Jajka z niespodzianką Super Zings – co to jest, cena, gdzie kupić?

Jajka z niespodzianką Super Zings - co to jest, cena, gdzie kupić

W obecnych czasach wyróżnia się wiele różnych marek zabawek, które zyskały niesamowitą popularność. W Polsce niegdyś do takich gadżetów z pewnością zaliczyć można było karty przedstawiające postacie z Dragon Balla, czy Metal Tazo z podobiznami Pokemon. Natomiast każda z nich miała swoje wzloty, wysoki hype, a następnie znikały z rynku. Obecnie praktycznie wszędzie napotkać można figurki i jajka Super Zings. Wiele osób zastanawia się skąd wziął się fenomen na Super Zings, które praktycznie pojawiają się w każdym miejscu, nawet znaleźć je można w sklepach spożywczych popularnych sieci m.in. Biedronka.

Wychodząc naprzeciw temu wyzwaniu, postanowiliśmy sprawdzić czym są jajka czekoladowe niespodzianki Super Zings, ile kosztują oraz jaka jest ich dokładna cena, a następnie przedstawimy listę sklepów, i odpowiemy na pytanie, gdzie kupić jajka Super Zings. Zatem, zapraszamy do dalszej części wpisu.

Jajka Super Zings – co to jest?

W takim razie czym są jajka Super Zings? Przede wszystkim Super Zings to postacie, które zostały przekształcone z przedmiotów, z których korzystamy na co dzień, i wymienić tutaj można m.in. karty do grania, komputery czy chociażby świeczniki domowe. W Super Zings wyróżnia się również Superbohaterów i Superzłoczyńców, którzy toczą ze sobą zaciekły bój. Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że w świecie Super Zings pojawia się również wiele ciekawych pojazdów inaczej zwanych Super Jets.

Super Zings ma swoją historię, produkuje się wiele ciekawych i oryginalnych zabawek. Na rynku dostępne są kompletne plansze do grania, pojazdy i zestawy, w których można stworzyć ciekawe miejsca, a w nich umieszczać swoje figurki, które bardzo często zdobyć można z jajek niespodzianek Super Zings.

Fenomen Super Zings powstał głównie z tego, że każda figurka ma swój indywidualny design i nazwę, dodatkowo do każdej z tych figurek przypisana jest tzw. Super Moc. Przede wszystkim Super Zings mają za zadanie pobudzać wyobraźnię użytkownika, co ciekawe figurki zyskały popularność nie tylko wśród dzieci, ale i również stały się one obiektem pożądania wśród dorosłych i kolekcjonerów figurek.

Sprawdź również – Goodiebox Polska – opinie klientów na forum 2022, co to jest?

Jajko czekoladowe niespodzianka Super Zings

Wspominając frazę „jajko czekoladowe niespodzianka” w pierwszej kolejności w głowie rysuje się obraz Kinder Niespodzianki, w której ukryta jest zabawka. Tak samo jest w przypadku jajek czekoladowych niespodzianka Super Zings. Przede wszystkim warto na wstępie zaznaczyć fakt, że jajko czekoladowe niespodzianka Super Zings to bardzo unikalna edycja, która zawiera niezwykle rzadkie figurki Super Zings. Ta edycja wyszła w 2021 roku w ograniczonej ilości i na chwilę obecną jej produkcja została wstrzymana, być może w 2023 pojawi się kolejna edycja limitowana jajek czekoladowych niespodzianki Super Zings.

Ciekawostką odnośnie tej serii jest fakt, że wszystkie figurki tej edycji są bardzo drogo wyceniane. Wiele osób przewidziało taką sytuację i wykupiło sporą ilość sprzedając w sieci takie jajka z dość dużą przebitką. Odnośnie samego jajka, nie ma tutaj zbyt wiele do wyjaśniania, produkt składa się z warstwy czekoladowej przypominającą bardzo mocno Kinder Niespodziankę, z kolei w środku ukryta jest unikalna figurka Super Zings.

Jajka Super Zings – gdzie kupić?

Tak, jak już wcześniej wspomnieliśmy, figurki pochodzące z jajek Super Zings nie są już dostępne w oficjalnej sprzedaży, wiele osób zastanawia się na tym, gdzie można je kupić i czy w ogóle są dostępne. W tym celu postanowiliśmy przeszukać Internet i wskazać Wam obecne miejsca, gdzie można kupić jajka Super Zings.

Jajka Super Zings – gdzie kupić?

  •  Allegro lokalnie.
  • OLX.
  • Platforma zakupowa eBay.
  • Lokalne sklepy spożywcze. Jajka pojawiają się w niektórych sklepach sieci Lewiatan.
  • Grupy kupię/sprzedam Super Zings na Facebooku.

Oczywiście jest to produkt, który cieszy się sporą popularnością, tym bardziej zbliżają się święta Bożonarodzeniowe i Mikołajki, w związku z tym podejrzewamy, że mogą wystąpić pewne braki w wyżej wymienionych punktach.

Ile kosztują jajka Super Zings? Cena

Do tej pory udało nam się ustalić miejsca, gdzie można kupić jajka Super Zings, natomiast kolejną istotną kwestią jest pytanie o cenę i o to, ile kosztują jajka Super Zings. W tym celu postanowiliśmy dokładnie przeanalizować większość pojawiających się ofert w podanych wyżej serwisach.

Cena za sztukę jajka Super Zings najczęściej waha się w okolicach 9-12 złotych za sztukę. Dodatkowo pojawiają się również aukcje, w których oferowane są jajka pakowane w displaye – cena w tym przypadku za 24 sztuk wynosi około 240-280 złotych.

Reklama