Najjjka TikTok – kto to jest, wiek, chłopak, matka, Ukraina, o co chodzi, Wikipedia

Najjjka TikTok - kto to jest, wiek, chłopak, matka, Ukraina, o co chodzi, Wikipedia

TikTok jest miejscem, w którym każdy może nagrywać, dosłownie co chce. Oczywiście ochrona danych oraz regulamin korzystania z TikToka nadzoruje działalność każdego użytkownika. Jeżeli traficie na jakiś niepokojący filmik, również możecie zgłosić konto do administratora. 

Na TikToku jest wiele treści, które potrafią zaciekawić, rozbawić lub zbulwersować. Nie każdy jest empatyczny i podchodzi do ludzkiego cierpienia ze zrozumieniem. Takie konta niestety pojawiają się oraz niekiedy zdobywają wielu obserwujących. 

W dzisiejszym artykule przedstawiamy Najjjke, sprawdzamy, kto to jest, ile lat ma Najjjka, czy dziewczyna ma chłopaka oraz kim jest matka Najjjki. Zdradzamy, o co chodzi z Najjjka Ukraina. Na koniec przedstawiamy informacje z Wikipedii o Najjjce.

Najjjka – kto to jest?

Najjjka jest dobrze znaną kontrowersyjną TikTokerą. Jej wypowiedzi oraz poglądy wielokrotnie budziły burze w sieci, szokujące słowa bardzo często były zalewane falą krytyki. Najjjka jednak nie przejmuje się takimi komentarzami i z dumą nagrywa kolejne filmiki. 

Nazwa Najjjka jest pseudonimem dziewczyny, prawdziwe imię to Natalia, nazwiska dziewczyna nie podaje na żadnym portalu. 

Najjjka wielokrotnie podpadła różnym osobom, ponieważ dziewczyna mentalnie jest zbliżona do zagorzałych przeciwników praw kobiet, tolerancji orientacji seksualnej oraz działań na korzyść mniejszości społecznych. 

Młode osoby są zdecydowanie bardziej otwarte, Najjjka swoje myślenie ma bardzo ograniczone na zmieniające się czasy. Wielokrotnie szydziła z kobiet, które walczyły o swoje prawa, jest stanowczo przeciwna aborcjom oraz tolerowaniu osób homoseksualnych. Takie zachowanie jest wprost niedopuszczalne, ponieważ żyjemy w wolnym kraju, a głoszenie takich treści może być nawet karalne. 

Najjjka zdążyła się już o tym przekonać, ponieważ na swoim koncie pochwalała zachowanie lekarzy w stosunku do jednej ciężarnej kobiety, która zmarła po zarażeniu sepsą, przez co czeka na nią proces. 

Dziewczyna publicznie pochwaliła to, co się stało, jej zdaniem bardzo dobrze, że ta sytuacja tak się zakończyła, ponieważ nikt nie ma prawda decydować o tym, kto przychodzi na ten świat. Odnosiła się do słów Jezusa. 

Jej zdaniem lekarze dokonali aborcji i dlatego kobieta umarła, po takim zabiegu zasłużyła na to. Usunięcie płodu wynikało z zagrożenia dla życia matki, jednak Najjjka nie przyjmuje takich argumentów i głosi swoje nieludzkie poglądy. Dziewczyna wielokrotnie była opisywana jako homofobiczna osoba, z czym absolutnie się nie zgadza. Jak głosi, jest dumną katoliczką i głosi słowo Jezusa. 

Sprawdź również – Maja Włoszczowska – kim jest, Taniec z Gwiazdami, wiek, dzieci, mąż, gdzie mieszka?

Najjjka TikTok - kto to jest, wiek, chłopak, matka, Ukraina, o co chodzi, Wikipedia (2)

Najjjka – wiek, ile ma lat?

Homofobiczne poglądy, brak empatii oraz ortodoksyjność, są bardzo często głoszone przez starsze osób, ponieważ nie potrafią zaakceptować odmienności innych ludzi oraz ich poglądów.

Najjjka jest pytana bardzo często o wiek, ponieważ wygląda na młodą osobę, jednak jej wypowiedzi budzą tak wiele skrajnych emocji, że ludzie nie potrafią się powstrzymać przed krytyką. To, ile Najjjka ma lat interesuje dosłownie wszystkich, ponieważ pojawiają się komentarze, że dziewczyna jest niespełna rozumu. 

Wiek Najjjki zaskakuje, ponieważ ma 22 lata i głosi tak skrajne poglądy, wypowiedzi Najjjki, która jest w tak młodym wieku, dosłownie oburza jej rówieśników. 

Najjjka – chłopak 

W sieci pojawiają się pytania, czy Najjjka ma chłopaka, ponieważ osoba tak wyprana z ludzkich odruchów raczej nie będzie w stanie ułożyć sobie życia, a z pewnością nie stworzy szczęśliwego związku. 

Chłopak Najjjki nie jest znany, pewnie z tego powodu, że go nie ma. W sieci pojawiają się nagrania, gdzie opowiada o swoich licznych romansach, co stawią ją w dosyć kompromitującym świetle. Skoro jest dumną katoliczką oraz głosi słowo Jezusa, powinna żyć we wstrzemięźliwości i oczekiwaniu na zesłanie przez Boga tego jednego jedynego.

Najjjka – Ukraina, o co chodzi?

Najjjka podaje się za osobę o katolickich poglądach, jednak wiele osób ma co do tego wątpliwości. Dziewczyna za każdym razem szokuje swoimi wypowiedziami. Niestety wzbudza bardzo dużo negatywnych odczuć. 

Najjjka odniosła się także do tematu wojny na Ukrainie. Komentarz dziewczyny jest dosłownie oderwany od rzeczywistości. Zdaniem Najjjki rosyjska napaść na Ukrainę jest karą za strajki kobieta, poprzez niepoprawne zachowania kobieta. 

Dodatkowo Najjjka mówiąc o Ukrainie oraz pomocy uchodźcą wyraża się wprost, że pomoc dla Ukrainy nie powinna, płynąc od nas, nie możemy przyjmować tych osób pod swój dach. Po takich komentarzach widać, że Najjjka jest osobą o rasistowskich, homofobicznych oraz pozbawionych empatii teoriach. Takie wypranie z ludzkich odruchów jest niespotykane wśród młodych ludzi. 

Sprawdź również – Policjanci Bracia Kłeczek TikTok – kim są, wiek, wzrost, żony, Mam Talent, Wikipedia

Najjjka – matka

Rodzice mają ogromny wpływ na nasze dorosłe życie, to, czego nas nauczą, w jakim domu będziemy przebywać, rzutuje na nasze dorosłe życie.

Matka Najjjki nie jest dobrze znana w mediach społecznościowych, jednak jej wypowiedzi, podobnie jak komentarze Najjjki wprawiają o zawrót głowy. Kobieta daje karygodny przykład córce, ponieważ Matka Najjjki publicznie głosi, że nie powinniśmy pomagać osobom z Ukrainy, odważyła się nawet obrazić ludzi pochodzenia ukraińskiego. 

Jak widać, niedaleko pada jabłko od jabłoni.  

Najjjka – Wikipedia

Przede wszystkim Wikipedia to niesamowita kopalnia wiedzy. Znaleźć można tam praktycznie każdą informację, nie tylko o znanych osobach, ale i również o różnych przedmiotach. Jak jest w przypadku Najjka i wpisu na Wikipedia? Najjjka jest znaną w Polsce TikTokerką, głównie poprzez rażąco negatywne oraz skandaliczne wypowiedzi. Sprawdzając Wikipedię oraz wpisy dotyczące Najjjki, nie udało się nic znaleźć. Dziewczyna jest popularna w mediach społecznościowych, ale Wikipedia jeszcze nie opublikowała o niej wpisu. 

Reklama