Jaka marynarka do szarych spodni? Oto sprawdzone rozwiązania

Jaka marynarka do szarych spodni

Dla wielu z nas bardzo ważne jest, by prezentować się jak najlepiej, niezależnie od okazji. Nikt z nas nie chce raczej wyjść z domu w niepasujących do siebie ubraniach, by wyglądać czasem śmiesznie, lub nawet groteskowo. Chociaż moda stale przemija, niektóre elementy ubioru niezmiennie są na czasie, ważne jest jednak, by nosić je dobrane do siebie odpowiednio, co wcale nie jest łatwe. Nie ma nic trudnego, kiedy zakładamy zwykłe spodnie i koszulki, ponieważ mało która kombinacja może się wtedy nie udać, są jednak takie ubrania, które powinny być noszone według dosyć ścisłego klucza, jednak często pojawia się pytanie o to, jaką marynarkę wybrać do szarych spodni?

Jest to wyjątkowo ważne, gdy mowa jest o strojach na ważne okazje, takie jak różnego rodzaju uroczystości, mniej, czy bardziej oficjalne. Jeśli na dane okazje nie obowiązuje tzw. color code, to naszym zadaniem jest, by ubrać się odpowiednio, dbając o to, by wybrane przez nas części stroju były kompatybilne. Często spotykanym elementem ubioru na różnych uroczystościach, są marynarki, jednak prawda jest taka, że nieduży procent osób wie, jak dobierać je do innych części stroju. Ten artykuł pozwoli na dowiedzenie się, jaką marynarkę dobrać do szarych spodni i jaka koszula do nich pasuje, a także jakie kombinacje kolorów prezentują się razem najlepiej i nigdy nie wychodzą z mody.

Jaką marynarkę wybrać do szarych spodni?

W takim razie, jaką marynarkę wybrać do szarych spodni? To, jaką marynarkę wybrać do szarych spodni, jest dosyć ważną kwestią, bo kolor szary, mimo że tylko niewiele kombinacji prezentuje się z nim dobrze, jest kolorem chętnie wybieranym jako kolor przewodni strojów. Szare spodnie zazwyczaj prezentują się bardzo elegancko, a do tego nigdy nie wychodzą z mody, tak więc zazwyczaj są strzałem w dziesiątkę. Powoduje to, że dobór marynarki staje się decyzją istotną. Zatem, jaką marynarkę wybrać do szarych spodni? Zestawem, który nigdy nie zawodzi i na każdym prezentuje się dobrze, są szare spodnie, połączone z granatową marynarką. Jest to strój bardzo nowoczesny, a także ciekawy.

Kiedy zadajemy sobie pytanie, jaką marynarkę wybrać do szarych spodni, nie można nie wspomnieć o tym, że szary lubuje się z kratką, toteż wszelkie kombinacje z granatowym, a także innymi odcieniami szarego, o ile pojawi się kratka, są mile widziane i powszechnie lubiane. Oczywiście można też postawić na „komplet” i do szarych spodni dobrać marynarkę w tym samym kolorze, o identycznym odcieniu. W dalszej części wpisu sprawdzimy, jakie spodnie wybrać do szarej marynarki.

Jaka marynarka do szarych spodni

Jakie spodnie wybrać do szarej marynarki?

Kiedy sytuacja jest odwrotna i to do szarej marynarki mamy dobrać odpowiednie spodnie, najbezpieczniej jest postawić na spodnie w dokładnie tym samym odcieniu. Jakie spodnie wybrać do szarej marynarki? Dobrze komponują się również zestawy w kratę, najlepiej w tych samych odcieniach, mogą być one jednak nieskoordynowane, co nada nam ciekawego, indywidualnego wyglądu.

Należy jednak pamiętać, że takie połączenie nie zawsze wygląda dobrze i nie każdemu musi się podobać, lub pasować. Zastanawiając się, jakie spodnie wybrać do szarej marynarki i jakie spodnie do czarnej koszuli, należy pomyśleć nad tym, jakie zestawy odpowiadają nam najbardziej oraz w jakich kombinacjach kolorystycznych czujemy się i wyglądamy najlepiej. W kolejne części artykułu podpowiemy, jaka koszula pasuje do szarych spodni.

Jaka koszula pasuje do szarych spodni?

Kiedy zastanawiamy się nad tym, jaka koszula pasuje do szarych spodni, odpowiedź może wydawać się nam oczywista i sama nasuwa się na język – biała. Biała koszula i szare spodnie to połączenie, które nie ma sobie równych – dlatego też jest ono tym najbardziej klasycznym i to na nie stawia się najchętniej. Jaka koszula pasuje do szarych spodni? Jeśli akurat mamy ochotę eksperymentować, błękitne kolory, lub intensywnie bordowe koszule to strzał w dziesiątkę. Powinniśmy pamiętać, że kluczową rolę grają odcienie, i nie wszystkie komponują się razem zbyt dobrze.

Niektóre odcienie bordo, niestety nie będą pasować do wszystkich odcieni szarości, dlatego powinniśmy zwracać uwagę na najdrobniejsze nawet szczegóły. By „sprzedać” strój, ważne są też odpowiednio dobrane dodatki, będące wisienką na torcie strojów na różne okazje. Warto jest też pamiętać o butach, których kolor nie powinien gryźć się z kolorami ani marynarek, ani spodni, ani koszul. Nawet najlepiej dobrany do siebie kolorystycznie kostium, może zostać zepsuty źle dobraną parą butów.

Reklama