Ewa Zawada TikTok – kto to, wiek, wzrost, skąd pochodzi, Instagram, Wikipedia

Ewa Zawada TikTok – kto to, wiek, wzrost, skąd pochodzi, Instagram, Wikipedia

W ciągu ostatnich kilku lat TikTok przejął Internet szturmem, stając się jedną z najpopularniejszych aplikacji jak do tej pory instalowanych na naszych urządzeniach mobilnych. Różnorodność kontentu, jaki możemy znaleźć na TikToku sprawia, że każdy jest tam w stanie znaleźć coś dla siebie, bez względu na to, jakie ma zainteresowania i pasje. TikTok to nie tylko aplikacja dobra do zabijania czasu, ale także medium, które może umożliwiać nam rozwijanie naszych pasji i zainteresowań.

Wszechstronność tiktokowego światka przemawia do wielu osób, zwłaszcza tych młodych, to też szybko ta platforma stała się fabryką dla nowych influencerów. Możemy znaleźć na niej wiele ciekawych osobowości, a największe gwiazdy TikToka mogą cieszyć się nawet setkami milionów obserwujących, oraz rozwojem kariery, w jakim kierunku tylko chcą. Ich popularność na tej platformie szybko przełożyła się na rozwój ich kariery, co tylko pokazuje, jak potężne mechanizmy tym rządzą. Największą popularność zdobywają oczywiście osoby nagrywające w języku angielskim, nie oznacza to jednak, że na naszej rodzimej, tiktokowej scenie znajduje się kilka nazwisk, które również zdołały sobie otworzyć drogę do czegoś więcej. Jedną z najpopularniejszych polskich tiktokerek, jest Ewa Zawada, znana szerszej publiczności jako Dobra Faza.

To zdecydowanie jedna z największych tiktokowych osobowości, która stała się na tyle popularna, czy możemy ją spotkać również w telewizji. Określona mianem Tiktokerki Roku 2017, Ewa Zawada może pochwalić się ilością obserwujących, która na ten moment wynosi ponad 6 mln osób. Młodą influencerkę możemy również znaleźć na Instagramie, gdzie obserwują ją setki tysięcy osób.

Sprawdź również – „Hejka tu Lenka” YouTube – wiek, wzrost, Wikipedia, ile zarabia, gdzie mieszka?

Kto to Ewa Zawada z TikTok?

 Wiele osób, zwłaszcza tych niezwiązanych z tiktokową sferą, możesz zadawać sobie pytanie kto to Ewa Zawada, znana także jako Dobra Faza. Ewa Zawada to młoda kobieta, która w rekordowym czasie stała się jedną z najbardziej wpływowych twarzy polskiego TikToka. Liczba jej fanów i obserwujących, w ciągu zaledwie jednego roku wzrosła o ponad 1,5 miliona, oraz dalej rośnie, co sprawia, że wiele osób jest zaciekawionych przebiegiem jej kariery.

Ewa Zawada TikTok – kto to, wiek, wzrost, skąd pochodzi, Instagram, Wikipedia

Swój ogromny sukces osiągnęła poprzez nagrywanie śmiesznych filmików, oraz nadążaniem za trendami, które akurat pojawiały się na tej platformie. Internet nie jest jedynym miejscem, w którym możemy spotkać tą młodą influencerkę, ponieważ ma ona swój własny kącik w telewizyjnym programie „The Voice of Poland”.

Wiek Ewy Zawady – ile ma lat?

To ile lat ma Ewa Zawada, budzi ciekawość wielu osób, zarówno jej fanów i obserwujących, jak i osób spoza jej kręgu TikToka. Patrząc na to, jak szybko jej kariera nabrała rozpędu, jej wiek ciekawi nas bardzo dużym stopniu. To ile lat ma Ewa Zawada na szczęście nie jest tajemnicą, a jej wiek możemy poznać, trafiając na pierwszy lepszy artykuł w internecie, który porusza ten temat. Ewa Zawada ma na ten moment 25 lat.

Ewa Zawada – wzrost

 Wzrost Ewy Zawady to kolejna rzecz, która ciekawi internautów, jednak niestety trudno jest znaleźć tę informację, ponieważ influencerka nigdzie się nią nie podzieliła. Nie oznacza to jednak, że wzrost Ewy Zawady pozostanie tajemnicą, ponieważ często wchodzi ona w interakcje ze swoimi widzami, oraz odpowiada na ich pytania, dlatego też prawdopodobne jest, że informacja ta wkrótce ujrzy światło dzienne.

Skąd pochodzi Ewa Zawada?

 To skąd pochodzi Ewa Zawada, to kolejne z pytań, które często są zadawane kiedy mowa jest o tej młodej influencerce. Chociaż przez długi czas nie była to wiadomość znana szerszej publice, teraz wiemy już, że pochodzi ona z Ostrowa Wielkopolskiego, ale na ten moment mieszka we Wrocławiu, gdzie prowadzi też swoją karierę. To skąd pochodzi Ewa Zawada, przez jakiś czas stanowiło temat do spekulacji, jednak informacja ta pochodzi bezpośrednio od samej influencerki.

Ewa Zawada – Instagram

 Instagram Ewy Zawady, to jak na ten moment druga w kolei aplikacja, w której odniosła ona dużą popularność. Na ten moment jej profil na Instagramie obserwuje ponad 440000 osób, a liczba jej postów wynosi. Na Instagramie Ewy Zawady możemy znaleźć informacje dotyczące kontaktu z nią, oraz informacje o tym, że wygrała tytuł tiktokera Roku 2020. Kobieta współpracuje z wieloma markami, to też w jej postach, często można spotkać reklamy pewnych produktów. Możemy ją znaleźć pod nazwą użytkownika „@ewazawadza”; warto, jest uważać na konta fanowskie, które mają łudząco podobne nazwy.

Ewa Zawada TikTok – kto to, wiek, wzrost, skąd pochodzi, Instagram, Wikipedia

Ewa Zawada – Wikipedia

 Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że kiedy potrzebujemy sprawdzić coś w internecie, często naszym pierwszym instynktem zerknięcie na największą internetową encyklopedię – Wikipedię. Fraza „Ewa Zawada Wikipedia” Jest to dosyć często wyszukiwana, jednak na tej stronie nie znajdziemy informacji o tej konkretnej osobie. Jeżeli chcemy poszukać o niej informacji, musimy stać się na inne strony, a także na profile prowadzone przez samą Ewe Zawadę.

Reklama