Amazon – opinie o pracy na forum, Sosnowiec, Pawlikowice, jak wyglądają zarobki?

Amazon - opinie o pracy na forum, Sosnowiec, Pawlikowice, jak wyglądają zarobki (1)

Amazon jest znany niemalże na całym świecie. Stanowi spółkę akcyjną w Stanach Zjednoczonych, która została założona w 1994 roku. Amazon posiada swój sklep internetowy. Założycielem Amazona jest Jeff Bezos. W początkowym założeniu Amazon miał być księgarnią internetową, jednak dynamiczny rozwój sprawił, że asortyment stale się poszerzał. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Amazonie, zostań z nami. Co to za firma? Jakie opinie o pracy w Amazonie znajdują się na forum? Jakie opinie posiada praca zdalna w Amazonie? Jakimi opiniami cieszy się Amazon w Sosnowcu i Pawlikowicach? Jakie zarobki mają pracownicy Amazona w Polsce? Na te pytania znajdziesz odpowiedzi poniżej.

Amazon – co to za firma?

Amazon – co to za firma? Jak wspomnieliśmy we wstępie początkowe założenia dotyczyły stworzenia internetowej księgarni. Interes jednak na tyle się rozwijał, że stale poszerzano asortyment, najpierw o DVD, sprzęt komputerowy, elektronikę. W późniejszym etapie zaczęto sprzedawać także meble i artykuły spożywcze. Amazon zaczął tworzyć nowe filie w Kanadzie, Wielkiej Brytanii,Włoszech, Hiszpanii, Brazylii, Niemczech, Francji, Chinach, Japonii, w Polsce i w wielu innych krajach. Zakupy w sklepie internetowym Amazon są możliwe prawie do wszystkich rejonów świata. 

Co to za firma? Od 2015 roku Amazon oferuje także pakiety kinematograficzne, podobne do Netflixa czy Disneya. Jakie opinie o pracy posiada Amazon  na forum? Czy opinie na temat pracy zdalnej w Amazon są pozytywne? 

Sprawdź również – Market Dino praca – rzetelne opinie pracowników, forum, zarobki, czy warto?

Amazon – praca, opinie, forum

Opinie na forum o pracy w Amazonie są różnorodne. Wiele z nich różni się w zależności od posiadanego stanowiska, a także kraju, w którym się pracuje. Większość ludzi na forum postrzega Amazon jako rzeczowego, wypłacalnego pracodawcę. Atrakcyjne zarobki z pewnością przynoszą stanowiska menedżerskie. Opinie na forum o pracy w Amazon dotyczą także pracowników fizycznych. 

Część z nich jest zadowolona z systemu pracy i zarobków, inni zaś mają inne zdanie. W przedsiębiorstwie kładziony jest duży nacisk na wydajność pracowników, co potwierdzają opinie na forum. Czy prawdą jest, że pozytywne opinie na forum na temat pracy pisane są przez boty internetowe? Tego się nie dowiemy, jednak wiele portali donosi, że może być to prawdą. Praca fizyczna w Amazonie opiniowana jest na forum jako praca dla w pełni sił, zdrowych ludzi. 

Amazon – praca zdalna, opinie

Amazon oferuje także pracę zdalną, dla osób mieszkających w konkretnie określonych regionach świata. Jak wskazują opinie praca zdalna w Amazon nie jest możliwa w każdym miejscu zamieszkania. Aby dostać pracę zdalną trzeba być wykwalifikowanym specjalistą w obszarze projektowania oprogramowania, architektury rozwiązań, zarządzania projektem/ programem/ produkterem, sprzedaży, reklamy, zarządzania kontami, zarządzania działalności operacyjnej, IT i wsparcia technicznego, inżynierii systemów, jakości, bezpieczeństwa, współpracy z przedsiębiorcami i handlowcami, analizy biznesowej, działu personalnego, marketingu i PR, projektowania. Jak wynika z opinii, popularne branże w pracy zdalnej w Amazon to redakcja testów i zarządzanie treścią, data science, obsługa klienta. 

Amazon - opinie o pracy na forum, Sosnowiec, Pawlikowice, jak wyglądają zarobki (1)

Wg opinii ciekawe oferty pracy zdalnej można znaleźć także dziale doskonalenia i szkolenia kadry kierowniczej, technologii systemów uczących się, finansów i rachunkowości, realizacji zamówień i zarządzania działalnością operacyjną, wsparcia administracyjnego, badań naukowych, projektowania sprzętu i w wielu innych działach. Jakie opinie posiada praca zdalna w Amazon? Pracownicy twierdzą, że praca różni się w zależności od jej obszaru. Warunki zatrudnienia także są inne w każdej specjalności. Do pensji doliczany jest dodatek za internet. Amazon zapewnia także profesjonalny sprzęt do pracy zdalnej. 

Sprawdź równieżf – TK Maxx – opinie, kiedy są dostawy, praca, zwroty

Amazon  – Sosnowiec, opinie

Amazon ma swoją filię w Sosnowcu. Zatrudnionych jest wiele ludzi, dlatego też na forach można znaleźć wiele różnorodnych opinii na temat pracy w Sosnowcu. Opinie mają wydźwięk zarówno pozytywny i negatywny. Jeśli ktoś chce pracować w Amazonie w Sosnowcu, lepiej nie sugerować się opiniami, a spróbować podjąć się tej pracy i wyrobić swoją rzetelną, prawdziwą opinię. 

Amazon - opinie o pracy na forum, Sosnowiec, Pawlikowice, jak wyglądają zarobki (1)

Opinie wskazują, iż najliczniejszą grupą pracowników w Amazonie w Sosnowcu są pracownicy fizyczni. Jak wskazują, praca jest ciężka, jednak jest wiele plusów, jak darmowe dojazdy, czy obiady za złotówkę. W dalszej części artykułu dowiesz się, jakie opinie posiada praca w Amazonie w Pawlikowicach oraz jakie zarobki można osiągać w Amazonie w Polsce.

Amazon – Pawlikowice, opinie

Wiele osób szuka opinii na temat pracy w Amazonie w Pawlikowicach. Opinie wskazują, iż praca jest wymagająca. Pracownicy muszą być zorganizowani, mieć dużo samozaparcia i chęci, aby spełniać określone wymagania, co do wydajności. Amazon w Pawlikowicach posiada wiele opinii, ponieważ zatrudniona jest tam duża ilość pracowników. Jedni są bardziej zadowoleni z pracy, inni mniej. Warto zaznaczyć, że większość stanowisk są dla pracowników fizycznych, dlatego też jeśli ktoś nie lubi dużo ruchu, nie ma możliwości podnoszenia ciężkich paczek, raczej nie sprawdzi się takiej pracy. 

Amazon – Polska, zarobki

Jak kształtują się zarobki w Amazonie w Polsce? Na stronie Amazona można znaleźć informację, iż pracownik pełnoetatowy może zarobić do 27,6 zł/ godz. brutto. Zarobki uzależnione są od tego, jak wygląda frekwencja pracownika oraz na jakim poziomie plasują się wyniki całego zespołu. Do zarobków w Amazonie w Polsce można doliczyć dodatek za godziny nocne oraz dodatek za polecenie pracownika. Na stanowiskach menedżerskich są dużo wyższe.

Reklama