Fotele biurowe ergonomiczne do 1000zł – ranking

Fotele biurowe ergonomiczne do 1000zł – ranking

Z pewnością trafiłeś tutaj, ponieważ trapi Cię już od dłuższego czasu ból pleców, który jest spowodowany poprzez użytkowanie niewygodnych foteli biurowych. W końcu podjąłeś decyzję o tym, aby zakupić nowy fotel ergonomiczny, jednak zastanawiasz się nad tym, jaki fotel wybrać? Dodatkowo masz ograniczony budżet i szukasz foteli do 1000zł? W takim razie dobrze trafiłeś, ponieważ na tę okoliczność postanowiliśmy przygotować swoisty ranking, który powstał w oparciu o dostępne oferty w sieci.

Przede wszystkim na wstępie warto podkreślić to, że fotele ergonomiczne, które znajdziesz w naszym rankingu zostały wybrane w oparciu o aktualne normy i standardy, które mają przyczynić się do lepszego komfortu z użytkowania. W poniższym rankingu foteli biurowych ergonomicznych do 1000zł postaraliśmy się wytypować takie fotele, które zyskują dość liczne pozytywne opinie w sieci oraz są tanim rozwiązaniem. Z pewnością fotele te okażą się nie lada gratką dla osób, które w szczególny sposób unikają wyrzucania pieniędzy w błoto na tego rodzaju przedmioty.

Fotele biurowe ergonomiczne – ranking

W takim razie, jaki fotel biurowy ergonomiczny do 1000zł wybrać? Zanim przejdziemy do omówienia kryteriów, jakie pojawiają się przy wyborze foteli biurowych, warto pamiętać o tym, że fotele biurowe są wybierane najczęściej na podstawie wzrostu i wagi przyszłego użytkownika.

W przygotowywanym przez nas rankingu foteli biurowych do 1000zł, braliśmy pod uwagę kilka ważnych czynników, które miały istotny wpływ na całokształt:

  • Do pierwszych z nich zaliczamy wstępne wyprofilowanie fotela, czyli chodzi tutaj o oparcie i siedzisko fotela. W tym przypadku, aby fotel spełniał swoje zadanie ergonomiczne, powinien być wyposażony w odpowiedni profil, który ma za zadanie wspierać naturalną postawę kręgosłupa.
  • Kolejnym aspektem było wytypowanie foteli biurowych ergonomicznych, które zawierają kompleksową ochronę i wspierają ciało na całej długości, czyli zaczynając od kręgosłupa lędźwiowego, a kończąc na odcinku szyjnym. W związku z tym w rankingu wytypowaliśmy fotele, które charakteryzują się wysokim oparcie i tym samym posiadają odpowiedni zagłówek.
  • Fotel powinien być wyposażony w odpowiednie funkcje regulacyjne oraz dodatkowe umożliwiające zmianę postawy. W naszej ocenie odpowiedni fotel biurowy ergonomiczny to taki, który posiada pewne możliwości związane ze zmianą konfiguracji.
  • Kolejnym elementem był m.in. design fotela biurowego. Choć mimo wszystko nie jest to najistotniejszy czynnik, warto dobierać takie fotele, aby wyglądem mogły się dopasować do otoczenia.
  • Trwałość i wytrzymałość foteli biurowych jest ważnym czynnikiem. To właśnie na tej podstawie można ocenić, jak długo może posłużyć nam taki fotel.
Fotele biurowe ergonomiczne do 1000zł – ranking

W poniższym rankingu foteli biurowych do 1000zł wytypowaliśmy fotele, które idealnie nadają się m.in. do pracy w domu, do nauki, czy do grania. W związku z tym ranking obejmuje trzy najlepsze fotele, które w naszej ocenie charakteryzowały się odpowiednią funkcjonalnością i wytrzymałością. W takim razie zapraszamy do poniższego zestawienia:

1.      Na pierwszym miejscu, w rankingu foteli biurowych ergonomicznych wytypowaliśmy Angel fotel ergonomiczny biurowy obrotowy Kalisto, który jest dostępny na platformie Ceneo. Jego cechą charakterystyczną jest regulowany zagłówek, dzięki którym można indywidualnie dostosować zagłówek do własnych potrzeb. Dodatkowo fotel jest wyposażone w taki elementy, jak wentylacja w oparciu o materiał z mikrosiateczki oraz funkcję TILT.

2.      Na drugim miejscu w naszym rankingu umieściliśmy ergonomiczny fotel biurowy BX-4144, który wyróżnia się nowoczesnymi rozwiązaniami. Co za tym idzie fotel ten charakteryzuje się nie tylko wygodą w użytkowaniu, ale i również, jak sam producent wskazuje, przyczynia się do znacznego komfortu zdrowotnego. Fotel biurowy BX-4144 posiada regulację wysokości oraz zagłówek, które zawiera dwa warianty położenia, dodatkowo jest on wykonany z wysokiej jakości materiałów.

3.      Na trzecim miejscu postanowiliśmy  w naszym rankingu foteli ergonomicznych umieścić fotel CorpoComfort BX-4147, który jest również dostępny na platformie Ceneo. Charakteryzuje się on wysoką elegancją i wygodą w użytkowaniu. Dodatkowo zawiera on idealnie wyprofilowane oparcia z wygodną i miękką poduszką.

Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas ranking pozwoli Ci na podjęcie odpowiedniej decyzji w zakresie kupna fotela biurowego ergonomicznego.

Fotele biurowe ergonomiczne do 1000zł

Jakie jeszcze warto wybrać fotele do biurka ergonomiczne do 1000zł? Przede wszystkim wbrew powszechnej opinii, dobrym fotelem biurowym może być również fotel gamingowy. Dla wielu osób fotel powinien być nie tylko ładny i wygodny, ale odpowiednio wyprofilowany i to właśnie na tej podstawie warto wybrać fotele gamingowe.

Jeżeli chodzi o wybór takiego fotela ergonomicznego do 1000zł, warto swój wybór skierować w stronę fotela gamingowego Racer BX-5124, który jest dostępny w przystępnej cenie i z pewnością spełni on wymagania nawet tych najbardziej wymagających użytkowników. Przeglądając różne recenzje, które są dostępne w sieci, zauważyć można to, że fotel ten idealnie odnajduje się w środowisku biurowym i ze względu na swój unikalny wzór i wykonanie, dostosowuje się on nawet do luksusowych pomieszczeń. Z pewnością jest to dobra opcja, dla osób, którzy cenią sobie wygodę i ładny design.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Reklama