Odpowiednie wyposażenie sypialni podstawą udanego wypoczynku

Nie od dziś wiadomo, że materac stanowi jeden z najważniejszych elementów w sypialni. Zasada ta ma zastosowanie zarówno w przypadku domów oraz mieszkań, jak i obiektów noclegowych. Z uwagi na fakt, że wybór materaca powinien uwzględniać indywidualne preferencje użytkowników, dopasowanie go do potrzeb wszystkich Gości przebywających w hotelu może okazać się nie lada wyzwaniem.

Chcąc zadbać o właściwy wypoczynek Gości, warto postawić na materace hotelowe o uniwersalnym charakterze. Na jakie rozwiązania się zdecydować? Jakie łóżka będą najlepiej współpracować z wybranymi materacami? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz poniżej.

Niezawodne rozwiązanie dla każdego – materace hotelowe JMB

Wygoda, komfort oraz właściwa regeneracja – takie funkcje powinny spełniać materace hotelowe. Ludzie jednak są różni i zgłaszają zróżnicowane potrzeby. Osoba o filigranowej sylwetce z pewnością będzie czuła się lepiej zasypiając na materacu miękkim, natomiast osoby wysokie oraz te borykające się z bólami kręgosłupa docenią bardziej nieco twardsze posłania. Co okaże się idealnym kompromisem? Uniwersalne materace hotelowe JMB!

Obecnie, bestsellerem jest materac JMB OPTI 25 H2. Jest to produkt, który zbiera pozytywne recenzje osób o zróżnicowanych potrzebach, wadze oraz wieku. Wydawać by się mogło, że to tradycyjny model wyposażony w sprężyny kieszeniowe, lecz wbrew pozorom jego budowa jest nieco bardziej zaawansowana.

Formatka kieszeniowa zawiera aż 289 sprężyn na m2, które dzięki niezależnej pracy znakomicie podpierają całe ciało. Na szczególną uwagę zasługuje również znajdująca się po obu stronach materaca 3-centymetrowa warstwa pianki poliuretanowej. Pozwala ona na błyskawicznie znalezienie optymalnej pozycji snu. Materace hotelowe OPTI 25 H2 można bez przeszkód wykorzystywać w renomowanych Hotelach oraz Pensjonatach, nie martwiąc się o samopoczucie Gości.

Wymarzony pokój Gości

Chcąc stworzyć miejsce noclegowe, które na długo pozostanie w pamięci Gości, warto postawić na materac HYBRID PLUS. Jest to produkt klasy premium, który zapewni wygodę nawet najbardziej wybrednym śpiochom. Połączenie nowoczesnych sprężyn oraz dwóch rodzajów pianek (termoelasycznej i HR) gwarantuje komfort charakterystyczny dla pięciogwiazdkowych obiektów noclegowych.

Łóżka, które robią wrażenie

Jeśli dobrałeś już odpowiednie materace hotelowe, koniecznie wybierz łóżka, które będą podkreślały rangę Twojego obiektu. Łącząc materac marki JMB z jednym z łóżek tej marki, stworzysz kompletne miejsce do spania oferujące komfort według najwyższych jakościowych standardów.

W zależności od budżetu czy też standardu wyposażanych wnętrz możesz zdecydować się na jedną z trzech baz pod łóżko kontynentalne:

  • Baza Simple – stanowi drewnianą konstrukcję, które boki wyprodukowano z płyty meblowej. Ponadczasowa, uniwersalna baza o wysokości 20cm, którą można dopasować do własnych upodobań poprzez dobór rodzaju i kolorów tkanin, nóżek, łączeń czy też kółek.
  • Baza Komfort – stworzona z drewna i płyty MDF. Wzmocniona sprężynami bonnelowymi. Baza o wysokości 28 cm, którą również dopasujesz do swoich osobistych preferencji.
  • Baza Komfort Lux – posiada wszystkie cechy bazy Komfort oraz dodatkowo usztywnione boki bazy.

Wybierz zestaw o idealnie dopasowanych właściwościach

Przeglądając ofertę JMB bez problemu stworzysz kompletne sypialnie w Twoim obiekcie noclegowym. Okazałe i wygodne łóżka kontynentalne wzbogacone o odpowiednie materace hotelowe pozwolą Twoim Gościom odetchnąć i osiągnąć pożądany poziom relaksu. Pamiętaj, zadowolenie Gości zaczyna się w sypialni!

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Reklama