Patrick Yoka – wiek, wzrost, rodzice, dzieci, Kongo, reżyser, skąd pochodzi?

Patrick Yoka - wiek, wzrost, rodzice, dzieci, Kongo, reżyser, skąd pochodzi

Patrick Yoka jest polskim reżyserem, który odpowiadał za stworzenie popularnych hitów telewizyjnych, w tym kultowego serialu “Świat Według Kiepskich”, który był emitowany przez ponad 17 lat. Dzięki niemu wiele osób czuje sentyment do tej produkcji i często wraca do swoich ulubionych odcinków. Oprócz tego Yoka wyreżyserował także takie seriale jak “Hela w Opałach”, “Kim Ki Dok”, “Droga Krzyżowa” czy adaptację amerykańskiego hitu “The Nanny” pod nazwą “Niania”, w której główną rolę zagrała Agnieszka Dygant. Kolejnym sukcesem reżysera okazał się serial “Prawo Agaty”.

Jednak największym hitem w karierze Patricka Yoki okazał się serial “Rodzinka.pl”, który opowiada o codziennych perypetiach rodziny mieszkającej pod Warszawą. W rolach głównych wystąpili Tomasz Karolak i Małgorzata Kożuchowska. Serial cieszył się ogromną popularnością i był emitowany aż do 2020 roku.

Zapewne dlatego, że Patrick Yoka jest reżyserem najpopularniejszych polskich seriali oraz dlatego, że nie rozmawia na tematy prywatne, pojawia się wiele pytań o reżysera. Postaramy się w naszym artykule odpowiedzieć na nurtujące pytania, jaki jest wiek i wzrost? Reżysera czy ma rodzinę? Jakie jest jego pochodzenie i dorobek zawodowy. 

Sprawdź również – Michał „Boxdel” Baron – wiek, wzrost, waga, gdzie mieszka, dziewczyna, Wikipedia

Patrick Yoka – wiek, wzrost 

Patrick Yoka pochodzi z Wrocławia miasta wojewódzkiego dolnego śląska. Nie jest znana dokładna data urodzin reżysera, wiadomo tylko, że to 1975 rok. Patrick Yoka uczęszczał do szkoły muzycznej I i II stopnia imienia Karola Szymanowskiego we Wrocławiu. Patrick Yoka ma 180 cm wzrostu jest wysokim dobrze zbudowanym mężczyzną ze śniadą karnacją. Ponieważ reżyser bardzo dba o swoją prywatność, nie prowadzi żadnego konta w social mediach, nie udziela wywiadów, nie wiadomo, jakie ma hobby oraz czy 48-letni Patrick Yoka doskonały wygląd zawdzięcza sportowi, czy dobrym genom. 

Patrick Yoka – rodzice

Patrick Yoka nie odpowiada na pytania o życiu prywatnym i nigdy nie porusza tych tematów w wywiadach, nie ma nigdzie informacji o jego rodzicach, jednak kolor skóry reżysera oraz jego nazwisko mogą sugerować, że ma mieszane pochodzenie. Udało odnaleźć się tylko jedną wypowiedź, w której Patrick Yoka powiedział, że jest pół Polakiem a pół Afrykaninem czy to prawda? Nie wiadomo, choć wydaje się możliwe i faktycznie w internecie pojawiają się informacje o tym, że ojciec Patricka Yoki pochodzi z Afryki. 

Patrick Yoka – dzieci 

Reżyser konsekwentnie nie mówi także o swoim związku, jednak wiemy, że Patrick Yoka od lat związany jest z aktorką Agnieszką Dygant. Para ma syna, 13-letni Xawier urodził się w 2010 roku i jest jedynym dzieckiem Patryca Yoki. Aktorka podobnie jak jej partner Patrick Yoka nie opowiada o życiu prywatnym, także oboje zgodnie nie upubliczniają zdjęcia syna w social mediach i także na zdjęciach zrobionych przez paparazzi chłopiec ma zasłoniętą, widać tylko, że Xawier ma ciemnobrązową burzę loków na głowie. O ile Patrick Yoka nie mówi o synu nic to jego partnerka Agnieszka Dygant czasami opowiada o wspólnym życiu. 

Zapytana o Patricka Yoke odpowiada, że od lat wspierają się wzajemnie, najbardziej imponuje jej jego pomysłowość i zaradność życiowa i, że oboje nigdy nie myśleli o ślubie. O synu Xawierze natomiast opowiada jako o młodym dorastającym mężczyźnie, który codziennie zaskakuje ją swoją inteligencją i dojrzałością. Aktorka wspomina, że oboje z Patrickiem Yoką starają się nie być nadopiekuńczy i uczyć syna samodzielności i póki co reżyserowi wychodzi to dobrze, bo to ona ma problemy, aby nie matkować za dużo synowi. 

Patrick Yoka – Kongo 

Przy wyniku wyszukiwania informacji o Patricku Yoka często pojawia się wzmianka o Kongo państwie w środkowej Afryce zapewne dlatego, że reżyser ma ciemną karnację skóry oraz jego imię i nazwisko na pewno nie są polskie. Jednak czy rodzina Patricka Yoki a konkretnie ojciec, bo to on prawdopodobnie jest obcokrajowcem, pochodzi właśnie z Konga? Nie wiadomo, bo reżyser nigdy nie powiedział o pochodzeniu swojej rodziny. Jednak gdy przyjrzymy się samemu Patrickowi Yoka wydaje się pewne, że ma korzenie afrykańskie, a już na pewno egzotyczną urodę a co za tym idzie może to być właśnie Kongo. 

Patrick Yoka – reżyser 

Patrick Yoka jest uznawany za jednego z najbardziej wpływowych ludzi filmu w Polsce. Jest reżyserem, scenarzystą, scenarzystą adaptacyjnym autorem największych polskich filmów i seriali. Najdłużej graną produkcją autorstwa Patricka Yoki był serial komediowy „Świat według kiepskich”, który emitowała grupa ATM aż przez 17 lat. Należy dodać, że ten kultowy serial kręcony jest w rodzinnym mieście Patricka, czyli Wrocławiu. W portfolio Patrycka Yoki znalazły się także takie seriale jak „Hela w opałach”, „Fala zbrodni” czy „Niania”, którego oryginalny scenariusz „The Nanny” na potrzeby polskiej produkcji zaadoptował właśnie Patrick Yoka. 

Kolejnym sukcesem reżysera jest serial „Prawo Agaty” oraz powstały w 2011 roku serial Rodzinka.pl, który podobnie jak wszystkie projekty reżysera okazał się wielkim sukcesem. Patrick Yoka był także reżyserem takich kinowych przebojów jak „Listy do M 4” czy „Powiedz tak” oraz teleturnieju „Awantura o kasę”. Na planie serialu „Niania” i „Prawo Agaty” współpracował ze swoją partnerką Agnieszką Dygant, która grała główne role w serialach. 

Sprawdź również – Karolina Pajączkowska – kim jest, wiek, wzrost, mąż, dzieci, TVP Info, TOP Model, Wikipedia

Patrick Yoka – skąd pochodzi? 

Jeżeli zastanawiacie się nad pochodzeniem Patricka Yoki to odpowiedź brzmi, że na pewno urodził i wychował się we Wrocławiu i z pochodzenia jest Polakiem, jednak wydaje się, że wszystkich interesuje pochodzenie nie tyle, ile samego reżysera a jego rodziców, jednak tak naprawdę będą to tylko domysły, ponieważ Patrick Yoka medialnie nie porusza tego tematu prawie nigdy. Prawdopodobnie Patrick Yoka ma mieszane korzenie, a jego ojciec pochodzi właśnie z Afryki i dlatego Patrick Yoka ma nie polskie imię i nazwisko oraz oryginalną nietypową urodę.

Reklama