HBO GO – aplikacja dostępna na konsole PS4

HBO GO – aplikacja dostępna na konsole PS4

W obecnych czasach panującej pandemii, która panuje w Polsce, dostępność portali, które oferują telewizję streamingową VOD, to coś co przekonuje większość społeczeństwa do tego, aby zrezygnować z aktualnej, niczym nie wyróżniającej się kablówki. Z pewnością większość z nas doznała tego uczucia, kiedy szukała w normalnej telewizji, czegoś ciekawego i za każdym razem odbijała się od reklam i innych podobnych treści, które tak naprawdę nie są ciekawe. Jakiś czas temu pojawiła się możliwość aktywacji HBO GO na PS4, czyli gratka dla posiadaczy konsol PlayStation.

Oczywiście HBO GO jest już dostępny od dawien dawna, jednak aplikacja zrobiła krok milowy do przodu i wprowadziła takie opcje do czwartej generacji konsol, w tym do PS4. Oczywiście początki wprowadzenia HBO GO na PS4 nie były zbyt kolorowe, dlatego że pojawiało się bardzo dużo błędów, a aplikacji zdarzało się samoczynnie zamykać, oczywiście na chwilę obecna operator rozwiązał większość problemu. W dalszej części wpisu chcielibyśmy omówić dokładne działanie HBO GO na PS4.

Aplikacja streamingowa HBO GO na PS4

 Tak naprawdę aplikacja HBO Go na PS4 jest już dostępna na platformie od kilku dobrych lat, jakiś czas temu mieliśmy okazję przetestować na własnej skórze możliwości, jakie oferuje ta aplikacja. Oczywiście obecny stan pandemii nam to umożliwił, dlatego też zaczęliśmy od dość znanych pozycji i seriali. Jeżeli chodzi o bazę filmów i seriali, które oferuje HBO GO na PS4 to wbrew pozorom, ale baza jest olbrzymia i nawet większa od tego co oferuje Netflix. Osoby, które uwielbiają klasyczne filmy nie będą w tym przypadku zawiedzione, dodatkowo na HBO GO znaleźć można Grę o Tron i Watahę, a tego akurat na Netflixie nie znajdziecie.

W takim razie, jak wygląda obsługa i logowanie do aplikacji HBO GO na PS4? Wystarczy zalogować się na urządzenia stacjonarne, i uwierzytelnić PlayStation Store, i zweryfikować jedno z urządzeń, na którym będziecie oglądać filmy i seriale. Oczywiście, należy pamiętać o tym, że uwierzytelnianie za pomocą tabletu i smartfona jest czasami problematyczne, z tego względu, że występują błędy z kodem.

Sprawdź również – Coin Master spiny – generator bez weryfikacji za darmo, generator kodów, jak to działa?

HBO GO na PS4 to przede wszystkim wygoda, dzięki której otrzymujecie możliwość oglądania na konsoli swoich ulubionych seriali i filmów. Zaletą tej aplikacji jest to, że stale dodawane są nowe pozycje i tytuły, a platforma jest stale aktualizowana i poszerzana o coraz to innowacyjne funkcje. HBO GO na PS4 oferuje około 1000 filmów i 150 seriali. Jeżeli chcesz korzystać z tej aplikacji, należy w pierwszej kolejności złożyć zamówienie u operatora, a następnie otrzymuje się w ten sposób dostęp do HBO GO, oczywiście większość dostępnych operatorów w Polsce oferuje taką możliwość, więc w tym przypadku nie powinno być żadnego problemu. Podsumowując, HBO GO na PS4 to dość wygodna forma, sami z niego korzystamy i jesteśmy zadowoleni, oczywiście zdarzają się pewne awarie, ale są one na bieżąco naprawiane i aktualizowane. Jeżeli stoisz przed wyborem tej platformy i masz możliwość z niej korzystać to warto się na nią zdecydować

Reklama