Fajne nicki do Fortnite – najlepsze i wyjątkowe nazwy!

Fajne nicki do Fortnite - najlepsze i wyjątkowe nazwy!

W roku 2017 wydana została gra Fortnite przez producenta Epic Games, która w dniu dzisiejszym opanowała wirtualny świat pochłaniając tym samym dzieci oraz nastolatków. W Fortnite możesz ratować świat, bądź tworzyć go kierując się własnymi regułami i wyobraźnią. Jednak, jak w każdej grze, aby rozpocząć swoją przygodę, musisz posiadać swój unikalny fajny nick. Czy nazwa w grze jest ważna? Jak znaleźć fajny nick do Fortnite? W tym artykule odpowiemy na te pytania!

Fajne nazwy i nicki do Fortnite – przykłady

Znalezienie fajnej nazwy do Fortnite nie jest wcale łatwym zadaniem. Według danych z marca 2019 roku Fortnite miał wtedy 250 milionów aktywnych graczy na całym świecie. Pomyślcie, że tyle graczy równa się taką samą ilością fajnych nicków. Pamiętajmy jednak, że obecnie mamy rok 2021, więc prawdopodobnie liczba graczy podwoiła się w tym czasie. Ciężko jest więc znaleźć niepowtarzalną i wyjątkową fajną nazwę, która jeszcze nie została zajęta, a co dopiero fajny nick do Fortnite, z którym gracz będzie mógł się utożsamić.

Pamiętajcie, aby przed założeniem konta zapoznać się z regulaminem gry, w którym zapewne będzie wspomniany punkt apropo tworzenia własnej nazwy. Zazwyczaj w tworzonym nicku nie wolno używać wulgarnych słów, bądź obraźliwych tekstów. Może to skutkować usunięciem z gry, bądź po prostu niezatwierdzeniem nicku. Zazwyczaj gra również wymaga określonej liczby znaków, w tym liter, cyfr, czy znaków. Musimy się do tego stosować, dlatego poniżej będziecie mogli zobaczyć pomysły na to, jak stworzyć fajny nick tak, aby był spójny, stosował się do zasad gry, ale przede wszystkim się Tobie podobał!

Sprawdź również – Sposoby na darmowe spiny i zakręcenia Coin Master – forum 2022, jak je zdobyć bez weryfikacji?

W takim razie, jaki wybrać fajny nick do gry Fortnite? Gracze dzielą się najczęściej na dwa typy. Pierwsi to te osoby, które chcą pokazać się w Internecie w swojej niepowtarzalnej wersji, odzwierciedlając tym samym swój charakter, przenieść swoją osobowość do gry. Pamiętaj jednak, że co za dużo to nie zdrowo. Nie warto pokazywać w Internecie całego swojego życia, tylko małą jego część, która będzie miała jakieś znaczenie w grze, czyli np. to czym się zajmujesz, jakie jest twoje hobby, jakie masz zwierzę, bądź co lubisz jeść. Są to informacje nieszkodliwe, które mogą jedynie pomóc wymyślić fajny nick do Fortnite. Nie udostępniaj za wiele informacji o sobie w Internecie, ponieważ może to skutkować nieprzyjemnymi sytuacjami w przyszłości, bądź nawet w niektórych sytuacjach – niebezpieczeństwem. Co idzie za osobami, które chcą odzwierciedlić siebie w grze? Fajny nick, który mówi o tej osobie. Warto więc zacząć od kombinacji własnego imienia, bądź nazwiska dodając cyfry, które najbardziej lubimy lub coś dla nas znaczą.

Przykład: Andrzej Kowalski – and.kowal21.

Swoją fajną nazwę do Fortnite warto oprzeć na przezwisku, jeżeli je masz. Na Pewno będzie to oryginalna nazwa.

Przykład: kowal1.

Ciekawą opcją może być również podanie swoich głównych cech charakteru, czy wyglądu, dodając do tego swoje imię.

Przykład: Piękny.Maciek, CiekawskaEmilaaa, Sympatycznymarek, Inteligentna Kasia.

Pracując w jakimś zawodzie,  mając hobby, ulubione zajęcie pomyśl o nicku, który będzie je zawierał, bądź nawiązywał do twojej pasji.

Przykłąd: Tancerzyk11, ŚpiewającaOla, umalowana34.

Drugi typ graczy to te osoby, które tworzą swoją postać w grze. Chcą oni przenieść się do innego świata, utworzyć kogoś kim chcieliby być w realnym życiu lub kogoś kim się inspirują. Tym sposobem sami nadają sobie cechy charakteru, tworzą wygląd, a nawet styl poruszania się, co w dzisiejszej technologii jest normą. Tacy gracze zazwyczaj swój fajny nick tworzą przypadkowo, czyli nie zależy im na konkretnej nazwie, która miałaby mieć jakieś głębsze znaczenie. Niektórzy jednak mają utworzony dokładny plan i wizję osobowości, którą będą grać, więc opierają swoją fajną nazwę do Fortnite na podstawie tej postaci. Czyli wszystkie wymienione wyżej elementy dotyczące jednak postaci z gry, a nie samego gracza. 

A Ty którym typem gracza jesteś? Powyższe przykłady to tylko część tego, jak możesz znaleźć fajny nick do Fortnite. Jak widać, może to być niezwykle fajna zabawa, w której można poćwiczyć swoją kreatywność. Pamiętaj, aby zawsze próbować różne cyfry, znaki interpunkcyjne, bądź podwojeniem liter. To pozwoli uzyskać lepszy efekt, i szybciej odnaleźć fajny nick, którego nikt nigdy nie użył. Dodatkowo nie będzie on banalny i za prosty. Jest wiele stron i generatorów, na których możesz znaleźć fajny nick do fortnite, bądź zainspirować się czyjąś nazwą. Polecamy jednak samemu pomyśleć nad nickiem, bo to on będzie niezmienną częścią całej twojej przygody w grze. Mamy nadzieję, że ten artykuł naprowadził Cię na Twój jedyny w swoim rodzaju fajny nick do Fortnite!

Reklama