Filip Łuszcz – kim jest, wiek, wzrost, z mamą, Instagram, wywiad, Wikipedia

Filip Łuszcz - kim jest, wiek, wzrost, z mamą, Instagram, wywiad, Wikipedia (1)

Mówili, że jest objawieniem polskiego hip-hopu, wróżono mu świetlaną przyszłość, jednak tak się nie stało, w 2000 roku Polski muzyk Piotr Łuszcz „Magik” popełnił samobójstwo.  Dzisiaj sprawdzimy, co dzieje się z jego synem, kim jest Filip Łuszcz? Ile ma lat? Czym się zajmuje? 

Filip Łuszcz – kim jest? 

Mało kto zna Filipa Łuszczaka i dopiero gdy czytamy, że jest synem Magika, to wszystko staje się jasne, bo jego ojciec Piotr Łuszcz był liderem zespołu Paktofoniki i członkiem zespołu Kaliber 44. Magik był jedną z największych postaci polskiego hip-hopu i wróżono mu wielką karierę, jednak muzyk popełnił samobójstwo. Filip Łuszcz miał wtedy 3 lata i zapewne nie pamięta jakim twórcom był jego tata, ale niewątpliwie chce iść w jego ślady i także zajął się muzyką. 

Filip Łuszcz zadebiutował w wieku 18 lat i przyjął przydomek „Fejz”. Większość środowiska muzycznego była zdania, że młody artysta będzie w stanie powtórzyć sukces ojca, jednak Filip Łuszcz jest całkowicie inny niż jego ojciec. Nie wygląda jak hip-hopowiec, nie jest obcięty krótko, nosi modne ubrania.

Pierwszą piosenkę nagrał w 2015 roku, jednak nie zebrała ona dobrych recenzji, muzyk nie przejął się tym faktem i w 2018 roku na polskiej scenie muzycznej pojawił się jego album „Odzwierciedlenie”. 

Obecnie Filip Łuszcz nagrywa raczej sporadycznie, w 2021 roku nagrał singiel „Feedback”, który udostępnił w sieci, a rok później nagrał piosenkę „Antracyt”, którą tworzył wraz z jednym z członków dawnego zespołu Paktofonika, do której należał jego zmarły ojciec. 

Sprawdź również – Anna Komornicka – kto to, wiek, wzrost, partnerka, żona Zamachowskiego, PASSA, Wikipedia

Filip Łuszcz – wiek, wzrost 

Nie jest znana dokładna data urodzin Filipa Łuszcza, jednak wiemy, że w momencie śmierci swojego ojca „Magika” lidera Paktofoniki miał 3-latka więc łatwo obliczyć, że muzyk ma teraz 25 lat i od 18 roku życia związał się z muzyką i, pomimo że nie odnosi spektakularnych sukcesów, co jakiś czas ukazuje się jego nowy singiel. W 16 rocznice śmierci „Magika” wówczas 19-letni Filip Łuszcz w hołdzie zmarłemu ojcu wykonał jeden z jego najsłynniejszych utworów „plus i minus” i oczarował publiczność. Wydaje się, że Filip Łuszcz jest średniego wzrostu podobnie jak jego zmarły tato „Magik”.

Filip Łuszcz – z mamą 

O ile Filip Łuszcz syn członka zespołu hip-hopowego Kaliber 44 obecny jest w mediach, to o żonie „Magika” nie wiadomo nic. Nie wiemy, gdzie mieszka i jak wyglądało jej życie po stracie męża. Jedyną osobą, która doskonale wie, jest Filip Łuszcz, jednak konsekwentnie nie opowiada o nim. Jedyna informacja, o jaką pokusił się młody raper, to stwierdzenie w jednym z wywiadów, że chciałby nagrać piosenkę razem ze swoją mamą i gorąco ją do tego namawia. Zapytany o relacje z nią odpowiedział krótko, że są sobie bardzo bliscy i Justyna jest wspaniałą i troskliwą mamą i przez całe życie zawsze była przy nim. Podkreślił także, że to dzięki niej tato zawsze obecny był w jego życiu i bardzo dbała o pamięć o nim. 

Sprawdź również – Basia Szafraniec – co się z nią stało, kierowca autobusu, chłopak, rodzice, nie żyje?

Filip Łuszcz – Instagram 

Konto Filipa Łuszcza na Instagramie jest bardzo ubogie, znajduje się tam w sumie tylko kilka zdjęć, a muzyka obserwuje trochę ponad 1000 osób. Co ciekawe w mediach społecznościowych artysta nigdy nie podkreśla faktu, że jest synem legendy, tym bardziej dziwią opinie, że Filip Łuszcz próbuje wybić się na nazwisku ojca. Utwory Filipa Łuszcza „Fejsa” dostępne są na You Tube i różnią się od utworów Paktofoniki czy zespołu Kaliber 44. 

Filip Łuszcz – wywiad 

Gdy Filip Łuszcz postanowił pójść w ślady ojca i także tworzyć hip-hop jasne było, że nie uniknie porównań do „Magika” i tak też się stało. Opinie są różne, jedni mówią, że nie umywa się do ojca i brak mu talentu inni natomiast chwalą, że szuka swojej drogi. W 2021 roku tragicznie zmarły Piotr Łuszcz skończyłby 40 lat i w związku z tym jubileuszem wywiadu udzielił jego syn. Filip Łuszcz opowiedział o ciężkim dzieciństwie i dorastaniu w cieniu tragedii, bo gdy Lider zespołu Paktofonika popełnił samobójstwo, chłopiec miał zaledwie 3 lata i, pomimo że mało pamięta ojca, to nadal nie pogodził się z tą stratą. Filip Łuszcz opowiada o bezduszności i pogardzie dzieci, które naśmiewały się ze śmierci jego ojca, a ludzie ciągle go o nią pytają. Młody artysta podkreśla także fakt, że często zarzuca mu się lansowanie na zmarłym ojcu, co jest kompletną nieprawdą, bo nigdy nie przedstawiał siebie jako syna słynnego „Magika”, a wykonania jego piosenek mają być hołdem dla twórczości nieżyjącego ojca, a nie próbą wybicia się. 

Filip Łuszcz – Wikipedia 

Filipa Łuszcza nie znajdziemy w internetowej encyklopedii Wikipedia, co nie powinno dziwić, ponieważ młody muzyk nie ma wielkich dokonań artystycznych. Tak naprawdę w całym internecie nie znajdziemy za dużo faktów z życia Filipa Łuszcza. Jedyna wzmianka o chłopaku pojawia się w Wikipedii przy okazji jego ojca Piotra Łuszcza tak zwanego „Magika”. Prawdopodobnie ten stan nie jest permanentny i zapewne wraz z rozwojem kariery i wzrostem popularności Filip Łuszcz zagości w Wikipedii.

Reklama