Przydatne kody do Kingdom Come: Deliverance – pełna lista!

Kingdom Come Deliverance kody

Kingdom Come: Deliverance to gra, stworzona w oparciu o klimat średniowieczny, jest ona dostępna na PC oraz konsole PS i Xbox. Kingdom Come: Deliverance  to pierwszoosobowy RPG akcji, w którym przenosimy się do realiów średniowiecznych dawnej Europy Centralnej. Gra została stworzona przez popularne, niezależne studio gamingowe Warhorse. Studio Warhorse ma w swoim portfolio takie gry jak seria Mafia, czy strategii Original war. Dodatkowo w latach 2003-2008 stworzyli trylogię UFO. 

Sprawdź również – jak zdobyć darmowe spiny Coin Master?

Podczas projektowania Kingdom Come: Deliverance kody, twórcy tej niesamowitej gry, przede wszystkim inspirowali się szeregiem dość popularnych gier  RPG. Można porównywać zaimplementowaną mechanikę oraz cały otwarty świat do takich tytułów jak seria The Elder Scrolls czy popularną, średniowieczną grę Mount & Blade. Z kolei wzór inspiracji dość trudnej i wymagającej mechaniki walki, jest pozycja Dark Soul, sama fabuła jest porównywalna do naszej rodzimej gry – Wiedźmin. Kingdom Come: Deliverance powstało pod koniec 2013 roku, i w dość szybkim czasie zyskała olbrzymią popularność, sama rozgrywka oferuje wiele godzin świetnej fabuły. Pomimo dość trudnego poziomu rozgrywki twórcy wprowadzili do Kingdom Come: Deliverance kody, dzięki czemu można w niewielkim stopniu ułatwić sobie rozgrywkę.

Kingdom Come: Deliverance – kody

Cała fabuła gry w Kingdom Come: Deliverance rozpoczyna się w otwartym, rozległym średniowiecznym świecie Europy Środkowej.  Mechanika tego RPG nie odbiega znacząco od pozostałych, obecnych na rynku tytułów. Rozpoczynając rozgrywkę mamy do wyboru widok z perspektywy pierwszej osoby, przyjdzie nam zmierzyć się z niejednym wrogiem, będziemy prowadzić rozbudowane dialogi, powiększać swoje bogactwo, rozwijać swoje umiejętności oraz wykonywać proste i skomplikowane zadania, które charakteryzują się swobodą w jej realizacji. Podczas rozgrywki w Kingdom Come: Deliverance będziemy przemierzać olbrzymi świat, poznawać nowych bohaterów, którzy mogą do nas dołączyć i pomóc w pokonywaniu różnych wrogów czy wypełnianiu misji. Oczywiście w trakcie tej całej rozgrywki będzie można aktywować w dowolnym momencie Kingdom Come: Deliverance kody, które będą ułatwiać nam w niewielkim stopniu grę.

W kingdom Come: Deliverance, dzięki wprowadzonym modyfikacjom, w trakcie gry na PC, można uruchomić szereg kodów, wpisując je w odpowiednim wierszu poleceń. W takim razie jak wpisać w  Kingdom Come: Deliverance kody? Jeżeli zależy Tobie na tym, aby otrzymać pełny dostęp do kodów, standardowo należy aktywować konsolę. Jak to zrobić? Należy w pierwszej kolejności przycisnąć tyldę (~), przycisk, który znajduje się pod „Esc”. Po jego wciśnięciu, można wpisać kody. Poniżej znajduje się pełna lista kodów do gry Kingdom Come: Deliverance. Przede wszystkim umożliwiają one dopasowanie rozgrywki według własnych upodobań, tym samym można w pewien sposób© urozmaicić sobie rozgrywkę. Ciekawostką jest to, że podczas wczesnych testów Alpha, istniały w Kingdom Come; Deliverance kody, które przyznawały graczom nieograniczoną ilość gotówki czy przedmiotów. Obecnie takich kodów już nie ma, ponieważ twórcy gry zablokowali taką opcję.

Kingdom Come – kody

Jeżeli jesteś osobą, która dopiero rozpoczęła swoją przygodę z grą Kingdom Come, to chcielibyśmy podzielić się z Tobą pewnymi informacjami, które wspomogą Twoją rozgrywkę, we wczesnym etapie gry. Na samym początku, gdy pojawi się taka możliwość, warto zainteresować się bronią długodystansową – łukiem, dlaczego? Przede wszystkim korzystanie z takiej broni  będzie znacznie korzystniejsze przy użyciu celownika. W związku z tym, w omawianym temacie odnośnie Kingdom Come kody, można użyć pewnej komendy –kodu, który umożliwi aktywację celownika, dlatego przygotowaliśmy, w dalszej części tego wpisu listę Kingdom Come: Deliverance kody. Oto pełna lista  komend, które można aktywować.

·        wh_pl_showfirecursor 1 – użycie tej komendy aktywuje celownik do łuku. Standardowo gra nie ma wprowadzonej takiej opcji, dlatego użyciu tego kodu w Kingdom Come to umożliwia.

·        wh_ui_showCompass 0 – kody tego rodzaju chowają kompas, który znajduje się w górnej części pulpitu.

·        g_showHUD 0 – wpisanie tej komendy powoduje zniknięcie wyświetlanego interfejsu w Kingdom Come: Deliverance. Kody te przydają się w momencie kiedy chcemy nagrać film lub zrobić zdjęcie w grze.

·        r_vsync 0 – kody te dezaktywują pełną synchronizację pionową, w ten sposób można usprawnić wydajność w grze, oczywiście kosztem jakości obrazu.

·        e_ViewDistRatio X – te kody przyczyniają się do tego, że ulega zmianie odległość wyświetlania się obiektów w Kingdom Come. W miejscu X wpisujemy wartości, uniwersalna wartość to 500.

·        e_ViewDistRatioVegetation X – te kody działają analogicznie jak powyższy, z tym, że chodzi o pojawianie się roślinności.

·        e_MergedMeshesInstanceDist X – ta komenda zmienia całkowitą odległość animowanej trawy. Standardowo wynosi ona 20.

Reklama