Zusje Kamila Smogulecka – kto to, wiek, pochodzenie, FAME MMA, Wikipedia

Zusje Kamile Smogulecka – kto to, wiek, pochodzenie, FAME MMA, Wikipedia (2)

Internet jest rozległym i pełnym szans i okazji miejscem, dlatego też znajdziemy w nim całe mnóstwo ciekawych charakterów. Nie wszystkie internetowe osobowości mają podobne historie, a ich różnorodność może zaciekawić wiele osób. Czasem zdarza się, że to osoby pierwotnie związane z show-biznesem stają się internetowymi celebrytami czy influencerami, a nie na odwrót, jak ma to miejsce w większości przypadków.

Sprawdź również – Kim jest Damian Zduńczyk Stifler?

Osoby nastawione na to, by utrzymać status popularności w internecie i nie stracić swojej rozpoznawalności, często podejmują się najróżniejszych metod i działań, często działając według zasady „nieważne jak mówią, ważne, że mówią”. Czasem jednak zdarza się, że osoby takie wracają na właściwe tory i biorą swoją karierę we własne ręce. Jeśli spędzamy dużo czasu w środowisku internetowym, nie sposób jest nie znać pewnych nazwisk czy też pseudonimów, które wywołują w internautach silne emocje, i mimo tego, że od dawnych kontrowersji minęły lata, dalej pamiętamy konkretne sytuacje, zwłaszcza te, które Uruchamiały naszą ciekawość.

Jedną z osób, które jeszcze kilka lat temu prowadziły raczej kontrowersyjną karierę, jest Zusje. Zusje to osobowość internetowa, której początki kariery możemy datować już na rok 2012, jednak jej prawdziwa kariera rozpoczęła się lata później i okazyjnie możemy usłyszeć o niej do dzisiaj. Warto jest się przyjrzeć jej poczynaniom, zwłaszcza jeśli mieliśmy okazję obserwować rozwój jej kariery od samego początku.

Zusje Kamila Smogulecka – kto to?

 Odpowiadając na pytanie o to kto to Zusje, musimy się cofnąć w czasie o kilka lat, do czasów kiedy używała ona kompletnie innej ksywki, którą wielu z nas może kojarzyć o wiele lepiej – Luxuria Astaroth. Luxuria — czy też Zusje — popularność zyskała dzięki współpracy z raperem i producentem Donatanem, w którego teledyskach wystąpiła. Jej kariera nabrała tempa już po pierwszym klipie do piosenki „Nie lubimy robić”, jednak prawdziwy rollercoaster rozpoczął się po premierze klipu do „My Słowianie”, piosenki, którą Donatan nagrał razem z Cleo.

Od czasu swojego głośnego debiutu Zusje zdążyła pojawić się dosyć głośnym filmie „Obietnice”, jednak rozgłos w internecie zyskała niestety dzięki kontrowersjom, w tym głównie dzięki niecodziennemu stylowi życia. Niecenzuralne wpisy, problemy z alkoholem, a także innymi używkami sprawiły, że Zusje szybko zyskała status czarnej owcy, przez co jej kariera zawisła na włosku. Na szczęście udało jej się wrócić na właściwe tory i na ten moment oddaje się swojej pasji, jaką jest muzyka.

Kiedy udzielamy odpowiedzi na pytanie o to kto to Zusje, nie powinniśmy więc opowiadać tylko o jej karierze lata temu, ale też o obecnych osiągnięciach i wyczynach. Kamila Smogulecka — bo tak nazywa się naprawdę — na swój kanał na YouTube wrzuca swoje własne piosenki i teledyski, a do tego pojawia się na popularnych galach MMA, gdzie odnosiła zarówno sukcesy, jak i porażki.

Wiek Zusje — ile ma lat?

Wiek Zusje przez dosyć długi okres czasu pozostawał tajemnicą, a to ile ma lat, było często wyszukiwaną w Internecie frazą. Wiek Zusje wzbudzał kontrowersje, ponieważ kiedy wyszło na jaw, że urodziła się w 1995 roku, ludzie zaczęli dopatrywać niestosownych treści w teledyskach, w których występowała w wieku 17 lat. W 2022 roku Zusje skończy 27 lat.

Zusje – pochodzenie

Pochodzenie Zusje, a właściwie Kamili Smoguleckiej, jeszcze kilka lat temu stanowiło temat spekulacji. Jej dosyć unikatowy wygląd powodował, że wiele osób zastanawiało się nad tym, czy w jej żyłach nie krąży nieco bardziej egzotyczna krew, i jak się okazuje, jest w tym ziarenko prawdy. Kamila urodziła się i wychowała w Łodzi, ale jej pochodzenie rozciąga się poza granice naszego kraju. Jedna z jej babci była Ukrainką, druga z kolei była w połowie Chinką, a w połowie Rosjanką.

Zusje – Wikipedia

Wikipedia jest najpopularniejszą internetową encyklopedią, dlatego też to właśnie tam często próbujemy zasięgnąć informacji. Z ogromną ilością artykułów na wszelakie tematy, oczekujemy, że znajdziemy na tej stronie wszystkie ciekawiące nas informacje, dlatego też wielu internautów to właśnie na Wikipedii szuka informacji o Zusje. Niestety, strona ta nie ma artykułu poświęconego tej internetowej osobowości, wzmianki o niej możemy jednak znaleźć w artykule o federacji FAME MMA.

Zusje – FAME MMA

Wraz z rosnącą popularnością gal MMA, coraz większa liczba internetowych osobowości. Jedną z najpopularniejszych federacji jest na ten moment FAME MMA, z którą współpracuje Zusje. Zusje odbyła na galach FAME MMA już kilka walk, które kończyły się zarówno porażkami, jak i sukcesami. Warto jest zauważyć, że była jedną z pierwszych kobiet, które pojawiły się w oktagonie tej federacji.

Zusje Kamile Smogulecka – kto to, wiek, pochodzenie, FAME MMA, Wikipedia (2)

Zusje – onlyfans

 W Internecie możemy znaleźć wiele plotek, które sugerują, że Zusje posiada konto na stronie onlyfans, która wykorzystywana jest jako platforma do internetowego sexworkingu. Na ten moment internecie nie można znaleźć żadnego faktu, który mógłby potwierdzać teorię, że Zusje jest właścicielką jakiegoś konta na onlyfans.

Reklama