Jak i gdzie sprzedawać auta w GTA 5?

Jak i gdzie sprzedawać auta w GTA 5?

Grand Theft Auto 5 to kolejna część gry z serii niezwykle popularnej gry, która zyskała rzesze fanów na całym świecie. Gra została stworzona przez studio gamingowe o nazwie Rockstar North. W grze GTA 5 przenosimy się do świata, który jest dość zbliżony do Kalifornii. Całe uniwersum GTA mamy podzielone na kilka stanów, w tym największy z nich to San Andres, w skład którego wchodzą takie miasta, jak Los Santos – czyli miejsce całej rozgrywki w GTA 5. Twórcy gry –Rockstar, po raz kolejny postanowili sparodiować i zaimplementować aktualną rzeczywistość do gry, tym samy ośmieszając panujące ideologie, zachowania społeczeństwa, czy nawet produkty. W ten sposób gra GTA zyskała w dość szybkim czasie olbrzymią popularność w porównaniu do poprzednich części. Warto również wspomnieć to, że GTA 5 skierowana na najnowsze generacje konsol oraz komputery stacjonarne są tą najbardziej rozwiniętą wersją gry. Gra Grand Theft Auto 5 oferuje nam niezwykle dużo możliwości, przedmiotów oraz lokalizacji, oraz różnych trainerów typu Script Hook. W tym przypadku będziemy musieli zdobyć gotówkę, by móc odblokowywać wszystkie funkcje. W dalszej części wpisu chcielibyśmy odpowiedzieć na odwieczne pytanie graczy, jak sprzedawać auta w GTA 5 i gdzie to można zrobić?

Jak sprzedawać auta w GTA 5?

W takim razie, jak sprzedawać auta w GTA 5 i gdzie można to zrobić? W pierwszej kolejności chcielibyśmy omówić tryb multiplayer. Przede wszystkim handel autami jest możliwy grając w GTA Online. Jest to jeden z czterech głównych biznesów, w których istnieje możliwość wygenerowania szybkich i dużych pieniędzy. Ten sposób jest najbardziej popularną metodą, w ten sposób dużo graczy poleca, jako początkowe generowanie funduszy. Tak naprawdę, aby móc sprzedawać auta w GTA 5 Online, nie potrzebujesz zbyt wiele umiejętności, ten sposób jest bardzo prosty. Całość polega na tym, aby skupiać się tylko i wyłącznie na przywłaszczaniu ekskluzywnych aut. Po przywłaszczeniu, następnym krokiem jest przetransportowanie w odpowiednie miejsce. Po przetransportowaniu auta w całości, otrzymujemy całkiem pokaźne pieniądze.

Jak sprzedawać auta w GTA 5

Jeżeli chcesz przystąpić do przywłaszczenia pojazdu i chcesz wiedzieć, jak sprzedawać auta w GTA to najpierw musisz stworzyć swoje własne biuro. W biurze odblokowujesz możliwość znajdowania samochodów, które można ukraść. Poza biurem, musisz również wybudować magazyn, w tym przypadku będziesz potrzebować ponad 1 mln $. Pojawia się pytanie, gdzie można sprzedać auto? Podczas przywłaszczania auta, pamiętaj o tym, że nie możesz sprzedawać pojazdów uprzywilejowanych, chodzi tutaj o wozy policyjne, czy ambulanse. Dodatkowo pojazdy, których nie możesz sprzedawać w GTA 5, są te które należą do innych graczy. Oczywiście istnieje możliwość, aby wsiąść do takiego pojazdu, ale nie możesz go sobie przywłaszczyć, ani sprzedać.

Sprawdź również – jak zdobyć darmowe spiny Coin Master?

Przywłaszczenie, to łamanie przepisów więc, jeżeli dokonasz przywłaszczenia pojazdu, który stoi np.: na parkingu strzeżonym, to nie sprzedasz ich, ale zostaniesz poszukiwanym przestępcą, zostanie wyznaczona nagroda za schwytanie Ciebie. Jeżeli masz zamiar sprzedaż auto w GTA online, wystarczy, że podjedziesz do dowolnego warsztatu, który jest zlokalizowany w mieście Los Santos. Na miejscu wybieramy odpowiednią opcję sprzedaży auta.

Gdzie można sprzedać auto w GTA 5?

W takim razie, jak sprzedawać auta w GTA 5 single player? Odpowiadając na to pytanie – w trybie offline, singleplayer w GTA 5 nie ma możliwości sprzedawania auta w taki sposób, jak ma to miejsce w GTA Online. Owszem, istnieje możliwość przywłaszczenia auta, jednak nie ma możliwości przywłaszczenia go i nie można go sprzedać. Tak, jak już wcześniej wspomnieliśmy w GTA online, aby sprzedać pojazd, wystarczy udać się do jednego z warsztatu customs. Wiele graczy na początku swojej przygody z GTA 5 decyduje się na taką formę zarobku.

Reklama