwycona jakością oraz dbaniem o szczegóły. Dom Development kładzie ogromny nacisk na dopasowanie swoich inwestycji do otoczenia, nigdy nie przytłacza otoczenia. Wszystkie budynki dookoła odgrywają ważną rolę podczas prac projektowych, aby nowy budynek stworzył z nimi jedną wspólną całość. 

Opinie na forach o mieszkaniach oddanych przez Dom Development w większości są dobre, nie występują na żadne zniszczenia oraz ubytki. Wszystkie lokale są oddawane terminowo, stan pomieszczeń jest zawsze zgodny z umową. Na forach znajdzie także opinie o wysokim standardzie wykonywanych prac przez Dom Development. 

Klatki schodowe w blokach mieszkalnych są projektowane w taki sposób, aby funkcjonalność oraz komfort korzystania ze wspólnej strefy był odczuwalny dla każdego mieszkańca. 

Sprawdź również – Nasz nowy dom – prawdziwe oblicze, kłamstwa, opinie, cała prawda

Dom Development wykończenia pod klucz – opinie

Spółka Dom Development oferuje swoim klientom mieszkania wykończone po klucz. Takie oferty są niezwykle korzystne dla osób, które nie mają czasu na wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim. 

Wszystkie lokale Dom Development wykończone pod klucz mają sporo opinii, ponieważ ilość osób korzystających z takiego rozwiązania jest spora. Jakość oraz precyzja wykończeń Dom Development jest doceniania, opinie wskazują, że wszystkie tynki, wylewki, kafle oraz różnego rodzaju struktury są wzorowo położone. 

Umeblowanie pomieszczeń jest na wysokim poziomie, sztab projektantów oraz architektów wnętrz pilnuje, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wykorzystywane materiały pochodzą od sprawdzonych dostawców, dlatego nie ma żadnych problemów z terminowym wykończeniem. 

Opinie wielu osób wspominają także o znakomitej kolorystyce dobranej do wszystkich pomieszczeń, które tworzą jedną wspólną całość. 

Dom Development - opinie na forum, właściciel, wykończenia pod klucz, problemy, Wikipedia (1)

Dom Development – problemy

Obecna sytuacja na rynku odbija się także na spółkach deweloperskich. Dom Development po opublikowaniu swoich kwartalnych wyników ze sprzedaży oraz zyskowności, nie ukrywa spadków, ponieważ takowe były prognozowane. Kryzys gospodarczy nie będzie dobrze wpływał na żadną dziedzinie rynku. 

Na chwilę obecną Dom Development nie informuje o problemach w spółce, jednak zaczynają kontrolować wszystkie raporty sprzedażowe. Podnoszone stopy kredytowe oraz zaostrzone wymagania podczas podpisywania umów kredytowych, nie działają korzystnie na Dom Development, problemy mogą się dopiero pojawiać, ponieważ ludzie nie mają wystarczających środków na zakup mieszkań. 

Dom Development – Wikipedia

Wikipedia jako często wybierane źródło informacji publikuje artykuł o Dom Development. Znajdziecie tam wszystkie informacje o działalności spółki, adnotacje o członkach zarządu, o inwestycjach w podziale na wszystkie oddziały Dom Development, jakie nagrody otrzymała spółka Dom Development. Wikipedia udostępniła obszerny wpis o Dom Development, z którego możecie dowiedzieć się o szczegółowej działalności giganta nieruchomości. 

Reklama