Od ilu lat można grać w CSGO?

Od ilu lat można grać w CSGO (2)

Rynek gier charakteryzuje się wyśmienitymi tytułami. Wymienić można tutaj takie tytuły, jak Grand Theft Auto V, Wiedźmin 3, Fallout 4 czy Counter Strike Global Offensive czyli CS:GO, jedna z najpopularniejszych gier na platformie Steam, która bije rekordy popularności. Oczywiście podane gry charakteryzują się pewną złożonością nawiązującą do ograniczeń wiekowych. Zatem pojawia się pytanie, od ilu lat można grać w CS GO? Tak naprawdę to, od ilu lat można grać w określoną grę zależne jest od PEGI.

Sprawdź również – jak zdobyć darmowe spiny Coin Master?

Czym jest PEGI? Na jakiej podstawie określa on od ilu lat można grać w CS GO i inne gry tego typu? Przede wszystkim PEGI to innowacyjny system, który polega na tym, że ocenia on treść, która pojawia się w poszczególnych grach, a następnie system ocenia treść pod kątem tego od ilu lat można grać. CS GO – Counter Strike Global Offensive, jak sama nazwa wskazuje nie jest grą przeznaczoną dla dzieci i młodzieży. W związku z tym pojawia się pytanie, od ilu lat jest CS GO i od ilu lat można grać w nią? Na te pytanie znajdziesz odpowiedź w dalszej części wpisu.

Od ilu lat można grać w CS:GO?

W takim razie przechodząc do sedna pytania, od ilu lat można grać w CS GO? Przede wszystkim spiesząc z odpowiedzią, ta niezwykle popularna gra Counter Strike Global Offensive to tytuł, który jest przeznaczony dla graczy, którzy ukończyli 18 rok życia.  Ta kategoria wiekowa została wyznaczona przez wcześniej wspomniany system PEGI.

W związku z tym w odpowiedzi na pytanie, od ilu lat można grać w CS GO należy pamiętać o tym, że PEGI rygorystycznie ocenia gry. Przede wszystkim swoją działalność prowadzi już od 2003 roku, w rezultacie działa w ponad 40 krajach. Co warto jeszcze wiedzieć odpowiadając na pytanie, od ilu lat jest CS GO?

Od ilu lat jest CS GO?

Co jest przyczyną, że CS GO jest dostępne jedynie dla graczy od 18 roku życia? Co wyznacza granicę tego, od ilu lat jest CS GO? Oczywiście to pytanie powinno zostać skierowane do rodziców dzieci, któremu tak naprawdę nabywają grę. Oczywiście jak wiadomo to, od ilu lat jest CS GO jest tylko kwestią wymowną, każdy wie, że rzeczywistość w tym przypadku jest inna.

Czym charakteryzuje się ta gra? Gra jest dostępna od 18 roku życia z tego względu, że w grze mamy do czynienia z niezwykle realistyczną i krwawą przemocą. Oczywiście nie ma tam miejsca na różne sceny o kontekście erotycznym, czy innych brutalnych akcji. CS GO wyróżnia się tym, że pojawia się tam temat walki pomiędzy antyterrorystami, a terrorystami. Zarówno w jednej, jak w drugiej drużynie znajduje się pięciu graczy, których głównym celem jest totalna likwidacja drużyny przeciwnika.

To od ilu lat można grać w CS GO podyktowane jest tym, że pojawia się w grze interakcja związana z likwidacją innych graczy, i soft przemocą. Oczywiście każdy, kto miał przyjemność grania w CS GO wie o tym, że ta granica wiekowa jest nagminnie łamana. W grze bardzo często spotkać można graczy w przedziale wiekowym od 10-15 lat. W takim razie, znasz już odpowiedź na pytanie, od ilu lat można grać w CS GO. W związku z tym jako rodzic warto sobie przemyśleć, czy warto pozwalać swoim dzieciom na ogrywanie takich tytułów, które są przeznaczona dla osób dorosłych.

Reklama