Jak i gdzie sprzedawać auta w GTA 5?

Grand Theft Auto 5 to kolejna część gry z serii niezwykle popularnej gry, która zyskała rzesze fanów na całym świecie. Gra została stworzona przez studio gamingowe o nazwie Rockstar North. W grze GTA 5 przenosimy się do świata, który jest dość zbliżony do Kalifornii. Całe uniwersum GTA mamy podzielone na kilka stanów, w tym największy z nich to San Andres, w skład którego wchodzą takie miasta, jak Los Santos – czyli miejsce całej rozgrywki w GTA 5. Twórcy gry –Rockstar, po raz kolejny postanowili sparodiować i zaimplementować aktualną rzeczywistość do gry, tym samy ośmieszając panujące ideologie, zachowania społeczeństwa, czy nawet produkty. W ten sposób gra GTA zyskała w dość szybkim czasie olbrzymią popularność w porównaniu do poprzednich części. Warto również wspomnieć to, że GTA 5 skierowana na najnowsze generacje konsol oraz komputery stacjonarne są tą najbardziej rozwiniętą wersją gry. Gra Grand Theft Auto 5 oferuje nam niezwykle dużo możliwości, przedmiotów oraz lokalizacji, oraz różnych trainerów typu Script Hook. W tym przypadku będziemy musieli zdobyć gotówkę, by móc odblokowywać wszystkie funkcje. W dalszej części wpisu chcielibyśmy odpowiedzieć na odwieczne pytanie graczy, jak sprzedawać auta w GTA 5 i gdzie to można zrobić?

Jak sprzedawać auta w GTA 5?

W takim razie, jak sprzedawać auta w GTA 5 i gdzie można to zrobić? W pierwszej kolejności chcielibyśmy omówić tryb multiplayer. Przede wszystkim handel autami jest możliwy grając w GTA Online. Jest to jeden z czterech głównych biznesów, w których istnieje możliwość wygenerowania szybkich i dużych pieniędzy. Ten sposób jest najbardziej popularną metodą, w ten sposób dużo graczy poleca, jako początkowe generowanie funduszy. Tak naprawdę, aby móc sprzedawać auta w GTA 5 Online, nie potrzebujesz zbyt wiele umiejętności, ten sposób jest bardzo prosty. Całość polega na tym, aby skupiać się tylko i wyłącznie na przywłaszczaniu ekskluzywnych aut. Po przywłaszczeniu, następnym krokiem jest przetransportowanie w odpowiednie miejsce. Po przetransportowaniu auta w całości, otrzymujemy całkiem pokaźne pieniądze.

Jak sprzedawać auta w GTA 5

Jeżeli chcesz przystąpić do przywłaszczenia pojazdu i chcesz wiedzieć, jak sprzedawać auta w GTA to najpierw musisz stworzyć swoje własne biuro. W biurze odblokowujesz możliwość znajdowania samochodów, które można ukraść. Poza biurem, musisz również wybudować magazyn, w tym przypadku będziesz potrzebować ponad 1 mln $. Pojawia się pytanie, gdzie można sprzedać auto? Podczas przywłaszczania auta, pamiętaj o tym, że nie możesz sprzedawać pojazdów uprzywilejowanych, chodzi tutaj o wozy policyjne, czy ambulanse. Dodatkowo pojazdy, których nie możesz sprzedawać w GTA 5, są te które należą do innych graczy. Oczywiście istnieje możliwość, aby wsiąść do takiego pojazdu, ale nie możesz go sobie przywłaszczyć, ani sprzedać.

Przywłaszczenie, to łamanie przepisów więc, jeżeli dokonasz przywłaszczenia pojazdu, który stoi np.: na parkingu strzeżonym, to nie sprzedasz ich, ale zostaniesz poszukiwanym przestępcą, zostanie wyznaczona nagroda za schwytanie Ciebie. Jeżeli masz zamiar sprzedaż auto w GTA online, wystarczy, że podjedziesz do dowolnego warsztatu, który jest zlokalizowany w mieście Los Santos. Na miejscu wybieramy odpowiednią opcję sprzedaży auta.

Gdzie można sprzedać auto w GTA 5?

W takim razie, jak sprzedawać auta w GTA 5 single player? Odpowiadając na to pytanie – w trybie offline, singleplayer w GTA 5 nie ma możliwości sprzedawania auta w taki sposób, jak ma to miejsce w GTA Online. Owszem, istnieje możliwość przywłaszczenia auta, jednak nie ma możliwości przywłaszczenia go i nie można go sprzedać. Tak, jak już wcześniej wspomnieliśmy w GTA online, aby sprzedać pojazd, wystarczy udać się do jednego z warsztatu customs. Wiele graczy na początku swojej przygody z GTA 5 decyduje się na taką formę zarobku.

Wojciech Kamiński

Na portalu eFakty24.pl ciągle się rozwija w roli redaktora. Ukończył studia ekonomiczne i budownictwo. Jest na bieżąco z pojawiającymi się nowinkami technologicznymi i trendami modowymi. Poza  rolą redaktora, w wolnym czasie uwielbia spędzać czas na wnikliwej eksploracji Internetu oraz preferuje wymagające gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.