Maja Włoszczowska – kim jest, Taniec z Gwiazdami, wiek, dzieci, mąż, gdzie mieszka?

Maja Włoszczowska - kim jest, Taniec z Gwiazdami, wiek, dzieci, mąż, gdzie mieszka?

Sport towarzyszy wielu osobom w codziennym życiu, niektórzy dosłownie nie wyobrażają sobie dnia bez aktywności fizycznej. Taka postawa jest bardzo korzystna dla naszego organizmu, oczywiście, jeżeli trenujecie zgodnie z zasadami oraz trzymacie prawidłową dietę. 

Osoby decydujące się na zawodowe uprawianie sportu, doceniani są za swoje osiągi, jednak mało kto zdaje sobie sprawę, ile taka kariera ich kosztuje. Wielogodzinne treningi oraz brak swobody działania w czasie wolnym może czasami męczyć. Rekompensatą za to wszystko są udane zawody, które dla tych najciężej pracujących zawsze są owocne. 

W Polsce mamy wielu fenomenalnie utalentowanych sportowców, których zna cały świat. Takie osoby są naszą dumą narodową. Do tej grupy należy Maja Włoszczowska. Chcemy lepiej zaprezentować naszą zawodniczkę, dlatego w dzisiejszym artykule opisujemy, kim jest Maja Włoszczowska, opisujemy jej udział w mistrzostwach świata, udział w „Tańcu z gwiazdami”. Zdradzamy, ile lat ma Maja Włoszczowska, gdzie mieszka oraz, czy Maja Włoszczowska ma męża i dzieci. 

Sprawdź również – Policjanci Bracia Kłeczek TikTok – kim są, wiek, wzrost, żony, Mam Talent, Wikipedia

Maja Włoszczowska – kim jest?

Słysząc Maja Włoszczowska, wiele osób wie, kim jest ta kobieta, nawet jeśli nie kojarzą, czym dokładnie zajmuje się Maja Włoszczowska, jej imię oraz nazwisko nie jest obce. 

W internecie bardzo często jest wyszukiwane jej imię oraz nazwisko, ponieważ fani oraz osoby zainteresowane jej karierą pragną wiedzieć o niej wszystko. 

Maja Włoszczowska jest polską kolarką górską. Kobieta przyniosła Polsce wiele radości oraz powodów do dumy. Jej osiągnięcia zostały wpisane w historię naszego sportu. Na swoim koncie ma wiele tytułów, m.in. wicemistrzyni oraz mistrzyni Europy, mistrzyni Polski w cross-country, wicemistrzyni olimpijska. 

Maja Włoszczowska działa także jako organizatorka różnych zawodów kolarskich. Do najpopularniejszego należy Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska Race, który jest najwyżej sklasyfikowany w zawodach XCO w Europie Środkowej. 

Maja Włoszczowska - kim jest, Taniec z Gwiazdami, wiek, dzieci, mąż, gdzie mieszka?

Wczesne lata Mai Włoszczowskiej mogą lekko zaskoczyć, ponieważ kobieta jest z wykształcenia matematyczką finansową i ubezpieczeniową. Po skończeniu studiów nie rozpoczęła pracy w tym kierunku, ponieważ postawiała na kolarstwo górskie. W wieku 14 lat Maja Włoszczowska należała już do drużyny kolarskiej KS Śnieżka w Karpaczu. W wieku 16 lat miała na koncie mistrza Polski juniorów w kolarstwie górskim. W późniejszych latach jej kariera związana z kolarstwem prężnie się rozwijała. 

W 2018 roku kolarka postanowiła zakończyć już karierę kolarską, jednak nie odeszła ze sportowego świata, ponieważ obecnie pracuje w Komisji Sportowej Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego. 

Maja Włoszczowska – Mistrzostwa Świata

Maja Włoszczowska wielokrotnie startowała w wielu zawodach krajowych, światowych oraz w olimpijskich zmaganiach. Wysiłek oraz upór nie poszedł na marne, ponieważ osiągnęła liczne tytuły. Do najbardziej prestiżowego należy złoty medal na mistrzostwach świata. 

Podczas zmagań w 2010 roku w Mont-Sainte-Anne w Kanadzie Maja Włoszczowska zdobyła tytuł mistrzyni świata. Złoty medal nie był prostym osiągnięciem, jednak dla tak wspaniałej kolarki, jak Maja Włoszczowska stał się niewyobrażalną dumą. 

Maja Włoszczowska – Taniec z Gwiazdami

Maja Włoszczowska jest znana z wielu zajęć. Kobieta nigdy nie narzekała na nudę. Obecnie działa aktywnie w komisji sportu, ale nie tylko. Maja Włoszczowska została zaproszona do znanego programu „Taniec z gwiazdami”. 

Program nie należy do prostych, ponieważ wymaga od uczestników profesjonalizmu. Maja Włoszczowska dawała z siebie 100%, jednak po trzecim występie widzowie zadecydowali, że Maja Włoszczowska powinna pożegnać się z programem. Kobieta do wyniku głosowania nie przeszła do dalszych zmagań, podeszła do tego ze spokojem i podziękowała za szansę, jaką była rywalizacja na deskach parkietu. 

Sprawdź również – „Hejka tu Lenka” YouTube – wiek, wzrost, Wikipedia, ile zarabia, gdzie mieszka?

Maja Włoszczowska - kim jest, Taniec z Gwiazdami, wiek, dzieci, mąż, gdzie mieszka?

Maja Włoszczowska – wiek, ile ma lat?

Osiągnięcia Mai Włoszczowskiej są zadziwiające, dlatego wiele osób zastanawia się ile lat ma Maja Włoszczowska. Odpowiedź na to pytanie nie jest tajemnicą, wiek Mai Włoszczowskiej jest publicznie podawany. Kolarka ma 39 lat. 

Maja Włoszczowska – gdzie mieszka?

Możliwość spotkania Mai Włoszczowskiej jest ogromnym marzeniem dla jej fanów, dlatego w sieci pojawiają się pytania, gdzie mieszka Maja Włoszczowska. Nikt nie chce jej nękać, fani chcieliby móc ją poznać i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. 

Maja Włoszczowska urodziła się w Warszawie, jednak obecnie nie mieszka w stolicy. Miejsce zamieszkania Mai Włoszczowskiej to Jelenia Góra. 

Maja Włoszczowska – mąż, dzieci

Życie prywatnie znanych oraz lubianych osób jest obiektem zainteresowań. W przypadku Mai Włoszczowskiej pytania o jej życie prywatne pojawiają się często. Mąż oraz dzieci wzbudzają ogromne zaciekawienie. 

Dla wszystkich zainteresowanych zdradzamy, że partner Mai Włoszczowskiej jest znanym pilotem rajdowym, Przemysław Zawada jest związany z Mają od 2011 roku, jednak to, czy są małżeństwem, jest owiane tajemnicą, ponieważ nigdy nie podali oficjalnej informacji o ślubie. 

Maja Włoszczowska i Przemysław Zawada bardzo chronią swoją prywatność, dzieci na tę chwilę nie mają, nie znamy żadnych informacji o planach powiększenia rodziny. 

Reklama